❌Закриття ФОПа

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Gost
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 24 березня 2016, 23:24
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Gost »

Подскажите пожалуйста. Фоп на общей системе, закрылся у регистратора 28.12.2016. В ликвидационной декларации которую он подает в январе 2017 нужно указывать движимое и недвижимое имущество или нужно указать только доходы от предпринимательской деятельности?
Изменения в ПКУ которые вступили в силу с 01.01.2017. действуют только для тех, кто закрывается в 2017 или для тех кто закрылся в декабре 2016, а декларацию подает в 2017, тоже действуют?
пункт 177.11 доповнити абзацами другим і третім такого змісту:"Фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий(звітний) період, в якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.



fsx86
Оракул
Оракул
Повідомлень: 209
З нами з: 18 грудня 2012, 09:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення fsx86 »

Доброго дня.ФОП прописаный в Крыму.Кто то в курсе как его закрыть?С чего начать?

в киеве я подавал заяву, а дальше неподскажу

Бухгалтерок
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 24 січня 2012, 00:42
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Бухгалтерок »

fsx86 писав:Доброго дня.ФОП прописаный в Крыму.Кто то в курсе как его закрыть?С чего начать?

в киеве я подавал заяву, а дальше неподскажу
А заяву куда

fsx86
Оракул
Оракул
Повідомлень: 209
З нами з: 18 грудня 2012, 09:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення fsx86 »

госрегистратору форму 12 и все

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

fsx86 писав:госрегистратору форму 12 и все
Нет не все. Было бы очень просто. Госрегистратору можно любому. А вот ликвидационные отчеты по месту. Придется проверочку еще пройти.

fsx86
Оракул
Оракул
Повідомлень: 209
З нами з: 18 грудня 2012, 09:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення fsx86 »

а до этого куда отчеты сдавали????
а на проверку пусть сами вызывают может и непридеться проходить

Бухгалтерок
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 24 січня 2012, 00:42
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Бухгалтерок »

Лариса М писав:
fsx86 писав:госрегистратору форму 12 и все
Нет не все. Было бы очень просто. Госрегистратору можно любому. А вот ликвидационные отчеты по месту. Придется проверочку еще пройти.
А отчеты по какому месту?Если в Крыму прописка.
И еще сложный случай наемные в Крыму,как уволить?

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Мене держреєстратор припинив, як підприємця. В податкову подала вже ліквідаційні звіти. Раніше на гуртівнях для підприємців брала для перепродажу товар. (офіційно). Зараз теж хочу взяти для своїх власних потреб, як підприємець, бо тоді дають знижку. Чи може обернутися така покупка для мене неприємностями? Дякую.



sovka
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 січня 2017, 09:57

Повідомлення sovka »

Яков писав:
sovka писав:Доброго дня, ФОП на спрощенній системі Ігрупа, дата припинення діяльності 04.01.17 Підкажіть будь-ласка, чи потрібно сплатити за січень 2017 єдиний податок та як правильно заповнити ліквідаційну декларацію?
За январь - ЕН и, если не пенсионер/инвалид, - ЕСВ.
Заполняете "звітну" декларацию - как обычно: КВЕДы, январскую оплату... В бумажной форме разницы нет какую форму файла для заполнения Вы выберите. От руки напишите "ліквідаційна". У меня сомнения только с выбором периода, который нужно проставлять в декларации.
Думаю, что это должна быть "годовая" (для 1 и 2 групп) - за 2017-й год[/quoteYf cfqns LAC

На " Вістник "ДФС пишуть, що Нормами Податкового кодексу не передбачено ліквідаційної звітності для фізичних осіб — підприємців.http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/9247

vilena
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 14 червня 2010, 06:25
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 73 рази

Повідомлення vilena »

Поговаривают, что налоговикам пришло разъяснение, что неработающих ФОП закрывать сразу без проверок ( в связи с большим потоком).

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”