Уточнення ПДВ порадьте(як виправити помилку)

декларація, уточнення, виправлення помилок
ira1601
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 31 жовтня 2013, 09:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення ira1601 »

#wall# #wall# Я в минулому році коригувала ПК знімала 7 тис, сплатила в бюджет, а в 5 дод не поставила мінус 7 тис а плюс,(звір з дпі - вийшла розбіжність 14 тисяч) сьогодні додивилась, якщо я кину уточн нульову, а в 5 додатку мінус, 14 тис , вийде, чи буде дзвінок, або брати цукерки і в обліку просити шоб уточненку поставили до відома, шоб кинути нормальну уточненку#blush# і ше порадьте , йде зараз 5 днів позапланова до 30 04, чи варто кидати уточнення, чи дочекатитсь, акту а в травні уточнитись, наперед вдячна за порадиBrick wall Blush

Timka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 09 лютого 2014, 21:50
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Timka »

ira1601 писав:#wall# #wall# Я в минулому році коригувала ПК знімала 7 тис, сплатила в бюджет, а в 5 дод не поставила мінус 7 тис а плюс,(звір з дпі - вийшла розбіжність 14 тисяч) сьогодні додивилась, якщо я кину уточн нульову, а в 5 додатку мінус, 14 тис , вийде, чи буде дзвінок, або брати цукерки і в обліку просити шоб уточненку поставили до відома, шоб кинути нормальну уточненку#blush# і ше порадьте , йде зараз 5 днів позапланова до 30 04, чи варто кидати уточнення, чи дочекатитсь, акту а в травні уточнитись, наперед вдячна за порадиBrick wall Blush


Ви зняли в минулому році податковий кредит по одному постачальнику чи по декількох? То був уточнюючий розрахунок чи ви коригування враховували в поточній декларації? Допустимо, то був один контрагент і була уточненка. І ви , виходить, двічі показали по ньому податковий кредит? Другий раз-в коригуванні? Окреме питання-як у вас пройшов такий звіт-з невідповідністю додатку? Ви не можете показати нульову уточнюючу, тому що 7 тис-це ваші кошти, які враховуються тільки у особовій картці, а не в звітності. Податкова вийшла на вас по співставленню даних з даними постачальника? Чи з-за такої значної переплати (що вже само по собі свідчить про помилку)? Більш з тим, на даний момент у вас переплата по ПДВ на 14 тис., і вся ця сума-це неправомірне завищення кредиту-з усіма податковими наслідками. Вам потрібно робити до минулорічної декларації уточнюючу, де показати, що це вже повторно уточнюється і продублювати(показати двічі) ті документи, по яких завищено ПК. Але під час документальної перевірки уточнення, наскільки мені відомо, подавати не можна (тільки при камеральній). У них на вас є роздруківка з усією інформацією і далі-ані руш. Переплата не звільняє від відповідальності.

ira1601
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 31 жовтня 2013, 09:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення ira1601 »

Дякую за відгук, я знімала кпедит по одному пост , в уточненці правильно вказала 7 тис знято кредиту (самост документ) а в 5 дод провтикала поставити мінус, позапланова не по тому контрагенту і не за тоцй період за 2011 р, а уточнювала я 02 міс 2012 року саме головне дзвонила в дпі тоді питала чи закрилось все, казали так, а тепер сама випадково виявила, подзв до свої так сказать знайомої в дпі , і вона підтвердила шо кред в них висить 14 тис,я так розумію по 5 дод , фірма маленька дирекція мене повісить, порадьте як бути розказувати дирекції чи попробувати самій розрулити

RozaRoza
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 31 липня 2013, 09:37
Дякував (ла): 743 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення RozaRoza »

Была подобная ситуация, отправила уточнёнку пустую, за нужный период, а в дод. 5 с минусом-----всё "УЛЯГЛОСЬ" правильно

BuBuh
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 17 травня 2012, 23:35
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення BuBuh »

Доможіть!!!! Ситуация така: выписали документы и отгрузку и налоговою к примеру на 1000.00 грн, и отдали поставщику. потом каким то "магическим образом" (концов найти не можем с каких...этих самых добавился товар), документы в базе перепровелись и стали на 8000.00 грн. естесно контрагент включает с первоначальной суммой, к тому же у меня есть от него подписанная расходка на 1000.00 грн., а мы включаем с 8000,00 грн. Вот счет и расходную я то верну в первоначальное состояние, а с НН что делать??? как теперь уточниться?? Расскажите пошагово пожалуйста для особо одаренных. Спасибо.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

BuBuh писав:Доможіть!!!! Ситуация така: выписали документы и отгрузку и налоговою к примеру на 1000.00 грн, и отдали поставщику. потом каким то "магическим образом" (концов найти не можем с каких...этих самых добавился товар), документы в базе перепровелись и стали на 8000.00 грн. естесно контрагент включает с первоначальной суммой, к тому же у меня есть от него подписанная расходка на 1000.00 грн., а мы включаем с 8000,00 грн. Вот счет и расходную я то верну в первоначальное состояние, а с НН что делать??? как теперь уточниться?? Расскажите пошагово пожалуйста для особо одаренных. Спасибо.
Не все исходные данные для решения задачи.
НН регистрационная? Если да, то с какой суммой зарегина?
Дата выписки НН?
Если это прошлый отчетный период, то выясните какую именно сумму показали в отчете по этой накладной.

BuBuh
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 17 травня 2012, 23:35
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення BuBuh »

Бюгюльмэ писав: Не все исходные данные для решения задачи.
НН регистрационная? Если да, то с какой суммой зарегина?
Дата выписки НН?
Если это прошлый отчетный период, то выясните какую именно сумму показали в отчете по этой накладной.
НН не регистрированая. дата выписки 14.03.14. в печатном варианте документы правильные, в базе не правильные. соответственно в реестр затянулась неправильная сумма НДС, покупатель включил с правильной суммой. у себя я документы поменяю как нужно, что теперь делать с декларацией которую уже сдали??

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Подать УР с Дод.5 за март (самостоятельный). Период подачи - тот, в котором будете подавать (если сегодня подадите -апрель, если будете подавать в мае - май), уточняемый период - март.
Заполняете в УРе гр. 4 прежними показателями мартовской деки, гр. 5 - уточненными, гр. 6 - разница.
В Дод.5 отражаете данного покупателя и лишнюю сумму по неправильно указанной НН с минусом.
Реестр уточняющий не подается. Запись об уточнении делается в реестре того месяца, в котором подается УР с видом документа ПНПУ (неправильная НН минусом, правильная плюсом). Даты НН в реестре указываются мартовские.

draginich
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 15 січня 2014, 17:27

Повідомлення draginich »

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, если я в январе в отчет по пдв внесла неприльное название покупателя. сейчас это выяснилось. я заполнила уточненку и додаток 5.нужно ли заполня додаток 1, если суммы не меняются, а поменялось только название предприятия и податковый номер покупателя?

MARGARET
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 02 липня 2012, 02:39
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення MARGARET »

Править необходимо во всех додатках, в которых фигурировал этот клиент.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”