ОБЛІКОВА ПОЛІТИКА на 2012 р..... (тема поновлена: на 2013 рік)

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
StasN
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 18 вересня 2012, 03:51
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення StasN »

Согласно ПСБУ у Вас есть выбор в амортизации, переоценке/уценке, методе списания МБП, методах списания запасов. Вот чтобы закрепить какой метот Вы выбрали вы передираетет часть с ПСБУ и выбираете нужный Вам метод.

Gedda
Гений
Гений
Повідомлень: 460
З нами з: 23 вересня 2009, 00:21
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 264 рази

Повідомлення Gedda »

StasN писав:Согласно ПСБУ у Вас есть выбор в амортизации, переоценке/уценке, методе списания МБП, методах списания запасов. Вот чтобы закрепить какой метот Вы выбрали вы передираетет часть с ПСБУ и выбираете нужный Вам метод.
и что, для того чтобы написать какой я выбираю метод списания, амортизации я должна подробно, как в книге по бухучету просветить читателя что такое запасы, ОС и МБП. Все это написано в нормативных документах. логики не вижу #sigh#
и вообще, я только что перевернула чашку чая на свой Приказ об учетной политике - наверное за кощунственные мысли выкинуть из него кучу бесполезной информации #ok#

StasN
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 18 вересня 2012, 03:51
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення StasN »

Gedda писав: логики не вижу #sigh#
То есть во всем остальном законодательстве Украины Вы ее видите??? #blush# #blush#

Gedda
Гений
Гений
Повідомлень: 460
З нами з: 23 вересня 2009, 00:21
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 264 рази

Повідомлення Gedda »

StasN писав:
Gedda писав: логики не вижу #sigh#
То есть во всем остальном законодательстве Украины Вы ее видите??? #blush# #blush#
#g_blum# я бы так не сказала, но у меня, наверное, женская логика #g_crazy#

Katherina
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 26 січня 2012, 00:00
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Katherina »

Очень нужен образец приказа об учетной политике неприбыльной организации. Если у кого-то есть, скиньте, пожалуйста, на d_e_v2012@mail.ru
Спасибо!

VeleryM
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 14 березня 2013, 02:25
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення VeleryM »

#blush# #blush# #blush# если кому не сложно, скиньте и мне пример в котором нет глав буха, а бух. услуги будут предоставляться по договору а право подписи будет только у директора и основателей#g_pinkgla на velerym@ukr.net ?!#curtsey# #curtsey# #curtsey#

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Gedda писав:
StasN писав:Согласно ПСБУ у Вас есть выбор в амортизации, переоценке/уценке, методе списания МБП, методах списания запасов. Вот чтобы закрепить какой метот Вы выбрали вы передираетет часть с ПСБУ и выбираете нужный Вам метод.
и что, для того чтобы написать какой я выбираю метод списания, амортизации я должна подробно, как в книге по бухучету просветить читателя что такое запасы, ОС и МБП. Все это написано в нормативных документах. логики не вижу #sigh#
и вообще, я только что перевернула чашку чая на свой Приказ об учетной политике - наверное за кощунственные мысли выкинуть из него кучу бесполезной информации #ok#
Я в Приказе 2013 написала так :

1. Застосовувати методи амортизації, встановлювати термін корисного використання та ліквідаційну вартість об’єктів основних засобів за кожним об’єктом основних засобів індивідуально.
2. Основним засобом визнавати актив, якщо очікуваний термін його корисного використання (експлуатації) більше року (або операційного циклу, якщо він більше року), а вартісна оцінка якого дорівнює сумі, що перевищує 2 500 грн.
3. Відносити до малоцінних необоротних матеріальних активів предмети з терміном корисного використання більше ніж один рік та вартістю до 2500 грн. Амортизацію на такі активи нараховувати у розмірі 100% їхньої вартості у першому місяці використання цих об’єктів.
4. Термін корисного використання нематеріальних активів визначати за кожним нематеріальним активом, який надходить на підприємство. Ці повноваження залишаю за собою. Для нарахування амортизації за нематеріальними активами застосовувати прямолінійний метод, виходячи з балансової вартості нематеріального активу на терміну його корисного використання. Термін корисного використання нематеріального активу встановлюється на підставі наказу по підприємству.
5. Оцінку запасів (матеріалів, сировини, комплектуючих виробів) при відпуску у виробництво або іншому вибутті визначати за методом ідентифікаційної вартості.
6. Одиницею бухгалтерського обліку запасів уважати кожне їх найменування.

Jeny94
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 жовтня 2013, 22:30

Повідомлення Jeny94 »

Очень нужна помощь!!!
Скажите может кто-т скинуть образец приказа об учетной политике предприятия. Дали задание в университете, найти этот приказ на каком либо предприятии. А у меня нет знакомых, которые могли бы посодействовать#search#
Если кто-то сможет скинуть вот моя почта zakharova_evgeniya@mail.ru
очень прошу #blush#

Анаско
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 147
З нами з: 24 жовтня 2012, 03:53
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Анаско »

Уважаемые коллеги! Подскажите, как лучше сделать изменения в учетной политике, если в середине года предприятие меняет вид деятельности. И нужно ли в учетной политике привязываться к виду деятельности, указывать, что всвязи с таким-то видом деятельности делаем так-то. Или общие принципы описывать? Спасибо.

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

Приказ об учетной политике на 2013 год есть, на 2014 год надо его переиздавать? Если да, то что пишем в приказе?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”