очень нужен совет по прибыли?

Розділ III ПКУ
Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

to_be
В мене зараз при здачі податкової декларації запросили надати пояснення про розбіжності з бух звітом. Сижу ваяю.
Так Ви напишіть що згідно ПКУ до витрат в податковому обліку не відноситься і копію статей. Нехай вивчають #rtfm# #hi#

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Так буде менша різниця. крім того в програмі добавили субрахунок 949-1 на якому відображаються витрати які не відносяться до податкового обліку.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Вони ж постійні податкові різниці. Ви їх обліковуєте? Я поки що ні.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Так обліковую. З нашим законодавством сьогодні не потрібно, а потім напишуть що потрібно та ще й не за один період. То коли звожу місяць відразу і відношу які включаються які ні.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Agatha писав:За неправильне ведення бухгалтерського обліку податкова штрафувати не має права. До речі, у Вашому випадку, відносячи невикористані витрати на 39рах., Ви максимально зближуєте податковий та бухгалтерський облік. І різниця між формою 2 і Декларацією буде менша ніж, наприклад, в мене.
Што-што? Кого и куда "зближуєте"?


Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Marlboro писав:
Agatha писав:За неправильне ведення бухгалтерського обліку податкова штрафувати не має права. До речі, у Вашому випадку, відносячи невикористані витрати на 39рах., Ви максимально зближуєте податковий та бухгалтерський облік. І різниця між формою 2 і Декларацією буде менша ніж, наприклад, в мене.
Што-што? Кого и куда "зближуєте"?
Marlboro, Ви слово "гальма" знаєте? То користуйтесь ними. Це реакція не лише на Ваш останній пост, а в принципі, включаючи останню дискусію вчора з Королевою в пальто. Якщо з чимось не згодні, не використовуйте Што-што і чаво. Я, особисто, Вам абсолютно нічим не зобов'язана, не є Ваша підлегла, вершини бухобліку Ви мені не відкрили і постами не просвітили. Будьте ввічливі і буде вам щастя

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Вообще-то меня интересовала не моральная сторона вопроса, а то каким образом это сближает бухгалтерский учет и т.н. "налоговый" - с учетом положений ст.44 и 135-138 НКУ. И опять же, "сближение" подразумевает правильный учет на каждом фронте, тут же идет прямое нарушение положений ПСБУ.
Кстати, "дискуссия" была позавчера.

N82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 23 листопада 2012, 02:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення N82 »

Agatha писав:
Marlboro писав:
Agatha писав:За неправильне ведення бухгалтерського обліку податкова штрафувати не має права. До речі, у Вашому випадку, відносячи невикористані витрати на 39рах., Ви максимально зближуєте податковий та бухгалтерський облік. І різниця між формою 2 і Декларацією буде менша ніж, наприклад, в мене.
Што-што? Кого и куда "зближуєте"?
Marlboro, Ви слово "гальма" знаєте? То користуйтесь ними. Це реакція не лише на Ваш останній пост, а в принципі, включаючи останню дискусію вчора з Королевою в пальто. Якщо з чимось не згодні, не використовуйте Што-што і чаво. Я, особисто, Вам абсолютно нічим не зобов'язана, не є Ваша підлегла, вершини бухобліку Ви мені не відкрили і постами не просвітили. Будьте ввічливі і буде вам щастя

Эти сигареты уже утомили немного. Оно везде отмечается, в каждой теме. Причем отмечается хамством и быдловством.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

N82, делаю Вам предупреждение, Вы нарушаете правила форума
Правила форума
Хотите пообщаться с Marlboro лично - нажмите на кнопку ЛС.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”