*ЗМІНА юридичної адреси: порядок, строки*

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Оля-ля777 писав:
14 грудня 2022, 16:39
Подскажите пожалуйста. Можно ли через Дию изменить юридический адрес ТОВ?
Прошу допомоги, директор-жінка за кордоном надовго. Довіреності немає. А ми змінили офіс.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Оля-ля777 писав:
14 грудня 2022, 16:39
Подскажите пожалуйста. Можно ли через Дию изменить юридический адрес ТОВ?
Спросил у нашего юриста. Он сказал, что по юрлицу изменить через дию нельзя, можно только зарегистрировать. Изменение - как обычно.

А вот для ФОПа изменить через дию можно.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, наче питала, але не пам"ятаю відповіді :?
Зараз змінити юридичну адресу юр.особи можна без проблем ? І мені потрібно ще й нову редакцію статуту...
Приймають все реєстратори ?
І якщо в мене 1 засновник, він же директор - потрібно нотаріальне посвідчення Протоколу та нової ред. статуту ?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Tasa писав:
27 квітня 2023, 14:11
Колеги, наче питала, але не пам"ятаю відповіді :?
Зараз змінити юридичну адресу юр.особи можна без проблем ? І мені потрібно ще й нову редакцію статуту...
Приймають все реєстратори ?
І якщо в мене 1 засновник, він же директор - потрібно нотаріальне посвідчення Протоколу та нової ред. статуту ?
Без проблем.
В моєму місті приймають всі державні реєстратори, в вашому х.з.
Нотаріальне посвідчення обов'язкове, навіть якщо 1 засновник. Нещодавно таке робили при зміні директора, засвідчували у нотаріуса протокол, засновник один.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Вітаю ! Підкажіть будь ласка , була зміна адреси та назва фірми , зараз намагаюсь відправити 20-ОПП , та повідомлення про прийняття на роботу , нічого не приймається , в електронному кабіненя адреса вже вірна , може ще який звіт потрібно відправити щоб приняли. Вже зовсім запуталась

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

ylia1111 писав:
16 серпня 2023, 11:54
Вітаю ! Підкажіть будь ласка , була зміна адреси та назва фірми , зараз намагаюсь відправити 20-ОПП , та повідомлення про прийняття на роботу , нічого не приймається , в електронному кабіненя адреса вже вірна , може ще який звіт потрібно відправити щоб приняли. Вже зовсім запуталась
А помилку яку дає ?

Аватар користувача
Муха Вадим
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 13 листопада 2023, 09:33
Подякували: 2 рази

Повідомлення Муха Вадим »

Добрий день! Поділюсь поточною інформацією щодо реєстраційних дій та вимог до документів.

Всі реєстраційні дії щодо компанії, які пов’язані із внесенням змін до ЕДРЮОФОП, проводяться на підставі виключно нотаріально посвідчених протоколів засновників (рішення єдиного учасника).

В разі, якщо засновники (учасники) перебувають закордоном, то оформлюємо нотаріально протокол/рішення у відповідній країні перебування (+ апостилюємо в разі необхідності), передаємо документи в Україну та перекладаємо документ на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача. Як правило, подібне оформлення документів є прийнятним для державного реєстратора. Але, в будь-якому випадку, не полінуйтеся та проконсультуйтесь з тими державними реєстраторами, де будете проводити реєстраційні дії, стосовно їх бачення вимог до оформлення документів. Це однозначно може зберегти Вам час та нерви.

Alinok
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 10 січня 2012, 11:04
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Alinok »

Доброго дня. Змінили юридичну адресу. Тепер виникли такі питання:
1) Чи потрібно подавати 20-ОПП, якщо вже в кабінеті платника стоїть вірна адреса та вірне ДПІ?
2) Заплуталась зі сплатою податків та здачею звітності. Так як кінець року. ЄСВ вже оплачую на нове місце. ПДФО та ВЗ на старе. Але от питання, з нового року, але за грудень місяць, я вже на нове чи старе ДПС платити?Так само виникає і питання по Єдиному податку. В січні куди мені подавати звіт і куди платити. На яке ДПС :dash:

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”