внесення до статутного капіталу

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

У мене питання: засновник погашає статутний капітал - вносить на р/р через касу банку кошти з призначенням "внесок до статутного фонду". Тепер у виписці пише Платник ПАТ "Ляляля" реквізити банку, з таким призначенням платежу, не написано від кого внесок. Тобто, виходячи з даної ситуації по виписці вніс кошти банк. Як з тої ситуації можна вийти? Чи я роблю проблему на рівному місці?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Чи потрібно повідомляти реєстратора про завершення формування статутного капіталу і за якою формою?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Оляwhite
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 17 жовтня 2014, 13:10
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Оляwhite »

Natalenna писав:У мене питання: засновник погашає статутний капітал - вносить на р/р через касу банку кошти з призначенням "внесок до статутного фонду". Тепер у виписці пише Платник ПАТ "Ляляля" реквізити банку, з таким призначенням платежу, не написано від кого внесок. Тобто, виходячи з даної ситуації по виписці вніс кошти банк. Як з тої ситуації можна вийти? Чи я роблю проблему на рівному місці?
Если для вас это принципиально, то можно даже в банке попросить, чтобы вам дали уточнение по этой платёжке, просто нужно знать точно время, дату и от кого был платёж, а в принципе, я думаю что это не смертельно, вы ведь проводки сделаете соответствующие! И если логически разобраться, вы ведь не можете отвечать за сотрудника банка, когда он неправильно вбивает назначение платежа! Можете ещё попробовать бухгалтерскую справку сделать!

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”