Бух.учет в благотворительном фонде

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
Anya***
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 лютого 2017, 23:09

Повідомлення Anya*** »

Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, какие должны быть бухгалтерские проводки при оказании благотворительными фондом помощи непосредственно людям денежными средствами.
Информации по этому вопросу я не нашла.
Спасибо заранее.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Меня тоже это очень интересует, дайте пож-та хоть какие то ссылки, ничего толком найти не могу((( 2) добровольные пожертвования и благотворительную помощь - ограничения 10 тыс не распространяются В соответствии с п. 2.3 Положения №637??? я правильно понимаю или это старая информация? Помогите знающие пож-та

Svetlana_Al
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 03 січня 2017, 16:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 73 рази

Повідомлення Svetlana_Al »

olga111 писав:Меня тоже это очень интересует, дайте пож-та хоть какие то ссылки, ничего толком найти не могу((( 2) добровольные пожертвования и благотворительную помощь - ограничения 10 тыс не распространяются В соответствии с п. 2.3 Положения №637??? я правильно понимаю или это старая информация? Помогите знающие пож-та
Правильно понимаете, ограничение не действует http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0040-05

2.3. Підприємства (підприємці) мають право здійснювати розрахунки готівкою між собою та/або з фізичними особами протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами в межах граничних сум розрахунків готівкою, установлених відповідною постановою Правління Національного банку України. Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку для подальшого їх перерахування на поточні рахунки. Кількість підприємств (підприємців) та фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.
Обмеження, установлене в абзаці першому цього пункту, стосується також розрахунків під час оплати за товари, що придбані на виробничі (господарські) потреби за рахунок готівкових коштів, одержаних за допомогою електронного платіжного засобу.
Обмеження не поширюються на:
1) розрахунки підприємств (підприємців) з бюджетами та державними цільовими фондами;
2) добровільні пожертвування та благодійну допомогу;
3) використання коштів, виданих на відрядження.
{ Пункт 2.3 глави 2 в редакції Постанови Національного банку N 210 ( z1109-13 ) від 06.06.2013 }

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”