Статутный фонд!!!

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
krasko
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 18 березня 2013, 04:40
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення krasko »

Люлик писав:
krasko писав: to Бюгюльмэ:
Так я вот и хочу узнать какие именно изменения в Уставе нужно было оформлять?
хотя вопрос не мне, я отвечу, т.к. недавно столкунлась с ув. УФ.
1. вы оформляете протокол собрания учредителей
2. заполняете рег. форму № 3
3. делаете новый устав или додатки к уставу
4. госрегистратор вносит изменения и только потом вносите деньги или имущество в УК.
Почему форму №3 а не №4?

krasko
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 18 березня 2013, 04:40
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення krasko »

Бюгюльмэ писав:
krasko писав: to Бюгюльмэ:
Так я вот и хочу узнать какие именно изменения в Уставе нужно было оформлять?
Изменение размера УФ и нужно было оформлять. Только после регистрации изменений вносить денежку.
Я имела в виду, как правильно написать эти изменения. Это должен быть Указ, Решение собственника и что именно писать внутри?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

krasko писав:
Бюгюльмэ писав:
krasko писав: to Бюгюльмэ:
Так я вот и хочу узнать какие именно изменения в Уставе нужно было оформлять?
Изменение размера УФ и нужно было оформлять. Только после регистрации изменений вносить денежку.
Я имела в виду, как правильно написать эти изменения. Это должен быть Указ, Решение собственника и что именно писать внутри?
это должен быть протол собрания участников, в котором они принимают решение увеличить УК

МитинаАлла
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2756
З нами з: 05 червня 2012, 03:58
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 2321 раз

Повідомлення МитинаАлла »

К маю должны сформировать Уставной фонд. Учредитель вносит в кассу деньги. ООО может ими распоряжаться на свое усмотрение? Имеется в виду хоз деятельность...

tamara.t13
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 753
З нами з: 04 травня 2011, 08:21
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення tamara.t13 »

s01042011 писав:К маю должны сформировать Уставной фонд. Учредитель вносит в кассу деньги. ООО может ими распоряжаться на свое усмотрение? Имеется в виду хоз деятельность...
Конечно может

zosdos
Гений
Гений
Повідомлень: 392
З нами з: 10 червня 2011, 04:23
Подякували: 39 разів

Повідомлення zosdos »

s01042011 писав:К маю должны сформировать Уставной фонд. Учредитель вносит в кассу деньги. ООО может ими распоряжаться на свое усмотрение? Имеется в виду хоз деятельность...
Имеется ввиду любая деятельность не противоречащая законам Украины и уставу ООО

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Доброго дня! Допоможіть в такій ситуації: " Комунальному під-ву рішенням міської ради було збільшено суму статутного капіталу. У держ.реєстра ці зміни не зареєстровані. Були внесені кошти, як внесок у статутний капітал. Я провела проводкою Дт 311 - Кт 46. В оборотній відомості ця сума показується із "-" по Дт46. При здачі балансу, мене переконують, що цю суму я повинна була показати як "Додатковий капітал", а після реєстрації зробити коригування. Яка версія вірна?"

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Версия "При здачі балансу" более верна, чем Ваша.

fsx86
Оракул
Оракул
Повідомлень: 209
З нами з: 18 грудня 2012, 09:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення fsx86 »

Іріша писав:Доброго дня! Допоможіть в такій ситуації: " Комунальному під-ву рішенням міської ради було збільшено суму статутного капіталу. У держ.реєстра ці зміни не зареєстровані. Були внесені кошти, як внесок у статутний капітал. Я провела проводкою Дт 311 - Кт 46. В оборотній відомості ця сума показується із "-" по Дт46. При здачі балансу, мене переконують, що цю суму я повинна була показати як "Додатковий капітал", а після реєстрації зробити коригування. Яка версія вірна?"
нужно менять устав так как он был увеличен

Polly
Гений
Гений
Повідомлень: 361
З нами з: 05 травня 2012, 18:12
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Polly »

Іріша писав:Доброго дня! Допоможіть в такій ситуації: " Комунальному під-ву рішенням міської ради було збільшено суму статутного капіталу. У держ.реєстра ці зміни не зареєстровані. Були внесені кошти, як внесок у статутний капітал. Я провела проводкою Дт 311 - Кт 46. В оборотній відомості ця сума показується із "-" по Дт46. При здачі балансу, мене переконують, що цю суму я повинна була показати як "Додатковий капітал", а після реєстрації зробити коригування. Яка версія вірна?"
Вірно - "додатковий капітал". Проводки із рах. 46 можна робити при зареєстрованих змінах в установчіх документах.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”