Офшорний статус нерезидента

Розділ III ПКУ
anochka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 11 квітня 2012, 02:25
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення anochka »

Доброго дня! Нерезидент має офшорний статус, але в нього є довідка, згідно ст 103 ПКУ......чи будуть обмеження щодо включення до моїх витрат витрат на оплату вартості товару/послуг????....перший раз з цим стикаюся#help#

anochka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 11 квітня 2012, 02:25
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення anochka »

anochka писав:Доброго дня! Нерезидент має офшорний статус, але в нього є довідка, згідно ст 103 ПКУ......чи будуть обмеження щодо включення до моїх витрат витрат на оплату вартості товару/послуг????....перший раз з цим стикаюся#help#
14.3. У разі укладення договорів, які передбачають здійснення оплати на користь нерезидентів, що мають офшорний статус чи при здійсненні розрахунків через таких нерезидентів або через їх банківські рахунки, незалежно від того чи здійснюється така оплата (в грошовій або іншій формі) безпосередньо або через інших резидентів чи нерезидентів, витрати платників податку за такими договорами включаються до складу їх витрат у порядку, передбаченому цим розділом, у сумі, що дорівнює 0,85 частини суми, зазначеної у договорі.

Правило, визначене цим пунктом, починає застосовуватися з календарного кварталу, наступного за кварталом, на який припадає набрання чинності переліком офшорних зон, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

У разі необхідності внесення змін до цього переліку такі зміни вносяться не пізніше ніж за 3 місяці до нового звітного (податкового) року та вводяться в дію з початку нового звітного (податкового) року.

Для цілей цього пункту під терміном „нерезиденти, що мають офшорний статус” розуміються нерезиденти, розташовані на території офшорних зон, за винятком нерезидентів, розташованих на території офшорних зон, які надали платнику податку довідку, видану компетентним фінансовим органом нерезидента, легалізовану відповідною консульською установою України, що свідчить про звичайний (неофшорний) статус такого нерезидента. Зазначена довідка повинна бути легалізована в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та супроводжуватися нотаріально засвідченим перекладом українською мовою. Уразі існування договорів, визначених абзацом першим цього пункту, платник податку має послатися на наявність зазначеної довідки у поясненні до податкової декларації.

У разі укладення договорів, які передбачають продаж (або інші види відчуження) товарів, результатів робіт (послуг) нерезидентам, що мають офшорний статус чи при здійсненні розрахунків через таких нерезидентів або через їх банківські рахунки, незалежно від того чи здійснюється оплата (в грошовій або іншій формі) безпосередньо або через інших резидентів чи нерезидентів, а також у разі продажу товарів (робіт, послуг) нерезиденту, щодо якого платник податку-продавець не надав органу державної податкової служби оформлене в установленому порядку підтвердження того, що такий нерезидент є платником податку на прибуток (доходи) у країні резиденції, з метою оподаткування при визначенні суми доходів, отриманих від укладення таких договорів, застосовується коефіцієнт 1,15.


так,,,??

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”