= КОРРЕКТИРОВКА НН при ВОЗВРАТЕ товара =

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 26 січня 2012, 08:07
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Таня 2012 »

Пожалуйста, подскажите! Какую ставить дату в корректировке в поле "дата ОПЛАТЫ" дату выписки корректировки (фактический возврат денег) или дату налоговой на которую выписана корректировка? Если есть где почитать - буду ПРИЗНАТЕЛЬНА!!!

lara777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1089
З нами з: 20 березня 2012, 07:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 354 рази

Повідомлення lara777 »

Таня 2012 писав:Пожалуйста, подскажите! Какую ставить дату в корректировке в поле "дата ОПЛАТЫ" дату выписки корректировки (фактический возврат денег) или дату налоговой на которую выписана корректировка? Если есть где почитать - буду ПРИЗНАТЕЛЬНА!!!
Дату корректировки

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

в поле дата оплаты ставите дату оплаты, если эта оплата была.

Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 26 січня 2012, 08:07
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Таня 2012 »

Evelina писав:в поле дата оплаты ставите дату оплаты, если эта оплата была.
Спасибо)

Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 26 січня 2012, 08:07
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Таня 2012 »

lara777 писав:
Таня 2012 писав:Пожалуйста, подскажите! Какую ставить дату в корректировке в поле "дата ОПЛАТЫ" дату выписки корректировки (фактический возврат денег) или дату налоговой на которую выписана корректировка? Если есть где почитать - буду ПРИЗНАТЕЛЬНА!!!
Дату корректировки
Спасибо)

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Питання:Чи заповнюється графа "Дата оплати" в розрахунку коригування кількісних та вартісних показників до податкової накладної, якщо оплата проводилась частинами?

Відповідь:Коротка відповідь : У разі здійснення попередньої оплати (авансу) за товари/послуги частинами податкова накладна виписується на кожну дату надходження коштів на рахунок платника податку. Оскільки розрахунок коригування виписується до кожної виданої податкової накладної, то графа "Дата оплати" такого розрахунку коригування відповідає даті зарахування коштів, що зазначена у податковій накладній, до якої виписується такий розрахунок.

Повна відповідь : Відповідно до п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.10 №969, податкова накладна виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Тобто, у разі здійснення попередньої оплати (авансу) за товари/послуги частинами податкова накладна виписується на кожну дату надходження коштів на рахунок платника податку. Відповідно до п. 18 у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної. Тобто, оскільки розрахунок коригування виписується до кожної виданої податкової накладної, то графа "Дата оплати" такого розрахунку коригування відповідає даті зарахування коштів, що зазначена у податковій накладній, до якої виписується такий розрахунок.
http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/QA/8 ... 50000.aspx

Тетяна02
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 березня 2012, 03:23
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Тетяна02 »

а можно вопрос по корректировке. нами в январе и феврале была сделана оплата поставщику - неплательщику за услуги. Я по банковской выписке включила эти суммы в реестр налоговых накладных, в январе и феврале соответственно. В марте поставщик - неплательщик возвращает нам эти суммы. как мне отразить этот возврат неплательщику в реестре налоговых накладных. в какие графы что проставлять.
в январе-феврале в реестре я указывала "НП" ставила условный номар - 4000000.. и сумму оплат. а в марте мне указывать РК или как правильно?????

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Тетяна02 писав:а можно вопрос по корректировке. нами в январе и феврале была сделана оплата поставщику - неплательщику за услуги. Я по банковской выписке включила эти суммы в реестр налоговых накладных, в январе и феврале соответственно. В марте поставщик - неплательщик возвращает нам эти суммы. как мне отразить этот возврат неплательщику в реестре налоговых накладных. в какие графы что проставлять.
в январе-феврале в реестре я указывала "НП" ставила условный номар - 4000000.. и сумму оплат. а в марте мне указывать РК или как правильно?????
ничего уже в реестре не показываете. корректировка кредита проводиться на основании РК, выписанного поставщиком. А выписывать НН и РК может только плательщик налога.

Тетяна02
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 березня 2012, 03:23
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Тетяна02 »

так а то что я указывала в январе и в феврале суммы это правильно было? он же тоже не давал налоговые накладные.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Тетяна02 писав:так а то что я указывала в январе и в феврале суммы это правильно было? он же тоже не давал налоговые накладные.
правильно, Вы все делали так, как требует законодательство. просто корректировать ничего не надо.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”