Акциз. Электронное администрирование

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Бухгалтер1995 писав:Можливо не зовсім зрозуміла Ваше питання, але я роблю так: к-ть у кілограмах по загальній АН постачальника ділю на кількість в літрах і множу на кількість у літрах кожному покупцю, останньому вираховую так, щоб не було залишку в кг при округленні. Мені здавалося, що це зовсім і не проблема...?
Я також так роблю, як ви розписали,але незнаю чи це правильно. Хотілось би знати як приводити то 15градусів.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Наскільки я знаю, єдиної відповіді на Ваше питання немає. Наразі я у 90% постачальників перевіряю густину за паспортом, там де факт. Але паливо з самих заводів приходить з одним фактом в паспорті, а АН я отримую по іншій густині з ТТН. Можливо хтось більш досвідчений Вам підкаже ЄДИНЕ правильне рішення, я поки що орієнтуюсь на документи постачальника: що він дає, те і я)))))))))))))

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Бухгалтер1995 писав:Наскільки я знаю, єдиної відповіді на Ваше питання немає. Наразі я у 90% постачальників перевіряю густину за паспортом, там де факт. Але паливо з самих заводів приходить з одним фактом в паспорті, а АН я отримую по іншій густині з ТТН. Можливо хтось більш досвідчений Вам підкаже ЄДИНЕ правильне рішення, я поки що орієнтуюсь на документи постачальника: що він дає, те і я)))))))))))))
І на цьому дякую Вам! А як ви списуєте на власне споживання? таким самим методом?)

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Таким самим, я думаю, що не треба "винаходити велосипед", з акцизом, мабуть, трішки легше і простіше, ніж з ПДВ. Тим паче, що у нас з Вами резервуарів немає, "з коліс" продаж, у нас це день в день, тому я навіть не "заморочуюсь". Але Вам раджу ще почекати відповідей, чи пошукати, бо кожен за себе відповідає, на жаль, іноді штрафами(((

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Бухгалтер1995 писав:Таким самим, я думаю, що не треба "винаходити велосипед", з акцизом, мабуть, трішки легше і простіше, ніж з ПДВ. Тим паче, що у нас з Вами резервуарів немає, "з коліс" продаж, у нас це день в день, тому я навіть не "заморочуюсь". Але Вам раджу ще почекати відповідей, чи пошукати, бо кожен за себе відповідає, на жаль, іноді штрафами(((
До речі про продаж з коліс, а як зараз бути з акцизним складом, авто це вважається пересувний а.склад. При реєстрації платником акцизу я вказала паливний склад, але в нас немає складу потрібно було вказати офіс. Як тепер змінити не підкажете? Можливо мої запитання здаються абсурдними, але я в цьому напрямку тільки починаю працювати і навіть немає в кого проконсультуватись,можливо допоможете.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Я оце зараз якраз думала про Вас, щось не той час ви вибрали для торгівлі ПММ))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ви б зателефонувалу до себе в ДФС у відділ акцизу... а так, якщо розглядати заяву, то, мабуть, потрібно подати нову з відміткою "Зміни" і кодом ознаки 5, тобто зміна типу об`єкта. Але це просто порада)

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Бухгалтер1995 писав:Я оце зараз якраз думала про Вас, щось не той час ви вибрали для торгівлі ПММ))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ви б зателефонувалу до себе в ДФС у відділ акцизу... а так, якщо розглядати заяву, то, мабуть, потрібно подати нову з відміткою "Зміни" і кодом ознаки 5, тобто зміна типу об`єкта. Але це просто порада)
Та я то телефонувала, і знаєте що відповіли на мої питання, "а що ви від мене хочете, я незнаю, а на кого то вас переключити і так завжди" тому я вже і не дзвоню бо це все марно. Це точно не той час#wall# #wall#

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

tania.tetyana28@gmail.com писав:Всім доброго дня! Можливо хтось підкаже, допоможе.
Як перевести диз.паливо до температури 15 градусів, для виписки акцизних накладних. Можливо є якась формула або таблиця. П-ство тільки почало працювати, оптова торгівля, продаєм з коліс. Постачальник реєструє на нас акцизну на загальний обєм (образно 30000л). Я на своїх покупців виписую так щоб не було переліміту (7000+3000+10000+10000) Незнаю як переводити правильно. ДОПОМОЖІТЬ!!!
Все очень просто, просто определяете для этой партии топлива коэффициент перевода в литры при 15 градусов (исходя из данных полученной от поставщика акцизной накладной) и потом по этому коэффициенту рассчитываете сколько литров при 15 градусов вы продали и их указываете в своей акцизной накладной. И так у Вас не будет отклонений ни по реализованному топливу, ни на собственные нужды и тд. Если вдаваться в расчет исходя из сертификата или паспорта на партию товара, то по-любому выйдут отклонения. Зачем создавать себе лишние проблемы, и так есть чем заняться #wall#

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

Marjaha писав:Добрый день. Кто нибудь зарегистрировал акцизные склады? Директор говорит одно предприятие в Запорожье зарегистрировало склады. В электронном кабинете не могу найти где можно зарегистрировать склады.
Нет, в Запорожье еще не регистрируют, лично общалась с областной налоговой. Еще у них электронного реестра в базе нет, да срок с 01.05.2019. Посмотрим, что будет в мае месяце, может к 15 мая и что-то появится...#g_witch#

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Tanna писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав:Всім доброго дня! Можливо хтось підкаже, допоможе.
Як перевести диз.паливо до температури 15 градусів, для виписки акцизних накладних. Можливо є якась формула або таблиця. П-ство тільки почало працювати, оптова торгівля, продаєм з коліс. Постачальник реєструє на нас акцизну на загальний обєм (образно 30000л). Я на своїх покупців виписую так щоб не було переліміту (7000+3000+10000+10000) Незнаю як переводити правильно. ДОПОМОЖІТЬ!!!
Все очень просто, просто определяете для этой партии топлива коэффициент перевода в литры при 15 градусов (исходя из данных полученной от поставщика акцизной накладной) и потом по этому коэффициенту рассчитываете сколько литров при 15 градусов вы продали и их указываете в своей акцизной накладной. И так у Вас не будет отклонений ни по реализованному топливу, ни на собственные нужды и тд. Если вдаваться в расчет исходя из сертификата или паспорта на партию товара, то по-любому выйдут отклонения. Зачем создавать себе лишние проблемы, и так есть чем заняться #wall#

ДЯКУЮ! Так зайнятись точно є чим))))

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”