Відчуження частки СК

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Соляник
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 лютого 2012, 02:49

Повідомлення Соляник »

Будь ласка допоможіть.У ТОВ"ВВВ" був Статутний фонд повністю сформований і складав 100 тис грн і були 2учасники(юридичні особи).Через договір куплі-продажу ці 2 учасники роблять відступлення частки у СК на суму 80 тис грн.новому учаснику-фізичній особі,який купив ці частки ТОВ"ВВВ"Статутний фонд зареєстрований у новій редакції (уже з новим учасником) на суму 100 тис.грн.Як бути з різницею у 20 тис.грн.У мене питання? Чи потрібно новому учаснику довнести(поповнити) Статутний фонд на 20 тис.грн.Якщо так то коли і які з цього виходять податкові наслідки.Якщо можна то будь ласка бухгалтерські проводки.Напед Вам вдячна

Lumix
Оракул
Оракул
Повідомлень: 247
З нами з: 06 лютого 2013, 02:42
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення Lumix »

Соляник писав:Будь ласка допоможіть.У ТОВ"ВВВ" був Статутний фонд повністю сформований і складав 100 тис грн і були 2учасники(юридичні особи).Через договір куплі-продажу ці 2 учасники роблять відступлення частки у СК на суму 80 тис грн.новому учаснику-фізичній особі,який купив ці частки ТОВ"ВВВ"Статутний фонд зареєстрований у новій редакції (уже з новим учасником) на суму 100 тис.грн.Як бути з різницею у 20 тис.грн.У мене питання? Чи потрібно новому учаснику довнести(поповнити) Статутний фонд на 20 тис.грн.Якщо так то коли і які з цього виходять податкові наслідки.Якщо можна то будь ласка бухгалтерські проводки.Напед Вам вдячна
до чого тут різниця у 20 тис?
у Вас корпоративні права виступають у ролі так званого "товару", який власники реалізували за ту вартість за яку домовились.
У Вашому Статуті крім власника нічого не змінилось, як було на 401 100 тис так і залишається, тільки замість 2 власників став 1.

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Соляник писав:Будь ласка допоможіть.У ТОВ"ВВВ" був Статутний фонд повністю сформований і складав 100 тис грн і були 2учасники(юридичні особи).Через договір куплі-продажу ці 2 учасники роблять відступлення частки у СК на суму 80 тис грн.новому учаснику-фізичній особі,який купив ці частки ТОВ"ВВВ"Статутний фонд зареєстрований у новій редакції (уже з новим учасником) на суму 100 тис.грн.Як бути з різницею у 20 тис.грн.У мене питання? Чи потрібно новому учаснику довнести(поповнити) Статутний фонд на 20 тис.грн.Якщо так то коли і які з цього виходять податкові наслідки.Якщо можна то будь ласка бухгалтерські проводки.Напед Вам вдячна
основное правило - продажа учасником А своей доли 50 000 грн новому участнику за 60 000 НЕ влияет на внутренний учет предприятия. просто бывший учасник продал дороже чем вносил и имел на это полное право. В конце концов, предприятие может быть прибыльное и реально стоитть намного больше чем когда то вносилось в СК.
прочитайте это http://scaudit.com.ua/index.php/uk/know ... uments/152
если же у вас изменилась и сумма СК - нужно читать протокол :
а) у вас одним протоколом могла быть и продажа и увеличение СК
б) либо неправильно оформлена продажа корпоративных прав
в личке моя электронка, киньте протокол, я вам напишу что у вас

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”