Неучтенные затраты 2-го квартала

margic
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 05 квітня 2011, 02:08
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення margic »

Посоветуйте как мне лучше поступить#help# Во втором квартале я не учла часть расходов, т.к. не хотелось сдавать деку с убытками, а в нынешнем отчете они мне как раз очень нужны. Согласно п.138.11 #rtfm# НКУ я могу учесть их в составе ПРОЧИХ расходов как неучтенные в прошлых периодах в связи с допущенной ошибкой, я правильно понимаю?В какой же строке додатка IB их учитывать?#search# Или как же лучше все-таки??#g_cray2#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

margic писав:Посоветуйте как мне лучше поступить#help# Во втором квартале я не учла часть расходов, т.к. не хотелось сдавать деку с убытками, а в нынешнем отчете они мне как раз очень нужны. Согласно п.138.11 #rtfm# НКУ я могу учесть их в составе ПРОЧИХ расходов как неучтенные в прошлых периодах в связи с допущенной ошибкой, я правильно понимаю?В какой же строке додатка IB их учитывать?#search# Или как же лучше все-таки??#g_cray2#
Я тоже не учитывала часть расходов во 2-м кв. 2011г, с переносом их в 3-й кв.
Я снимала с себестоимости проданных товаров,оказанных услуг.В деке за 2-3 кв.2011г. я "тупо" добавила в эти же строки нужные суммы.
насколько я помню, правильно -это заполнять дод.ВП.Но не хочется светиться.А так "завуалировала" и надеюсь, что "прокатит".
при проверке. это все равно расходы, которые можно учитывать в 2-3 кв.А в какую строчку и какой додаток-все равно оштрафуют.

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

Тюша писав:
margic писав:Посоветуйте как мне лучше поступить#help# Во втором квартале я не учла часть расходов, т.к. не хотелось сдавать деку с убытками, а в нынешнем отчете они мне как раз очень нужны. Согласно п.138.11 #rtfm# НКУ я могу учесть их в составе ПРОЧИХ расходов как неучтенные в прошлых периодах в связи с допущенной ошибкой, я правильно понимаю?В какой же строке додатка IB их учитывать?#search# Или как же лучше все-таки??#g_cray2#
Я тоже не учитывала часть расходов во 2-м кв. 2011г, с переносом их в 3-й кв.
Я снимала с себестоимости проданных товаров,оказанных услуг.В деке за 2-3 кв.2011г. я "тупо" добавила в эти же строки нужные суммы.
насколько я помню, правильно -это заполнять дод.ВП.Но не хочется светиться.А так "завуалировала" и надеюсь, что "прокатит".
при проверке. это все равно расходы, которые можно учитывать в 2-3 кв.А в какую строчку и какой додаток-все равно оштрафуют.
#g_crazy# я тоже так решила. я убирала из себестоимости, в 4 кв. если выйду на плюс то добавлю в строчку из которой убирала, без приложения ВП! тем более без инструкции, которой до сих пор нет, меня никто не уличит в том что не имела права. если есть доход то и затраты могу признавать.

ivanna
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 29 червня 2010, 13:30
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ivanna »

Во 2м кв. тоже убрала многие расходы, чтобы показать"прибыль" , решила сдать уточненку за 2-й кв ( показала все и конечно же выскочил убыток), перед подачей новой декларации и тут началось "шапито"......, пугали, угрожали, обвиняли в уходе от налогообложения и т.д. Но!!! Потом вежливо попросили, просто все показать нарастающим итогом за 2-3 кв., а с ВП и уточненками даже и не светиться.....

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

ivanna писав:Во 2м кв. тоже убрала многие расходы, чтобы показать"прибыль" , решила сдать уточненку за 2-й кв ( показала все и конечно же выскочил убыток), перед подачей новой декларации и тут началось "шапито"......, пугали, угрожали, обвиняли в уходе от налогообложения и т.д. Но!!! Потом вежливо попросили, просто все показать нарастающим итогом за 2-3 кв., а с ВП и уточненками даже и не светиться.....
Вот приятно, когда вежливо #g_crazy#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Helen_Marlen писав:
ivanna писав:Во 2м кв. тоже убрала многие расходы, чтобы показать"прибыль" , решила сдать уточненку за 2-й кв ( показала все и конечно же выскочил убыток), перед подачей новой декларации и тут началось "шапито"......, пугали, угрожали, обвиняли в уходе от налогообложения и т.д. Но!!! Потом вежливо попросили, просто все показать нарастающим итогом за 2-3 кв., а с ВП и уточненками даже и не светиться.....
Вот приятно, когда вежливо #g_crazy#
тільки на жаль оце "вежливо" дуууууже рідко буває, в оновному тільки тоді, коли треба авансом податки платити...

margic
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 05 квітня 2011, 02:08
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення margic »

Я тоже так подумала.Сделю точно так же - учту в этом периоде#ok# . Значит ЕЩЕ мозг работает, а то... были уже сомнения#g_hospita .

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

margic писав:Я тоже так подумала.Сделю точно так же - учту в этом периоде#ok# . Значит ЕЩЕ мозг работает, а то... были уже сомнения#g_hospita .
Мне так помнится, что в НКУ пишется, что если напротяжении года - тогда наростающим в соответсвующие статьи деки, а если затраты переносятся в след год тогда только в другие затраты с расшифровкой.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Валюша с писав:
margic писав:Я тоже так подумала.Сделю точно так же - учту в этом периоде#ok# . Значит ЕЩЕ мозг работает, а то... были уже сомнения#g_hospita .
Мне так помнится, что в НКУ пишется, что если напротяжении года - тогда наростающим в соответсвующие статьи деки, а если затраты переносятся в след год тогда только в другие затраты с расшифровкой.
Нет, если в следующем квартале "обнаружили" ошибки-надо либо уточненку либо дод.ВП вместе с декой.Но "светиться" совсем не хочется, поэтому мы и " мудрим" .

margic
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 05 квітня 2011, 02:08
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення margic »

Вот.Получила исчерпывающий ответ#rtfm#
Виходячи із суті отриманого листа вважаємо, що Ваше(і) запитання стосується (ються) наступного, а саме:
Як здійснити самостійне виправлення помилок у складі поточної та/або уточнюючої Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (помилки допущені після 01.04.2011)? (номер категорії -110, підкатегорії -110.30.03).
Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:
Відповідно до п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 – VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.
Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті:
а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.
Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.
Платник податків під час проведення документальних планових та позапланових виїзних перевірок не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом (п. 50.2 ст. 50 ПКУ).
Податкова декларація з податку на прибуток підприємства (далі – декларація), форма якої затверджена наказом ДПА України від 28.02.11 № 114, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.03.2011 за N 397/19135, може подаватись платником податку як звітна, так і як уточнююча (відповідні відмітки здійснюються у рядку 1 заголовної частини декларації).
При цьому якщо декларація подається як уточнююча, то у рядку 2 заголовної частини декларації зазначається звітний (податковий) період, за який проводиться уточнення.
Якщо виправлення помилок здійснюється у звітній (звітній новій) декларації за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено помилки, то у додатку ВП до декларації платник податку відображає правильні показники за податковий період, який уточнюється, та порівнюючи їх з відповідними рядками декларації, яка уточнюється, визначає суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу.
Сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу із додатка ВП переноситься до частини «Самостійне виправлення помилок» (рядки 23 – 26 декларації) декларації.
Якщо виправлення проводиться в уточнюючій податковій декларації, то додаток ВП до декларації не заповнюється, а правильні значення доходів, витрат, об’єкта оподаткування, податку на прибуток зазначаються в такій декларації. На підставі порівняння податкового зобов’язання такої декларації та декларації, яка уточнюється, визначається сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу, які відображаються у частині «Самостійні виправлення помилок» (рядки 23, 25 – 27 декларації)
Вот теперь и нужно выбрать как поступить#dntknw# . Я буду отражать как и решила - в текущей деке.


Відповісти

Повернутись до “Витрати”