невиплата розрахункових

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Сейчас оснований не найду. Я на домашней машине, не на рабочей. Рабочая далеко. Но если логически даже помыслить - уволили сегодня - з/должны были начислить (увольняемый этого не делал), значит должен был тот, кто пришёл, выплатить можно в течении следующего дня- уже получается следующий управляющий не выплатил. Вот так. И ещё если к вам приходят на проверку и не находят приходного дока - вы же говорите (я не говорю, по крайней мере), что это не мой период, Вы его быстренько по - возможности восстанавливаете. К правильности отчетности претензии к той стороне, а доки должны быть.
Я высказала свою точку зрения, может ещё кто подключится.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

коли документи передавались по опису, то повинен бути баланс і сальдо по розрахунках з працівниками. в любому випадку нарахування треба тепер за минулий період, а як з ЄСВ- він ніби не утримується з звільнених працівників. а ще застрахувати себе поясненнями старого буха - чому не нараховані розрахункові.
а що документів по зарплаті взагалі не передавались?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Лапа писав:Сейчас оснований не найду. Я на домашней машине, не на рабочей. Рабочая далеко. Но если логически даже помыслить - уволили сегодня - з/должны были начислить (увольняемый этого не делал), значит должен был тот, кто пришёл, выплатить можно в течении следующего дня- уже получается следующий управляющий не выплатил. Вот так. И ещё если к вам приходят на проверку и не находят приходного дока - вы же говорите (я не говорю, по крайней мере), что это не мой период, Вы его быстренько по - возможности восстанавливаете. К правильности отчетности претензии к той стороне, а доки должны быть.
Я высказала свою точку зрения, может ещё кто подключится.
згідна

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

в тому то і справа що не передавалися.
ЛАпа, згідна, я заарз сама відновлюю документи за попередні періоди з попереднього бухгалтера. Мене смущає те, що мені видається, що хотіли організувати підставую

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

оляля писав:в тому то і справа що не передавалися.
ЛАпа, згідна, я заарз сама відновлюю документи за попередні періоди з попереднього бухгалтера. Мене смущає те, що мені видається, що хотіли організувати підставую
Оля, если Вы подсуетитесь - хрен у них это получится. Конечно, их же от кормушки оторвали (если не сказать от корыта)

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

але все-таки попередню "налякати" треба, хай пише просьби за виплату розрахункових, а той взагалі пояснення про відсутність документів, вони ж зберігаються 75 років. безсовісна прийшла і ще й грошей вимагає. я б їй сказала, що сама йду в прокуратуру писати заяву на неї

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

svitlass писав:але все-таки попередню "налякати" треба, хай пише просьби за виплату розрахункових, а той взагалі пояснення про відсутність документів, вони ж зберігаються 75 років. безсовісна прийшла і ще й грошей вимагає. я б їй сказала, що сама йду в прокуратуру писати заяву на неї
Попугать - святое дело. Но выплаты не было, а это уже проблема!! Её нужно решать и по-быстрее.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

висянила дещо більше: цього буха звільнили, бо запідозрили в якигось махінаціях. Зарпалату вона не віддає: мотив - це її була робота тому нікому віддавати не буде#laugh# #laugh# #laugh# . пропоную поспілкувтаися і взяти хоча б копії. Написати їй листа, якщо не віддасть - значить немає - отде службове недбальство чи щось таке. Паралельно з тим відновлювати нарахування зарплати. Вона працювала десь років 5. Тому от не знаю, чи краще все брати в ДПІ чи чатину і в ПФ.До речі - 1 ДФ можна офіційно замовити копії чи як?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

svitlass писав:але все-таки попередню "налякати" треба, хай пише просьби за виплату розрахункових, а той взагалі пояснення про відсутність документів, вони ж зберігаються 75 років. безсовісна прийшла і ще й грошей вимагає. я б їй сказала, що сама йду в прокуратуру писати заяву на неї
я теж такий варіант запропонувала.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Так тут я думаю спочатку потрібно розібратися чи мало місце звільнення. можливо звільнили не законно , а тоді в суд і поновлення і виплати і т.д. і. т.п.

Як проходило припинення діяльності ОСББ.

Відповідно до частини першої статті 59 Господарського кодексу України припинення діяльності суб'єкта господарювання здійснюється, зокрема, шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації - за рішенням власника (власників) чи уповноважених ним органів, за рішенням інших осіб - засновників суб'єкта господарювання чи їх правонаступників, а у випадках, передбачених цим Кодексом, - за рішенням суду.

http://komuna.lviv.ua/content/view/467/38/

В результаті трудові відносини при реорганізації і ліквідації:
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 30769.html





Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”