Главный бухгалтер уходит в декрет

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
mus_lap
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення mus_lap »

Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково міняти підписи в банку на період лікарняного по вагітності і пологам голов. бухгалтера? В податкову ця інформація якось надходить?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

mus_lap писав:Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково міняти підписи в банку на період лікарняного по вагітності і пологам голов. бухгалтера? В податкову ця інформація якось надходить?
Ніяк не надходить інформація у податкову. Я не робила на період лікарняного тому, що потрібно було б 2 р. платити гроші при виробленні підписів. Спочатку за В.о. а потім за Головного бухгалтера.
Поки ніхто не турбував. Інформація надійде шляхом подання Вами 1-ОПП
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

mus_lap
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення mus_lap »

Natalenna писав:
mus_lap писав:Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково міняти підписи в банку на період лікарняного по вагітності і пологам голов. бухгалтера? В податкову ця інформація якось надходить?
Ніяк не надходить інформація у податкову. Я не робила на період лікарняного тому, що потрібно було б 2 р. платити гроші при виробленні підписів. Спочатку за В.о. а потім за Головного бухгалтера.
Поки ніхто не турбував. Інформація надійде шляхом подання Вами 1-ОПП
Раз Ви це вже пройшли, то спитаю ще. Ви крім 1-опп, подавали ще новий договір на електронну звітність? Мені в податковій сказали, що договір заново подавати не треба, а просто почати підписувати звіти лише ел. підписом директора і печаткою. Але в Медку сказали, що треба подати.. Кому вірити? І ще питання, на того, на кого Ви передавали свої функції, робився просто наказ на виконання функції гол. бух. чи ще має проходити як суміщення функцій з доплатою?

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

Подскажите пожалуйста, мне надо составить два приказа: один об уходе на больничный, а второй о возложении обязанностей на директора. Подскажите примерный текст этих приказов.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Olya29 писав:Подскажите пожалуйста, мне надо составить два приказа: один об уходе на больничный, а второй о возложении обязанностей на директора. Подскажите примерный текст этих приказов.
1. Про надання відпустки по вагітності та пологах
НАКАЗУЮ
ПІБ, головному бухгалтеру, надати оплачувану відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами з .... по .... на 126 календарних днів.
Підстава: заява ПІБ, листок непрацездатності серія ... №.... від ....
Директор ...........
2. Про покладання обов,язків головного бухгалтера
В зв,язку з наданням головному бухгалтеру ПІБ відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами
покладаю на себе виконання обов,язків головного бухгалтера.
Директор .........

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

Коллеги ухожу в декрет. Завтра собираюсь подать 1-опп и возложить функции гл. бух. на директора. Есть несколько вопросов: данные из 1-опп через какое время после подачи попадают в карточку предприятия? Меня интересует вопрос когда я смогу подавать отчетность подписывая только подписью директора? После отзыва своего ключа мне надо перезаключать договор с налоговой? (Ключи АЦСК "Украина")

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

Olya29 писав:Коллеги ухожу в декрет. Завтра собираюсь подать 1-опп и возложить функции гл. бух. на директора. Есть несколько вопросов: данные из 1-опп через какое время после подачи попадают в карточку предприятия? Меня интересует вопрос когда я смогу подавать отчетность подписывая только подписью директора? После отзыва своего ключа мне надо перезаключать договор с налоговой? (Ключи АЦСК "Украина")
Подскажите?

vitamin4ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 13 грудня 2012, 07:56
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення vitamin4ik »

Подскажите, пожалуйста, я - главбух, собираюсь в декретный отпуск. На моё место хотят поставить рядового бухгалтера, а на её место взять нового сотрудника. Как это правильно сделать?Приказом временно перевести бухгалтера на должность главного бухгалтера ?как быть со штатным?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

vitamin4ik писав:Подскажите, пожалуйста, я - главбух, собираюсь в декретный отпуск. На моё место хотят поставить рядового бухгалтера, а на её место взять нового сотрудника. Как это правильно сделать?Приказом временно перевести бухгалтера на должность главного бухгалтера ?как быть со штатным?
Мнение : штатное не меняется. Приказ на исполнение обязанностей главбуха на определенный срок на буха с оплатой согласно штатного. и срочный трудовой на нового сотрудника в связи с переводом на другую должность.

vitamin4ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 13 грудня 2012, 07:56
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення vitamin4ik »

-Latka- писав:
vitamin4ik писав:Подскажите, пожалуйста, я - главбух, собираюсь в декретный отпуск. На моё место хотят поставить рядового бухгалтера, а на её место взять нового сотрудника. Как это правильно сделать?Приказом временно перевести бухгалтера на должность главного бухгалтера ?как быть со штатным?
Мнение : штатное не меняется. Приказ на исполнение обязанностей главбуха на определенный срок на буха с оплатой согласно штатного. и срочный трудовой на нового сотрудника в связи с переводом на другую должность.


А как насчёт ответственности за ведении БУ? вся ответственность переходит на бухгалтера, который исполняет обязанности главбуха?
А в штатном получается главбух останется 1 ед, бухгалтер - 1 ед. если ещё одного буха примем?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”