Оренда автомобіля у працівника

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

scs писав:я з вами погоджуюсь акти-передачі не потрібно нот.засвідчувати,а от договір потрібно....і напевно всі додатки до нього також?А на що ви посилаєтесь кажучи що договори не обовязково посвідчуються?
я знаю точно , що договір оренди авто між юр і фіз особою необовязково нотар завіряти. пошукайте - є перелік договорів, які обов'язково нотар завіряти / наприклад договір оренди приміщення більше як на три роки було, зараз навіть не знаю, чи так залишилося,тому що спочатку той перелік був великий, та його значно скоротили/. я завіряю договора оренди авто, щоб ДПІ не прискіпували до вартості оренди, так як орендодавець власник. акти за 7 років ніразу не завіряла. перевірки щороку, два рази аудит перевіряв

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Думаєте,якщо я підпишу договір про розірвання ,без засвідчення нотар.,ніхто не причепиться до цього?
САМ ДОГОВІР В МЕНЕ ЗАВІРЕНИЙ НОТАР.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

scs писав:Думаєте,якщо я підпишу договір про розірвання ,без засвідчення нотар.,ніхто не причепиться до цього?
САМ ДОГОВІР В МЕНЕ ЗАВІРЕНИЙ НОТАР.
я б саме так і зробила. основне, щоб після розірвання договору не нарах-ся орендна плата і не спис-ся ПММ

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”