ФОП-сумісник, чи можливо?

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
elka3535
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 20 лютого 2015, 11:24
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elka3535 »

Гендиректо і головбух підприємства (ТОВ) одночасно є підприємцями. Чи маємо право переоформитись сумісниками визначивши основне місце роботи - ФОП? Якщо це можливо, як правильно і в якій послідовності оформити трудові стосунки?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18768
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

elka3535 писав:Гендиректо і головбух підприємства (ТОВ) одночасно є підприємцями. Чи маємо право переоформитись сумісниками визначивши основне місце роботи - ФОП? Якщо це можливо, як правильно і в якій послідовності оформити трудові стосунки?
Основное место работы - ТОВ. Забудьте, что ваши работники ФОПы - не будете путаться...

elka3535
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 20 лютого 2015, 11:24
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elka3535 »

Popen писав:
elka3535 писав:Гендиректо і головбух підприємства (ТОВ) одночасно є підприємцями. Чи маємо право переоформитись сумісниками визначивши основне місце роботи - ФОП? Якщо це можливо, як правильно і в якій послідовності оформити трудові стосунки?
Основное место работы - ТОВ. Забудьте, что ваши работники ФОПы - не будете путаться...
Я не путаюсь, я хочу оформить главбуха и гендиректора совместителями (не основное место работы), чтобы платить ЕСВ за фактически отработаное время, поскольку предприятие практически не работает, дохода нет, внески платить нечем.

elka3535
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 20 лютого 2015, 11:24
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elka3535 »

невже нема фахівців, які можуть відповісти?


Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”