Выбор системы налогообложения

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
ФЛП бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 18 вересня 2014, 16:45
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ФЛП бух »

А зачем два ФОПа?

ФЛП бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 18 вересня 2014, 16:45
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ФЛП бух »

А книгу учета доходов и расходов вести необходимо?

zhenya
Гений
Гений
Повідомлень: 413
З нами з: 29 жовтня 2009, 05:02
Дякував (ла): 196 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення zhenya »

Как выбрать систему налогообложения. Сравнительная характеристика http://chp.com.ua/spravochnik/vybor-sis ... blozhenija

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

перенесено из дублирующей темы
Скрытый текст
loze писав:Доброго дня ! Прошу поради у шановних бухгалтерів...
Яка форма власності краща та легша з точки зору бухгалтера - і бумажної волокіти...
Є два варіанти Приватне підприємство і Товариство з обмеженою відповідальністью - яка з них буде краща якщо фірму організовує один засновник?
Яку систему вибрати для податків ? Бажано просту, і не дуже дорогу #smile3# Дякую!


Питання по ТОВ - читав що з третього року статутний капітал тов має бути такий же як і його майно(основні засоби здається) тобто якщо організував тов - зі статуним капіталом 5 000 грн, закупив обладнання і тд на велику сумму то через 3 роки припустимо треба буде капітал робити 50 000 грн?

Дякую !!
loze писав:
нива писав:С точки зрения ведения бухгалтерского и налогового учета, а также сдачи отчетности ПП ничем не отличается от ТОВ.

"Яку систему вибрати для податків ? Бажано просту, і не дуже дорогу"" Все зависит от того, чем Вы планируете заниматься, какие воды деятельности будут...
Может лучше начать с ФОПа на едином налоге?...
А ФОП може наймати людей на роботу? Чесно ФОП і Приватним підприємцем не хочу... Тому що ризикує власним майном, а ТОВ і ПП тільки уставним капіталом і майном фірми
loze писав: А ФОП може наймати людей на роботу? Чесно ФОП і Приватним підприємцем не хочу... Тому що ризикує власним майном, а ТОВ і ПП тільки уставним капіталом і майном фірми...
Продаж, обслуговування ПК, заправка картриджів і тд
loze писав:
нива писав: Группы ЕН НКУ роздел 14 глава 1 "Спрощена система опадаткування" http://sfs.gov.ua/nk/rozdil-xiv--spetsi ... i-podatok/
Кассоввый аппарат нужен всем, кто торгует за наличку. Исключение - если на ЕН и оборот за год до 1 млн. Вы пока попадаете без РРО.
С юриками проблем не будет, если у Вас будет расчетный счет и печать.
Не обязательно вносить деньги на р. счет, можно оплачивать и наличкой, но нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО брать документы на приход товара и квитанции об оплате.
Ограничений по наценке нет - сколько поставите столько и будет.
По армии мало, что знаю. Есть у меня знакомый ФОП в армии - руководит наемными по скайпу и телефону, уже скоро дембельнеться

Для "спасибо" есть специальная кнопочка
Так я зрозумів,тобто можна із свого особистого рахунку можу купити товар та продавати його без проблем ? Документи на приход товару і про те що я оплатив - мені пришле магазин у якого я купив?

VMA
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 25 червня 2015, 16:07
Дякував (ла): 14 разів

Повідомлення VMA »

Планируем открыть фирму (для оптовой продажи зерновых культур). Регистрироваться плат.НДС не смысла- льготные поставки. Во всяком случае пока объем поставок не будет 1 млн. Может ли предприятие быть и неплательщиком ндс и неплательщиком ед.налога? Заранее спасибо!

Меланна
Гений
Гений
Повідомлень: 386
З нами з: 23 березня 2012, 04:25
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення Меланна »

VMA писав:Планируем открыть фирму (для оптовой продажи зерновых культур). Регистрироваться плат.НДС не смысла- льготные поставки. Во всяком случае пока объем поставок не будет 1 млн. Может ли предприятие быть и неплательщиком ндс и неплательщиком ед.налога? Заранее спасибо!
Конечно, можете.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”