подпись главбуха

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Мацюк Наталія писав:А в мене така ситуація з 2004 року ПП не працює, здаєм нульові звіти і найманих працівників немає. Сьогодні здаю звіт, а мені не приймають, бо не вказала призвіще головного бухгалтера. Тобто у податковій ще висить старий бухгалтер, як його зняти, що для цього треба і чи підприємству загрожує якийсь штраф?
Если бух-ра нет вообще, то вторую подпись ставит руководитель.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

У меня была точно такая же ситуация. Я пришла на место старого гл.буха, год со свой подписью сдавала отчеты, а потом кто-то в налоговой раздуплился, и я носила только приказы на прием\увольнение и все

Наталія Солило
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 27 липня 2011, 02:36
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Наталія Солило »

popen писав:
Мацюк Наталія писав:А в мене така ситуація з 2004 року ПП не працює, здаєм нульові звіти і найманих працівників немає. Сьогодні здаю звіт, а мені не приймають, бо не вказала призвіще головного бухгалтера. Тобто у податковій ще висить старий бухгалтер, як його зняти, що для цього треба і чи підприємству загрожує якийсь штраф?
Если бух-ра нет вообще, то вторую подпись ставит руководитель.
Звіт був так і підписаний перший і другий підпис керівника - не приймають

Наталія Солило
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 27 липня 2011, 02:36
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Наталія Солило »

Лилия-НИКА писав:Увы теперь штраф для юрлиц 510 грн. - см.п.117,1 НКУ , а еще см.п.66,4 - 10дней и необходимо подавать изменения в ГНИ.
Учет плательщиков налогов прописан приказом ГНАУ № 979 от 22.12.10. - нужно подать ф.1-ОПП, НО ОЧЕНЬ ЧАСТО ГНИ БЕРУТ ПРОСТО письмо с указанием должностных лиц.... с уазанием их кодов и паспортных данных
Зміни відбулись ше у 2004 р. А до того на всіх попередніх звітах був лише підпис керівника і приймали, ні за ніякого бухгалтера ніхто не згадував.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”