Одержувачі коштів нижчого рівня.

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Колеги, підскажіть будь-ласка, можливо хтось працює по цій системі, одержувачів коштів нижнього рівня, перечитала Бюджетний кодекс,НАКАЗ 22.12.2011 № 1691Про затвердження Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів, Книга "Казначейська система", ми на наступний рік хочемо щоб кошти ціленаправлено приходили на поточний рахунок: з.плата, податки, ТМЦ і т.д. Питання як це взагалі робиться, хто знає підскажіть, буду вдячна.#curtsey#

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LyudMila76 писав:Колеги, підскажіть будь-ласка, можливо хтось працює по цій системі, одержувачів коштів нижнього рівня, перечитала Бюджетний кодекс,НАКАЗ 22.12.2011 № 1691Про затвердження Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів, Книга "Казначейська система", ми на наступний рік хочемо щоб кошти ціленаправлено приходили на поточний рахунок: з.плата, податки, ТМЦ і т.д. Питання як це взагалі робиться, хто знає підскажіть, буду вдячна.#curtsey#
А Вы что бюджетная организация???

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Лапа писав:
А Вы что бюджетная организация???
Ми, ні, але виконуємо роботи, за рахунок коштів місцевого бюджету, подаємо всі процентовки, організації якій підпорядковуємося, вони готують платіжки , підверджують фін відділом, потім аж казначейство результат плачевний, 3 місяці без копійки, хотіли щоб безпосередньо нам кидали кошти з.плата + податки на неї, бо це ж захищені статті, наші колеги з іншого міста так роблять, ну взагалі я з цим ніколи не стикалася, тому і прошу допоги, директорці припекло вкрай.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LyudMila76 писав:Ми, ні, але виконуємо роботи, за рахунок коштів місцевого бюджету, подаємо всі процентовки, організації якій підпорядковуємося, вони готують платіжки , підверджують фін відділом, потім аж казначейство результат плачевний, 3 місяці без копійки, хотіли щоб безпосередньо нам кидали кошти з.плата + податки на неї, бо це ж захищені статті, наші колеги з іншого міста так роблять, ну взагалі я з цим ніколи не стикалася, тому і прошу допоги, директорці припекло вкрай.
Извините с местным бюжетом я не работала. У меня был государственный.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Лапа писав: Извините с местным бюжетом я не работала. У меня был государственный.
Якщо можливо, коротенько напишіть, хоча б саму процедуру, дуже складно?

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LyudMila76 писав:Якщо можливо, коротенько напишіть, хоча б саму процедуру, дуже складно?
У меня вся процедура проходила через вышестоящую. Они меняли уровень и я паровозом. Так что. извините, но я не помощник.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Колеги, хтось робить по такій схемі?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”