Оренда автомобіля у працівника

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Склалася наступна ситуація :П-ство орендує у директора автомобіль ,договір засвідчений нотаріально,якщо п-ство хоче достроково розірвати договір,його також нотаріально потрібно реєструвати?

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

?#g_cray2#

Smith
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 30 квітня 2014, 11:16
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Smith »

Прийшов на підприємство та зіткнувся з такою ж ситуацією, але вона мала місце до мого приходу. Дог. укладений нотаріально а акт прийму передачі (на повернення автомобіля не засвідчений нотаріально, юрист повідомив мені що акт теж потрібно засвідчувати нотаріально але обставини так склались що це було неможливо зробити. Сторони притензій один до одного не мали, пройшло вже пів року покищо все ОК.

анна$$$
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 12 лютого 2012, 10:05
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення анна$$$ »

scs писав:Склалася наступна ситуація :П-ство орендує у директора автомобіль, договір засвідчений нотаріально,якщо п-ство хоче достроково розірвати договір,його також нотаріально потрібно реєструвати?
так, договір має бути розірватий за такою ж процедурою, як укладався, якщо в договорі не прописано щось інше


scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Просто термін договору закінчився вже і ми 2 останні місяці не платили за оренду,і дир не хоче оплачувати,сам власник авто нічого немає проти(прошльопали вчасно розірвати договір нотаріально)а якщо ми зробимо акт здачі -прийняття авто назад власнику?чи це також нотаріально все повинно бути засвідчено?

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Smith писав:Прийшов на підприємство та зіткнувся з такою ж ситуацією, але вона мала місце до мого приходу. Дог. укладений нотаріально а акт прийму передачі (на повернення автомобіля не засвідчений нотаріально, юрист повідомив мені що акт теж потрібно засвідчувати нотаріально але обставини так склались що це було неможливо зробити. Сторони притензій один до одного не мали, пройшло вже пів року покищо все ОК.
я думаю це ж нікому не потрібно,окрім сторін орендаря і орендодавця ,якщо порушився договір,то це лише ж "Стосунки" між ними...

Smith
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 30 квітня 2014, 11:16
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Smith »

scs писав:Просто термін договору закінчився вже і ми 2 останні місяці не платили за оренду,і дир не хоче оплачувати,сам власник авто нічого немає проти(прошльопали вчасно розірвати договір нотаріально)а якщо ми зробимо акт здачі -прийняття авто назад власнику?чи це також нотаріально все повинно бути засвідчено?
В моєму випадку акт нотаріально не завірений ( я про це вже писав), якщо не помиляюсь то нотаріальне завіряння необхідне для захисту правонаступників чи співвласників.

Якщо сторони претензій не мають то підпишіть акт прийому-передачі датою закінчення дог., по суті факт повернення авто ніхто не заперечить, ну а недотримання процедури це вже не так важливо, головне щоб власник був психічно здоровий та живий.

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

в мене просто ситуація трішки інша,те що я не дотрималась процедури,це одне.
Друге,якщо я поверну авто за 2 місяці до закінчення договору,не хочемо ми платити за ці 2-ва місяці...
по правильному мало ж бути-підписаний договір-акт прийняття-закінчення договору-акт здачі


я не знаю як краще зробити -зробити додаток про розірвання договору і акт здачі (жодне з них не буде завірене нотаріально)чи просто акт здачі (також не завірений)

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Smith писав:Прийшов на підприємство та зіткнувся з такою ж ситуацією, але вона мала місце до мого приходу. Дог. укладений нотаріально а акт прийму передачі (на повернення автомобіля не засвідчений нотаріально, юрист повідомив мені що акт теж потрібно засвідчувати нотаріально але обставини так склались що це було неможливо зробити. Сторони притензій один до одного не мали, пройшло вже пів року покищо все ОК.
я договора оренди посвыдчую нотарыально, а ВСІ акти прийому передачі тільки підписами орендаря і орендодавця. перший раз чую, що акти пр-перед треба засвідчувати. тим більше, що й договора не обовязк посвідчувати

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

я з вами погоджуюсь акти-передачі не потрібно нот.засвідчувати,а от договір потрібно....і напевно всі додатки до нього також?А на що ви посилаєтесь кажучи що договори не обовязково посвідчуються?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”