невиплата розрахункових

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

прошу про термінову допомогу, немає часу шукати, відповідь треба дати вже!
ОСББ. Бухгалтера ОСББ звільняюьть разом з керуючим , будинок передається в управління управлінською компанією. Документи бухгалтерські передаються по опису, документи по зарпалаті в описі немає, фізично не передавилися, тобто управлінська фірма їх немає. звільнення відбулося в квітні. Зараз бухгалтер приходить до управлінської компанії і вимагає, щоб їй виплатили розрахункові, які вона сама собі не нарахувала і не виплатила. Мені видається, що це початок якоїсь брудної гри, типу не можемо нарахувати , а ми в прокуратуру і т д і тп. Підкажіть вихід з ситуації.
Я думала наступним чином: взяти від бухгалтера листа - мовляв, виплатіть мені розрахункові, які не були виплачені. А їй у відповідь - немаємо змоги, бо документів немає. В принципі, управлінська фірма не проти виплатити , все впирається у відсутність відомостей по нарахуванню зарплати.
Підкажіть, колеги!

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

оляля писав:прошу про термінову допомогу, немає часу шукати, відповідь треба дати вже!
ОСББ. Бухгалтера ОСББ звільняюьть разом з керуючим , будинок передається в управління управлінською компанією. Документи бухгалтерські передаються по опису, документи по зарпалаті в описі немає, фізично не передавилися, тобто управлінська фірма їх немає. звільнення відбулося в квітні. Зараз бухгалтер приходить до управлінської компанії і вимагає, щоб їй виплатили розрахункові, які вона сама собі не нарахувала і не виплатила. Мені видається, що це початок якоїсь брудної гри, типу не можемо нарахувати , а ми в прокуратуру і т д і тп. Підкажіть вихід з ситуації.
Я думала наступним чином: взяти від бухгалтера листа - мовляв, виплатіть мені розрахункові, які не були виплачені. А їй у відповідь - немаємо змоги, бо документів немає. В принципі, управлінська фірма не проти виплатити , все впирається у відсутність відомостей по нарахуванню зарплати.
Підкажіть, колеги!
ДАБЫ НЕ НАРЫВАТЬСЯ НА ПРОВЕРКИ Я БЫСТРЕНЬКО ВЗЯЛА БЫ КОПИИ ОТЧЕТОВ ПО ЭСВ 1 ДФ И ВОССТАНОВИЛА БЫ ВЕДОМОСТИ. КОМИССИЕЙ ЭТО ВСЁ ПРОВЕСТИ, ЧТО ПРИ ПЕРЕДАЧЕ ИХ НЕ БЫЛО. ВОССТАНОВИТЬ!! ВОССТАНОВИЛИ И НАСЧИТАЛИ. ТЕМ БОЛЕЕ ОСББ ЭТО ЖЕ ТАК МНОГО НАЁМНЫХ РАБОТНИКОВ 2-3 ЧЕЛ-А. А НУЖЕН ПОСЛЕДНИЙ ГОД. ПО ЛИЧНЫМ ДЕЛАМ И ПРИКАЗАМ ПОСМОТРЕТЬ ХОДИЛИ - НЕ ХОДИЛИ И НАСЧИТАТЬ. НО НА ЭТО НУЖНО ВРЕМЯ. ХОТЬ ЧУТЬ-ЧУТЬ.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Це що була реорганізація чи що?
При реорганізації шляхом злиття, приєднання чи виділу - трудові відносини НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ, і не проходить не якого вивільнення.

Ця управлінська компанія є правонаступником певних зобовязань?

Чи я щось не розумію. Як прописано у договорі.

Чи ОСББ ліквідувалось і все.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

мабуть було б тоді логічно піти в ПФ - хто зна скільки часу вона працювала, уточнити дату прийняття.А якщо там були відпускні або лікарняні або ще якісь виплати - я не впевнена, їх теж до розрахункових7

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Добавлю ещё, что доков не было в акте не основание для неначисления. Надо было не принимать.Всёравно претензии будут и проверки, а они не нужны,на сколько я поняла.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Альона1 писав:Це що була реорганізація чи що?
При реорганізації шляхом злиття, приєднання чи виділу - трудові відносини НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ, і не проходить не якого вивільнення.

Ця управлінська компанія є правонаступником певних зобовязань?

Чи я щось не розумію. Як прописано у договорі.

Чи ОСББ ліквідувалось і все.
наскільки я зрозуміл аситуацію, керівництво ОСББ займалосся різними нехорошими справами, збори мешканців їх усунули і передали справи в управління управлінській конторі

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Лапа писав:Добавлю ещё, что доков не было в акте не основание для неначисления. Надо было не принимать.Всёравно претензии будут и проверки, а они не нужны,на сколько я поняла.
може я і не права, але людина сама собі не нарахувала і не передала зарплату - мабуть щось подібне передбачалося. це взяла людина, з якою ми пуд солі з"їли, не можу не допопмогти їй, щеб грамотно

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Лапа писав:Добавлю ещё, что доков не было в акте не основание для неначисления. Надо было не принимать.Всёравно претензии будут и проверки, а они не нужны,на сколько я поняла.
і ще, якщо можна, ан що Ви посилаєтесь, коли говорите про те що відсутність доків - не є підставою для ненарахування?

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Пусть посмотрят протоколы сборов жильцов. в них должно это быть, а потом уже зная приблизительный период - в пенсионный фонд. А в отпусках я думаю они не были. Я как-то работала в фирме - у нас был и маленький ЖЕК. Один дом с ОСББ. Там точно никто в отпуска не ходил. А по пенс фонду Вы увидите аналитику начислений только послендие 2-3 года. а до этого та просто общие цифры. придется брать ещё и 1 ДР (помните такой)#g_crazy#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

не думаю що це ОСББ старе. Дівчакта, я відлучуся, терміновий дзвінок, може ще хтось має якісь ідеї?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”