невиплата розрахункових

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

оляля писав:висянила дещо більше: цього буха звільнили, бо запідозрили в якигось махінаціях. Зарпалату вона не віддає: мотив - це її була робота тому нікому віддавати не буде#laugh# #laugh# #laugh# . пропоную поспілкувтаися і взяти хоча б копії. Написати їй листа, якщо не віддасть - значить немає - отде службове недбальство чи щось таке. Паралельно з тим відновлювати нарахування зарплати. Вона працювала десь років 5. Тому от не знаю, чи краще все брати в ДПІ чи чатину і в ПФ.До речі - 1 ДФ можна офіційно замовити копії чи як?
Официально я никогда ничего не просила. Ко мне эти отделы хорошо и так относятся. Приходила. просила, мне выпечатывали , штамповали и давали.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Альона1 писав:Так тут я думаю спочатку потрібно розібратися чи мало місце звільнення. можливо звільнили не законно , а тоді в суд і поновлення і виплати і т.д. і. т.п.

Як проходило припинення діяльності ОСББ.

Відповідно до частини першої статті 59 Господарського кодексу України припинення діяльності суб'єкта господарювання здійснюється, зокрема, шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації - за рішенням власника (власників) чи уповноважених ним органів, за рішенням інших осіб - засновників суб'єкта господарювання чи їх правонаступників, а у випадках, передбачених цим Кодексом, - за рішенням суду.

http://komuna.lviv.ua/content/view/467/38/

В результаті трудові відносини при реорганізації і ліквідації:
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 30769.html не було реорганізації, просто звільнили людину, бо побачили її нечистоплотність




оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Лапа писав:
оляля писав:висянила дещо більше: цього буха звільнили, бо запідозрили в якигось махінаціях. Зарпалату вона не віддає: мотив - це її була робота тому нікому віддавати не буде#laugh# #laugh# #laugh# . пропоную поспілкувтаися і взяти хоча б копії. Написати їй листа, якщо не віддасть - значить немає - отде службове недбальство чи щось таке. Паралельно з тим відновлювати нарахування зарплати. Вона працювала десь років 5. Тому от не знаю, чи краще все брати в ДПІ чи чатину і в ПФ.До речі - 1 ДФ можна офіційно замовити копії чи як?
Официально я никогда ничего не просила. Ко мне эти отделы хорошо и так относятся. Приходила. просила, мне выпечатывали , штамповали и давали.
з ПФ - просто, а от ДПІ. розумієте, нам щоб потрапити до інспектора, треба замовляти перепустки, ніхто наверх не пускає. Інколи спілкуємося з інспекторами роками, навіть не знаючи як вони виглядаюьб
,

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я забула ще одну ссилочку добавити.

http://www.dtkt.com.ua/show/0sid0100.html

По суті тоді бухгалтера повинен був звільнити директор і провести у день звільнення розрахунок, а директора мав би звільнити власник або уповноважений орган. А хто тепер крайній , якшо є правонаступники то да, а якщо їх не має то я не знаю. цікаво яку статтю написали у трудову книжку при звільнені.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Дівчатка, дякую, що в п"ятницю вечером приділили мені стільки часу.#curtsey# #curtsey# #curtsey# Тему ще не видаляю, може ще хтось приєднається до нашого мозкового штурму.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Альона1 писав:Я забула ще одну ссилочку добавити.

http://www.dtkt.com.ua/show/0sid0100.html

По суті тоді бухгалтера повинен був звільнити директор і провести у день звільнення розрахунок, а директора мав би звільнити власник або уповноважений орган. А хто тепер крайній , якшо є правонаступники то да, а якщо їх не має то я не знаю. цікаво яку статтю написали у трудову книжку при звільнені.
Это можно узнать через ПФ. Там же сейчас это есть. А с налоговой у меня по - проще. они меня не впускают без пропуска пока я им не рассказываю 2 анекдота - мужской и женский. Только рассказала и всё - зелёный свет. А дальше дело техники.#g_crazy# #g_haha# #g_haha# #g_haha# #g_haha# Вечирка, методы не перенимать!!!!!#laugh# #laugh# #laugh# #laugh#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Лапа писав:
Альона1 писав:Я забула ще одну ссилочку добавити.

http://www.dtkt.com.ua/show/0sid0100.html

По суті тоді бухгалтера повинен був звільнити директор і провести у день звільнення розрахунок, а директора мав би звільнити власник або уповноважений орган. А хто тепер крайній , якшо є правонаступники то да, а якщо їх не має то я не знаю. цікаво яку статтю написали у трудову книжку при звільнені.
Это можно узнать через ПФ. Там же сейчас это есть. А с налоговой у меня по - проще. они меня не впускают без пропуска пока я им не рассказываю 2 анекдота - мужской и женский. Только рассказала и всё - зелёный свет. А дальше дело техники.#g_crazy# #g_haha# #g_haha# #g_haha# #g_haha#
мужской и женский це який????

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

дійсно поділіться досвідом!( про анекдоти)

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

1. По описи сдавались ли кадровые документы? Книга учета трудовых, книга приказов? Сами приказы? И есть ли там приказ на ее увольнение с росписью об ознакомлении? Есть ли в книге приказов роспись о получении трудовой? Очень часто кадровые приказы на таких малышах подшивают в общую папку во всеми остальными приказами. Поищите.
И есть ли сами личные дела сотрудников? Все документы хранятся 75 лет.
2. Есть ли штатные расписания? (чтобы знать оклад за каждый период)
3. Есть ли кассовая книга (если выплата была по кассе)? Или банковские выписки (если по р/счету)?
4. Есть ли уведомление об увольнении (письмом), если она отказалась подписать приказ об увольнении?
5. Присвоение документации служебным лицом с целью использования в корыстных целях и превышение служебных полномочий тянет на срок по УПК!


Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

У нас на форуме завались таких приколов!!! А люди даже там работают.
Просто я их всех уже давно знаю. Постоянно одна налоговая. Примелькалась. Мы даже в городе здороваемся.
Чувствую пятой точкой - скоро допишусь до кактуса. #rolf# #rolf#

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”