Як правильно відкритися - допоможіть

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Подала держреэстратору заяву про припинення діяльності, в податкову - нічого не подавала.Мене по податковій навіть не почали ліквідовувати, бо не закрила ще рахунку підприємця. Тільки б закрила рахунок -почалась би процедура ліквідації. Передумала -не хочу ліквідовуватись. Тепер треба знову до держреєстратора з формою №10 (РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА
на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця) . Чи треба протягом 10-ти робочих днів після отримання держреєстратором форми № 10 йти в податкову та подавати якісь форми та заяви?

Алехандр
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 07 лютого 2014, 12:37
Подякували: 5 разів

Повідомлення Алехандр »

А чому не запитати би в держреєстратора ))

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Запитала держреэстратора сьогодні, 30 червня - держреєстратор сказав, що треба подавати форму №10, але порадила сьогодні не подавати її, бо не встигну звітності в податкову подати. Що це саме за звітність?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

zapit писав:Запитала держреэстратора сьогодні, 30 червня - держреєстратор сказав, що треба подавати форму №10, але порадила сьогодні не подавати її, бо не встигну звітності в податкову подати. Що це саме за звітність?
http://buhgalter911.com/Res/Blanks/GosR ... ochki.aspx откройте Ф10 и гляньте, что она с собой представляет

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

подивилась - саме таке я вже заповнила і буду подавати держреєстратору. А цікавить, що саме треба в податкову подати?

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

В прошлом году была такая ситуация. У гос регистратора закрылись, в ГНи еще нет, как ФОП передумал. Подали гос регистратору заяву на открытие. У ФОПа до закрытия была общая система н/о, а после повторного открытия - ЕН 3группы. Поэтому отчеты сдавала такие: до закрытия на общей системе за 2014 в январе 2015 декларацию о доходах ФОП, а за 3кв-л декларацию ЕН в октябре 2014. Так сказали в налоговой. Вам тоже лучше обратиться в свою ГНИ и узнать какие отчеты и когда их подавать в такой ситуации.
Гос.регистратор вряд-ли Вам поможет с налоговыми отчетами.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Нива, але ж Ви, коли вдруге відкрилися- ви ж спочатку були на загальній, а вже потім перейшли на ЕН 3группы ?

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

А може Форми треба подавати в податкову? 5-ОПП, 20-ОПП? Чи щось інше?

tanysha179
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 14 січня 2013, 07:57

Повідомлення tanysha179 »

Здравствуйте! кто знает подскажите, пожалуйста! может ли фоп на едином проводить экспертизу и аттестацию драгоценных камней и драг. металлов?какие виды деятельности нужно открывать? Спасибо!

Сурикат
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 08 грудня 2011, 07:22
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Сурикат »

Здравствуйте! Помогите, пожалйуста, разобраться с регистрацией. Подали регистратору документы на регистрацию ФЛП. Сегодня должны уже зарегистрироваться...но непойму как сейчас происходит регистрация на ЕН? Я регистратору подаю Заяву на ЕН 3 группы? Или же в ГНИ еду подавать эту Заяву? И если же я вновь созданный ФЛПшник, то с этого же месяца буду плательщиком ЕН?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”