Привести в порядок бухгалтерские документы. С чего начать?

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

cleo писав:
Тюша писав:
cleo писав: нет, Вы не должны конверты хранить. все зависит от Вашего секретаря, у меня похожая эпопея, когда возникает вопрос выслать поставщику его акт, у меня секретарь всегда спрашивает адресс по которому высылать, нет чтоб завести файлик....поэтому иногда я оставляю себе конверт чтоб не было потом глупых вопросов#smile3#
А у нас секретарь уже давно сделала табличку с адресами, используя полученные конверты от клиентов.
поделитесь своим секретарем) а то у меня сил нет) да и у директора тоже,,но человека просто жалко..мне директор иногда говорит-пойди расскажи ей как делать а то если я пойду будут слезы и необратимые процесы#g_cray#
наша секретарка зберігає тільки адреси постійних контрагентів, а ті, що рідко - ні, але чомусь переконана, що я повинна тримати ту інформацію в голові і постійно дістає на ту тему. Тому ви не одна)))
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Natalenna писав:
cleo писав:
Тюша писав: А у нас секретарь уже давно сделала табличку с адресами, используя полученные конверты от клиентов.
поделитесь своим секретарем) а то у меня сил нет) да и у директора тоже,,но человека просто жалко..мне директор иногда говорит-пойди расскажи ей как делать а то если я пойду будут слезы и необратимые процесы#g_cray#
наша секретарка зберігає тільки адреси постійних контрагентів, а ті, що рідко - ні, але чомусь переконана, що я повинна тримати ту інформацію в голові і постійно дістає на ту тему. Тому ви не одна)))
Это Вам еще повезло! У меня, например, секретарь звонила мол зайдите за почтой, а то отойти не могу вдруг меня шеф будет искать и хорошо еще если не надо отбирать какие письма на бухгалтерию из общей кучи, а про отправлять так не царское это дело - ваши письма - вы и пишите! Еще и конвертов не допросишся! Как-будто бухгалтера пишут по личным вопросам.

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

Oska1302 писав:
Natalenna писав:
cleo писав: поделитесь своим секретарем) а то у меня сил нет) да и у директора тоже,,но человека просто жалко..мне директор иногда говорит-пойди расскажи ей как делать а то если я пойду будут слезы и необратимые процесы#g_cray#
наша секретарка зберігає тільки адреси постійних контрагентів, а ті, що рідко - ні, але чомусь переконана, що я повинна тримати ту інформацію в голові і постійно дістає на ту тему. Тому ви не одна)))
Это Вам еще повезло! У меня, например, секретарь звонила мол зайдите за почтой, а то отойти не могу вдруг меня шеф будет искать и хорошо еще если не надо отбирать какие письма на бухгалтерию из общей кучи, а про отправлять так не царское это дело - ваши письма - вы и пишите! Еще и конвертов не допросишся! Как-будто бухгалтера пишут по личным вопросам.
Oska1302 я смотрю мы с Вами подруги по несчастью) наши секретари наверное родственники)

obloko
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 13 листопада 2013, 14:51
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення obloko »

Я думаю Вам лучше нанять бухгалтера, или же например обратиться в компанию которая бы вела Вашу бухгалтерию отдаленно. Как по мне, то самостоятельно у Вас врятли что-то получится.

Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

Підкажіть будь ласка, достатньо від покупця ФОПа (ми юр.особа)таких документів:
1. Договір
2. Свідоцтво, витяг, виписка.
3. Паспортні дані
4. ІПН

І ще, у всіх ФОПів повинно бути свідоцтво єдиного податку?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Иташа писав:Підкажіть будь ласка, достатньо від покупця ФОПа (ми юр.особа)таких документів:
1. Договір
2. Свідоцтво, витяг, виписка.
3. Паспортні дані
4. ІПН

І ще, у всіх ФОПів повинно бути свідоцтво єдиного податку?
якщо ФОП на заг. системі, то у нього не буде свідоцтва платника єдиного податку (а зараз витяг з реєстру платників єдиного податку). У договорі має бути вказано на якій системі оподаткування є ФОП.
Також потрібні первинні документи.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

Natalenna писав:
Иташа писав:Підкажіть будь ласка, достатньо від покупця ФОПа (ми юр.особа)таких документів:
1. Договір
2. Свідоцтво, витяг, виписка.
3. Паспортні дані
4. ІПН

І ще, у всіх ФОПів повинно бути свідоцтво єдиного податку?
якщо ФОП на заг. системі, то у нього не буде свідоцтва платника єдиного податку (а зараз витяг з реєстру платників єдиного податку). У договорі має бути вказано на якій системі оподаткування є ФОП.
Також потрібні первинні документи.
Дякую. Ми тільки першу неділю почали працювати з ФОПми. Якщо він на загальній то
1. Витяг з реестру платників ПДВ
2. Виписка з Єдиного держ,реестру фіз і юр.осіб?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Иташа писав:
Natalenna писав:
Иташа писав:Підкажіть будь ласка, достатньо від покупця ФОПа (ми юр.особа)таких документів:
1. Договір
2. Свідоцтво, витяг, виписка.
3. Паспортні дані
4. ІПН

І ще, у всіх ФОПів повинно бути свідоцтво єдиного податку?
якщо ФОП на заг. системі, то у нього не буде свідоцтва платника єдиного податку (а зараз витяг з реєстру платників єдиного податку). У договорі має бути вказано на якій системі оподаткування є ФОП.
Також потрібні первинні документи.
Дякую. Ми тільки першу неділю почали працювати з ФОПми. Якщо він на загальній то
1. Витяг з реестру платників ПДВ
2. Виписка з Єдиного держ,реестру фіз і юр.осіб?
так, якщо він платник пдв
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”