очень нужен совет по прибыли?

Розділ III ПКУ
Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Розумієте бухгалтерська довідка це добре, Вам потрібно факт того що Ви не включали в попередній період ці витрати. Подивіться додаток до перевірки там повинно бути розписано які витрати Ви включали. І коли Ви будите писати бух. довідку то можна зазначити, Наприклад за 9 місяців 2011 року транспортні витрати 100 грн в декларацію включено 80 грн. в 4-й квартал перенесено витрати які будуть відображені в декларацію на суму 20 грн, а саме акт виконаних робіт Пупкін.

Сашурка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 11 липня 2012, 02:37
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сашурка »

Доброго дня! У мене є теж витрати не включені в 2012 р. для більшого значення податкового навантаження .ЦЕ 92 рах, 93, 94 - певні сумми в різних кварталах. Я їх на 39 рах. не відносила. Якщо дивиться оборотку за рік і деку на прибуток, то суми по цих рах. не ідуть, звісно чому. Як мені для себе це оформить - бух довідкою???? чи просто для себе відмітити що, де і коли і нехай так і залишається. ДЯКУЮ!!!!

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Все эти фокусы с 39-м это конечно удобно, но ведь сути не меняет - это еще не говорит о том, что вы их (не)включали в декларацию по прибыли, потому нужно быть готовым к тому, что на Ваш 39-й будут "класть с отвесом". Не говорю уже о том, что методически это неверно и таким образом отчетность у вас не "достоверная" (тм), но это так, детали, кого это в наше время волнует.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Marlboro
В мене рах.39 зазначено в акті перевірки, що я їх не відображала в декларацію за перевіряємий період і маю право включити в наступну декларацію.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я тоді напевне зроблю не так .Підвішу свої витрати на 23 у 3-ьому - , а на 90 Собівартість відправлю у 4-ому кварталі.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Gella писав:
Marlboro
В мене рах.39 зазначено в акті перевірки, що я їх не відображала в декларацію за перевіряємий період і маю право включити в наступну декларацію.
Везет, однако, видимо лояльные проверяющие попались, или просто не знали, что на этом можно "придавить". В любом случае, для себя этот метод удобен, если конечно фин. отчетность не читают и не проверяют сторонние пользователи (у нас это вышестоящая материнская компания, не прокатит, к сожалению)

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

В мене було багото перевірок питання до рах 39 не виникало.

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Gella писав:В мене було багото перевірок питання до рах 39 не виникало.
Питання не виникало у податківців? Получается что 39 счетом крректируются налоговые декларации. А как же закон о бухучете. Интересно вони не проводять порівняння з ф.2 фінрезультати? В мене зараз при здачі податкової декларації запросили надати пояснення про розбіжності з бух звітом. Сижу ваяю.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

То хай дадуть штраф 170 за недосконале ведення бух. обліку. Питання чому вони коли писали грьобаний податковий кодекс не передбачили ситуацію перевірки по середені року і як відносити витрати які не було відображено в деклараціях оскільки потрібно робити навантаження#rtfm# Вони не можуть надати відповідь . То нехай не чіпають ведення бухгалтерського обліку. #hi#

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

За неправильне ведення бухгалтерського обліку податкова штрафувати не має права. До речі, у Вашому випадку, відносячи невикористані витрати на 39рах., Ви максимально зближуєте податковий та бухгалтерський облік. І різниця між формою 2 і Декларацією буде менша ніж, наприклад, в мене.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”