20-ОПП: що, де, коли, як?

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 841 раз
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Лілія23 писав:
08 листопада 2023, 17:50
Всім доброго вечора! Потрібна допомога у заповненні 20-опп. У власника приміщення закінчився/розірвано договір з орендарем. В графі 2 ставлю 3, а в графі 9-ставлю 6 . Отримую другу квитанцію: документ не прийнято до розгляду. Щодо об`єкта оподаткування "..." в графі 9 - стан об`єкта оподаткування вказане недопустиме значення (пункт 6 Памятки). Як бути? Дякую!
Вам напевне треба ставити у гр.2 - 6,а у гр.9 ставите 5

Svitlana_oax
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 27 листопада 2023, 10:56
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Svitlana_oax »

Наталя Ж писав:
03 серпня 2023, 16:48
Теж так зразу подумала й поставила код ознаки 6, потім начиталася розэяснень і рекомендацій ДПС й виправила на 3... Але ж воно так не приймається ;)
Завтра спробую кинути з кодом 6, іншого виходу просто не бачу. Дякую всім, хто висловив свою думку
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи прийнялась у Вас форма з кодом 6? Бо маю аналогічну ситуацію: продали автомобіль, заповнюю код ознаки надання інформації "3", стан об'єкта оподаткування "6" - приходе квитанція про помилку.

Nadiia2025
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 листопада 2023, 15:44
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadiia2025 »

Svitlana_oax писав:
27 листопада 2023, 11:10
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи прийнялась у Вас форма з кодом 6? Бо маю аналогічну ситуацію: продали автомобіль, заповнюю код ознаки надання інформації "3", стан об'єкта оподаткування "6" - приходе квитанція про помилку.
В нас аналогічна ситуація.
Продали автомобіль графа "2" - значення 3, графа "9" - значення 6. В минулих роках так відправляли і все проходило добре.
В цьому місяці квитанція про помилку у графі "9".

Звернулась в податкову, описала свою ситуацію - продаж автомобіля, відповідь:

"У разі закриття об’єкта оподаткування повідомлення про об’єкти оподаткування за формою № 20-ОПП подається з оновленою інформацією. При цьому:
у графі 2 «Код ознаки надання інформації» вказується значення «6 - закриття об’єкта оподаткування»;
у графі 9 «Стан об’єкта оподаткування» зазначається: 6 – об’єкт відчужений/повернутий власнику;
інші графи заповнюються згідно з Пам’яткою для заповнення повідомлення за ф. № 20-ОПП, передбаченою у додатку до повідомлення 20-ОПП;
графа 11 не заповнюється."

Відправила як вони написали, прийнято.

Julia_74
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 06 грудня 2023, 12:59
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Julia_74 »

Добрый день.
Нужна ваша помощь.
Я ФОП-2я группа, оказываю услуги массажа. Работаю на выезд, те постоянного места приема нет.
В Заяве про застосування спрощенної системи опадоткування в пунке 6. указано м.Одеса

Сейчас есть необходимость зарегистрировать ПРРО. Для регистрации необходимо первым делом подать 20-ОПП. Как правильно это сделать, учитывая отсутствия постоянного географического места работы?

Что вносить в
- п.3 Тип Объекта ?
- п.4 Найменування ?
- п.5 идентификатор ?
- п.6 Код КОАТУУ - 5110100000 ( Для всей Одессы ) ?
- п.7 Место Нахождения ?
- п.8, Стан объекту .. ?
- п.9 Вид права ?

Заранее спасибо за помощь

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Julia_74 писав:
27 грудня 2023, 16:24
Добрый день.
Нужна ваша помощь.
Я ФОП-2я группа, оказываю услуги массажа. Работаю на выезд, те постоянного места приема нет.
Регистрируйте "пересувний" ПРРО на транспортное средство (и POS-терминал на телефон как приложение). В этом случае в 20-ОПП регистрируется транспортное средство по адресу проживания...
Зображення

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Яков писав:
27 грудня 2023, 17:43
Julia_74 писав:
27 грудня 2023, 16:24
Добрый день.
Нужна ваша помощь.
Я ФОП-2я группа, оказываю услуги массажа. Работаю на выезд, те постоянного места приема нет.
Регистрируйте "пересувний" ПРРО на транспортное средство (и POS-терминал на телефон как приложение). В этом случае в 20-ОПП регистрируется транспортное средство по адресу проживания...
А мій такий ФОП-"масажист" не має транспортного засобу, а їздить по клієнтах на маршрутці. :lol:
Тому я реєструвала пересувний ПРРО на адресу прописки ФОПа, типу там, де ПРРО зберігається.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Чи подавати форму № 20-ОПП щодо позиченого майна (причіпа до автомобіля)? Дякую.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Kas писав:
11 березня 2024, 10:16
Чи подавати форму № 20-ОПП щодо позиченого майна (причіпа до автомобіля)? Дякую.
Якщо він є об'єктом оподаткувавння, то так
Зображення

babykiev1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 20 лютого 2023, 18:01
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення babykiev1 »

Добрий день! підкажіть, будь ласка. Відкрила ФОП 2 гр. зареєстрований за місцем проживання. Я, як фіз.особа маю власне майно: землю, будинок,автомобіль,квартиру.Нічого в аренду не здаю. Чи потрібно мені подавати як фізособі форму 20-ОПП? Чи її подають тільки ТОВ і ФОП у яких є це майно на балансі? чи як? Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

babykiev1 писав:
14 березня 2024, 16:48
Добрий день! підкажіть, будь ласка. Відкрила ФОП 2 гр. зареєстрований за місцем проживання. Я, як фіз.особа маю власне майно: землю, будинок,автомобіль,квартиру.Нічого в аренду не здаю. Чи потрібно мені подавати як фізособі форму 20-ОПП? Чи її подають тільки ТОВ і ФОП у яких є це майно на балансі? чи як? Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.
Ні, не потрібно, якщо це майно не використовується у підприємницькій діяльності
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”