ФОРМА 6 подтверждение сведений о юр. лице госрегистратору

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

FireNN писав:
Ин писав:
FireNN писав:Можно ли регистраторам отправить по почте с описью и уведомлением эту форму №6?
Можна, коли форма 6 завірена нотаріусом.
Хорошо, а балансы вроде до 01.06. сдать за 2012г. надо, их то можно по почте?

Можно, рекомендованным письмом.

piksa
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 20 лютого 2013, 12:58
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення piksa »

Форму 6 ношу в 1 экз- регистратор выдает опись (это и есть подтверждение, что вы сдали ф6). Если по почте от юр. лица (по физ не знаю) доверенность не нужна, письмо с описью о вложении и с уведомлением. Баланс и В2 точно также по почте, если ножками 2 экземпляра (один ваш)

Іван Нестерук
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 13 березня 2014, 13:21
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Іван Нестерук »

FireNN писав:Можно ли регистраторам отправить по почте с описью и уведомлением эту форму №6?
Согласно ЗУ «О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц – предпринимателей», если Вы отсылаете документы регистратору почтой, нотариальное заверения подписи – обязательно. Узнать подробную информацию о форме 6 Вы можете здесь

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Нужно подать 6-подтверждение в два района Киева,
Подскажите эти отделы теперь как правильно называются, чтоб в доверенности прописать.

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Печерського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві - это правильное название?

zhenya
Гений
Гений
Повідомлень: 413
З нами з: 29 жовтня 2009, 05:02
Дякував (ла): 196 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення zhenya »

http://kiev-drsu.org/kontakti поищите здесь...

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

я писала так: до Державного Реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві.

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Спасибо, а то у меня зимой в Печерске не взяли доверенность из-за неправильного названия.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

я еще в этом году и доверенность переделала как рекомендовали здесь: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst6915p12.aspx

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

READYN писав:Спасибо, а то у меня зимой в Печерске не взяли доверенность из-за неправильного названия.
Вчора здавала на Печерську форму №6. Черги жах!!! Раджу йти на 13-30 на Кловський узвіз, отримувати номерок, вони приймають з 14-00 до 16-00. Там реально пройти, бо на Суворова я до обіду не здала. Тільки перевірте чи працюють в п"ятницю. І в довіреності напишіть " відділ державної реєстрації ОЮ та ФОПів Печерського р-ну реєстраційної служби Головного управління юстиції в м.Києві". У мене так було написано в Довіреності, ніяких зауважень.

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

Agatha писав:
READYN писав:Спасибо, а то у меня зимой в Печерске не взяли доверенность из-за неправильного названия.
Вчора здавала на Печерську форму №6. Черги жах!!! Раджу йти на 13-30 на Кловський узвіз, отримувати номерок, вони приймають з 14-00 до 16-00. Там реально пройти, бо на Суворова я до обіду не здала. Тільки перевірте чи працюють в п"ятницю. І в довіреності напишіть " відділ державної реєстрації ОЮ та ФОПів Печерського р-ну реєстраційної служби Головного управління юстиції в м.Києві". У мене так було написано в Довіреності, ніяких зауважень.
А балансы тоже в этой очереди?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”