Форма № 6-подтверждение

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
bbh
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 06 жовтня 2010, 01:45

Повідомлення bbh »

Подскажите, на ф. №6-подтверждение нужно ставить печать предприятия?

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

да!

ИгорьЗ
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 18 лютого 2011, 11:04
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ИгорьЗ »

А я думаю, что нет. Всегда сдавал без печати и принимали. Там нет слова МП.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

ИгорьЗ писав:А я думаю, что нет. Всегда сдавал без печати и принимали. Там нет слова МП.
Киев - нужна печать и доверенность, если сдает не директор и обязательно иметь при себе паспорт.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Elisa писав:
ИгорьЗ писав:А я думаю, что нет. Всегда сдавал без печати и принимали. Там нет слова МП.
Киев - нужна печать и доверенность, если сдает не директор и обязательно иметь при себе паспорт.
абсолютно верно - даже не пытайтесь соваться туда без печати и директора(дов. лица)#g_crazy#

bbh
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 06 жовтня 2010, 01:45

Повідомлення bbh »

Виктория 80 писав:
Elisa писав:
ИгорьЗ писав:А я думаю, что нет. Всегда сдавал без печати и принимали. Там нет слова МП.
Киев - нужна печать и доверенность, если сдает не директор и обязательно иметь при себе паспорт.
абсолютно верно - даже не пытайтесь соваться туда без печати и директора(дов. лица)#g_crazy#
Подскажите, если менялся учредитель, кроме ф.№ 6- подтверджение нужно ещё что-то подавать?

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Вам нужно менять Устав, т.е. делать новую редакцию Устава

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 30.12.2008 р. N 11121

Про підтвердження відомостей про юридичну особу

На Ваше звернення від 25.11.2008 N 15 щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - ЄДР) запису щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу повідомляємо наступне.

Відповідно до частини сьомої статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон) не пізніше тринадцяти місяців з дня подачі (надіслання рекомендованим листом) останньої реєстраційної картки, що містить відомості про юридичну особу, юридична особа зобов'язана подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору реєстраційну картку встановленого зразка про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Форми реєстраційних карток затверджені наказом Держкомпідприємництва від 20 квітня 2007 року N 54, який зареєстровано у Міністерстві юстиції 3 травня 2007 р. за N 447/13714. Відповідно до вищезазначеного наказу реєстраційними картками, що містять відомості про юридичну особу, є картки N 1 - 6.

Додатково зазначаємо, що згідно із частиною восьмою статті 19 Закону, якщо до ЄДР не внесено запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, то в разі неодержання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу в установлений частиною сьомою цієї статті строк, державний реєстратор зобов'язаний у строк, що не перевищує десяти робочих днів з дати, яка встановлена для подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, направити рекомендованим листом юридичній особі повідомлення про необхідність подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу.

У разі повернення до державного реєстратора рекомендованого листа з відміткою відділення зв'язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою або неподання юридичною особою протягом місяця з дати направлення їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до частини другої статті 33 Закону юридична особа є такою, що припинилася, з дати внесення до ЄДР запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи.

Враховуючи вищезазначене, вважаємо, що до внесення до ЄДР запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, юридична особа зобов'язана подавати (надсилати рекомендованим листом) державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу, а державний реєстратор у випадках, вказаних вище, вносити до ЄДР відповідні записи.



Голова
К. Ващенко

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

И.О. писав:Вам нужно менять Устав, т.е. делать новую редакцию Устава
Совершенно не обязательно, а вот изменения к Уставу делать нужно. Есть специальные формы.

Мартина
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 09 серпня 2011, 02:42
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Мартина »

Люди дорогие. Где взять бланк то этой чудо бумажки? Спрашивала в налоговй говорят нету у них бланка. Даже на ксерокс не дали.

Закрито

Повернутись до “Організаційні питання”