Звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

Unnak писав:Доброго дня, ОСББ неприбуткова організація, потрібно здавати фінзвіт і звіт про використання доходів прибутків неприбуткованої організації №553 від 17.06.16р.?
А когда вы зарегистрировались?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Підкажіть,будь ласка, цей звіт потрібно заповн. в грн. чи в тис.грн ?

Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

Алексей1983art писав:
Svetlana_Al писав:
Алексей1983art писав: Я правильно зрозумів - баланс нульовий, фін.результати - рядки 2160, 2280, 2165, 2285 - 1тис.грн., а рядки 2290, 2300, 2310, 2350 - проставити 0 грн.? А що таке МШП? Чи не брати в голову)))
Зрозуміли правильно #smile3# У фінрезультатах ставите не 1 тис.грн, а 1,0. Якщо поставите 1000, то будете мільйонером. В рядках 2290, 2350 можете поставити 0,0.
МШП - це малоцінні та швидкозношувані предмети. У Вашому випадку сюди відносимо відносно недорогий інвентар, який немає сенсу обліковувати як якісь інші активи.
Дякую Вам))) Дуже вдячний за розуміння та допомогу в такій складній для мене ситуації))) Для сеебе хочу уточнити - а МШП це інвентар до якої суми максимум (у нас є інвентар вартістю 5 тис.грн, 2 тис., 500грн. - різної ціни)? Чи потрібно їх відносити до інших активів, тоді яких саме, списати я їх точно не зможу , цей інвентар буде слугути ще десятки років... Дякую.
Списать - не означает "выбросить" #smile3# Списать в данном случае означает "списать на расходы" #smile3# Активы относятся на определенный бухсчет не только по суммам, но и по назначению, по сроку службы и по другим признакам. Это все прописывается в учетной политике.
Если интересует эта тема более подробно, то для такого обсуждения лучше поискать более подходящую тему, поскольку учет в неприбыльных организациях такой же, как и во всех остальных.

Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

Unnak писав:Підкажіть,будь ласка, цей звіт потрібно заповн. в грн. чи в тис.грн ?
Отчет в грн, финотчетность в тыс.грн

Алексей1983art
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 28 лютого 2017, 10:50
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алексей1983art »

Svetlana_Al писав:
Алексей1983art писав:
Svetlana_Al писав: Зрозуміли правильно #smile3# У фінрезультатах ставите не 1 тис.грн, а 1,0. Якщо поставите 1000, то будете мільйонером. В рядках 2290, 2350 можете поставити 0,0.
МШП - це малоцінні та швидкозношувані предмети. У Вашому випадку сюди відносимо відносно недорогий інвентар, який немає сенсу обліковувати як якісь інші активи.
Дякую Вам))) Дуже вдячний за розуміння та допомогу в такій складній для мене ситуації))) Для сеебе хочу уточнити - а МШП це інвентар до якої суми максимум (у нас є інвентар вартістю 5 тис.грн, 2 тис., 500грн. - різної ціни)? Чи потрібно їх відносити до інших активів, тоді яких саме, списати я їх точно не зможу , цей інвентар буде слугути ще десятки років... Дякую.
Списать - не означает "выбросить" #smile3# Списать в данном случае означает "списать на расходы" #smile3# Активы относятся на определенный бухсчет не только по суммам, но и по назначению, по сроку службы и по другим признакам. Это все прописывается в учетной политике.
Если интересует эта тема более подробно, то для такого обсуждения лучше поискать более подходящую тему, поскольку учет в неприбыльных организациях такой же, как и во всех остальных.
дуже Вам вдячний, просто безмірно вдячний))) Ви сьогодні мене врятували, в податковій прийняли всі мої звіти))) Дякую Вам ще раз))) Та дякую такому сайту, що даєте людям можливість консультуватися у професіоналів! Всього всім найкращого!!!

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Марта2013 писав:
YuliyaDol писав:
Марта2013 писав: Перенаправте на вірну. Дуже хочу поспілкуватись.#thank2#
думаю, что с проводками Вам сюда: https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst6706p113.aspx
#bye#
все-таки эта ветка "звит про використання коштив неприбуткових....", не хочется засорять не по теме. Спасибо за понимание #wink# [/quo
В перенаправленій гілці мовчать, чекаю тільки на Вашу допомогу #blush# Ви ж профі в ЖБК
Спасибо, конечно, но Вам надо начитать с мат.части. То, что Вы пишите, это не бух.учет. #swoon# Строительство это похоже на производство. ПСБУ и другая нормативка - она для всех, и для неприбыльных в т.ч.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »


marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

подскажите, пожалуйста, до какого числа можно вносить изменения по коду неприбыльности?

Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

marinna_90 писав:подскажите, пожалуйста, до какого числа можно вносить изменения по коду неприбыльности?
Думаю, до 1 июля 2017 точно можно. Мы уже в этом году вносили. Все ждали, что налоговая сама это как-то изменит, поскольку в Порядке толком не прописано, а потом поняли, что лучше и спокойнее это сделать самим.

Niky
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 вересня 2017, 10:03

Повідомлення Niky »

Добрый день. Подскажите пожалуйста. З.П жюри на творческом конкурсе как правильно учитывать? Спасибо

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”