Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

коллеги доброй ночи, кто-то работает или возможно работал с УНФ (Управленческий учет) - как в этой "пи пи пи пи" начислять операцией себе доход так что-бы оно корректно отражалось в оборотке и фин. резе, я уже долблюсь с этим 3 часа и ничего.....

УНФ - база не видит курсовые разницы, когда курсовые разницы провожу, то оно его правит и считает корректно, но при этом влияет на фин. рез - это не устраивает руководство, а так курс долара считает по 50,5 вместо 28,0

Помогите пожалуйста, я уже не могу.....


mkotyk
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 10 травня 2018, 09:45
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення mkotyk »

impulsion писав:коллеги доброй ночи, кто-то работает или возможно работал с УНФ (Управленческий учет) - как в этой "пи пи пи пи" начислять операцией себе доход так что-бы оно корректно отражалось в оборотке и фин. резе, я уже долблюсь с этим 3 часа и ничего.....

УНФ - база не видит курсовые разницы, когда курсовые разницы провожу, то оно его правит и считает корректно, но при этом влияет на фин. рез - это не устраивает руководство, а так курс долара считает по 50,5 вместо 28,0

Помогите пожалуйста, я уже не могу.....
Перевірте Курси валют в базі.

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

mkotyk писав:
impulsion писав:коллеги доброй ночи, кто-то работает или возможно работал с УНФ (Управленческий учет) - как в этой "пи пи пи пи" начислять операцией себе доход так что-бы оно корректно отражалось в оборотке и фин. резе, я уже долблюсь с этим 3 часа и ничего.....

УНФ - база не видит курсовые разницы, когда курсовые разницы провожу, то оно его правит и считает корректно, но при этом влияет на фин. рез - это не устраивает руководство, а так курс долара считает по 50,5 вместо 28,0

Помогите пожалуйста, я уже не могу.....
Перевірте Курси валют в базі.

я проверяла курсы валют, отменяла перепроведение и проводила снова - в том и то и дело что все стандартные проверки я сделала и ничего...

Оксана_Оса555
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 вересня 2018, 14:22
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оксана_Оса555 »

Доброго дня! Перейшли на 1С Підприємство 8.3. У попередній версії велась своя нумерація видаткових накладних (щоразу номер змінювався, виставлявся відмінний від автоматичного). Зараз при спробі зробити це ж саме у новій конфігурації змінений номер не виводиться на друк. Наприклад, ми змінили на Видаткова накладна № 2008-01, а на друк все одно виводить Видаткова накладна № 1. Що з цим можна зробити?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Оксана_Оса555 писав:Доброго дня! Перейшли на 1С Підприємство 8.3. У попередній версії велась своя нумерація видаткових накладних (щоразу номер змінювався, виставлявся відмінний від автоматичного). Зараз при спробі зробити це ж саме у новій конфігурації змінений номер не виводиться на друк. Наприклад, ми змінили на Видаткова накладна № 2008-01, а на друк все одно виводить Видаткова накладна № 1. Що з цим можна зробити?
Можна перші чотири нулі не чіпати взагалі. Це програмні чотири позначки підприємства. А наступними шістьма цифрами попробувать змінити нумерацію. У Вас же формат нумерації 0000-000000? У мене в 8.3 так.

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Подскажите, есть ли обновление или внешний отчет ЕСВ для Бухгалтерия для Украины, редакция 1.2. (1.2.44.1) ?

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Обновление уже вышло. Внешний отчет для ЕСВ по новой форме

Wasdik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 660
З нами з: 03 грудня 2013, 20:36
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 240 разів

Повідомлення Wasdik »

ЗаИр писав:Подскажите, есть ли обновление или внешний отчет ЕСВ для Бухгалтерия для Украины, редакция 1.2. (1.2.44.1) ?
Актуальный релиз 1.2.46
Кому нужен сервер или место на сервере с круглосуточным доступом и набором бухгалтерских программ (1С, Медок, Соната) - пишите в личку.

V.I.K.A.
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 18 лютого 2015, 09:47
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення V.I.K.A. »

Обновили 1-С 8.3 до версії 2.0
Виникла така проблемка. Зарплатні податки заплатили трохи більше ніж нараховано, причому двома платіжками. При вводі виписки підтягує суму що є в відомості на виплату і ніяк неможливо ввести ту суму що проплатили насправді. Як можна вийти з ситуації?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

V.I.K.A. писав:Обновили 1-С 8.3 до версії 2.0
Виникла така проблемка. Зарплатні податки заплатили трохи більше ніж нараховано, причому двома платіжками. При вводі виписки підтягує суму що є в відомості на виплату і ніяк неможливо ввести ту суму що проплатили насправді. Як можна вийти з ситуації?
Я у «ведомость в банк» міняла суми податків вручну, ці суми і підтягувались. Aле зараз розраховую все в програмі, а тоді тільки формую платіжки в банк.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”