З чого розпочати роботу❓ Відкрилося нове підприємство

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із видаленої теми:
val_valya писав:Добрый день, форумчане!
Помогите, плиз...
ООО открыт с нуля. Сейчас стоит задача полностью с нуля оформить персонал, создать всю документальную базу, требуемую для проверок и отчетов..

Если возможно, подскажите с чего начинать?

О компании: численность подразумевается до 20 чел. Директор уже оформлен. Сейчас надо оформить 3-х сотрудников, к лету это будет полный штат.

Заранее благодарна любой информации..

Orhidea
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 13 червня 2016, 11:54
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Orhidea »

Добрый день! Прочитала всю тему,нашла ответы на все вопросы,которые были .Но один все же остался.
У меня вопрос по форме бух учета. У нас новое предприятие-ассоциация (спорт) .Нет средств на официальную покупку лицензионных программ. Есть личный комп с 1С(скачанной). Но я не могу вести там учет,читала,что штрафуют,за такие программы. Тогда в какой форме вести учет-в журналах, мемор ордерах? Подскажите,пожалуйста,как быть. Может у кого-то были такие ситуации? Спасибо!

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Orhidea писав:Есть личный комп с 1С(скачанной). Но я не могу вести там учет,читала,что штрафуют,за такие программы
Пол-страны, включая гос.предприятия и бюджетные организации, так работает. Чтобы вас оштрафовать, нужно столько усилий приложить, что игра не стоит свеч. Работайте. Поднакопите - купите лицензию для успокоения.
Нет, хотите писать мемориальные (!) ордера и главную книгу - дело ваше. Только типография тоже дело не бесплатное.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Доброго дня, п-во змінило назву з кінця березня /27.03/ більш нічого не змінилось, є витяг, які тепер мої дії, з чого починати, і питання по звітах квартальних, я маю їх робити по старій назві п-ва?Чи по старій назві і по новій теж?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Unnak писав:Доброго дня, п-во змінило назву з кінця березня /27.03/ більш нічого не змінилось, є витяг, які тепер мої дії, з чого починати, і питання по звітах квартальних, я маю їх робити по старій назві п-ва?Чи по старій назві і по новій теж?
Все отчеты вы подаете с новым названием с учетом всех показателей как будто ничего и не было. А вот все справки , вытяги нужно получить с новым названием, написать письма или доп соглашения к договорам. Все входящие документы с 27.03 вы должны получать на новое название.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

-Latka- писав:
Unnak писав:Доброго дня, п-во змінило назву з кінця березня /27.03/ більш нічого не змінилось, є витяг, які тепер мої дії, з чого починати, і питання по звітах квартальних, я маю їх робити по старій назві п-ва?Чи по старій назві і по новій теж?
Все отчеты вы подаете с новым названием с учетом всех показателей как будто ничего и не было. А вот все справки , вытяги нужно получить с новым названием, написать письма или доп соглашения к договорам. Все входящие документы с 27.03 вы должны получать на новое название.
Діяльність велась до 27.03 , начислялась ЗП, виписувались ПН, то що в звітах по новій назві нічого не показувати, пусті звіти?Чи всю звітність робити як би я робила по старій назві, тільки назву змінити?Чи все -таки по старій назві, я не зрозуміла

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

А 1 ПДВ теж потрібно подавати, щоб у св-ві зробити зміни,і ключі медка теж потрібно переоформлять?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Unnak писав:Діяльність велась до 27.03 , начислялась ЗП, виписувались ПН, то що в звітах по новій назві нічого не показувати, пусті звіти?Чи всю звітність робити як би я робила по старій назві, тільки назву змінити?
По цьому варіанту "всю звітність робити як би я робила по старій назві, тільки назву змінити..." #g_dance#

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Unnak писав:
-Latka- писав:
Unnak писав:Доброго дня, п-во змінило назву з кінця березня /27.03/ більш нічого не змінилось, є витяг, які тепер мої дії, з чого починати, і питання по звітах квартальних, я маю їх робити по старій назві п-ва?Чи по старій назві і по новій теж?
Все отчеты вы подаете с новым названием с учетом всех показателей как будто ничего и не было. А вот все справки , вытяги нужно получить с новым названием, написать письма или доп соглашения к договорам. Все входящие документы с 27.03 вы должны получать на новое название.
Діяльність велась до 27.03 , начислялась ЗП, виписувались ПН, то що в звітах по новій назві нічого не показувати, пусті звіти?Чи всю звітність робити як би я робила по старій назві, тільки назву змінити?Чи все -таки по старій назві, я не зрозуміла
ЄДРПОУ не міняли, значить це те саме підприємство тільки перейменоване. Назву ставите в звітах ту, яка є на дату подання звітів. Тобто НовуНазву. Кожного виду (ЄСВ, ПДФО, і т д.) подається один звіт. Данні для звітів берете в цілому за квартал, не ділите до 27.03.18 і після 27.03.18

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Unnak писав:А 1 ПДВ теж потрібно подавати, щоб у св-ві зробити зміни,і ключі медка теж потрібно переоформлять?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”