очень нужен совет по прибыли?

Розділ III ПКУ
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Оскаржуємо в суді, тільки от якби це все гарно напистаи, що судья за голову взявся. А якщо напишу в прокуратуру на фальсифікацію, буде службове розслідування прийдуть на перевірку? Достали вже , коли це все закінчиться. Бардак цей. Саме головне , що ж ці інспектори ну не бельме ні у бухобліку ні у тих документах, у які заглядають, зате фантазії хватає.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Выборку советовал бы делать прямо из судебных решений. Вот, примером, нашел давеча такой интересный "оборот":
У відповідності до положень частини 1 статті 69 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Згідно положень статті 86 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Ніякі докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
.....
.....
Згідно абзацу 2 пункту 3 розділу І "Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства" (№984 від 22.12.2010; далі - Порядок), акт -це службовий документ, який підтверджує факт проведення документальної перевірки фінансово-господарської діяльності платника податків і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.

Згідно абзацу 3 пп.5.2. п.5. розділу ІІ Порядку у разі встановлення перевіркою порушень податкового законодавства за кожним відображеним в акті фактом порушення необхідно, зокрема, зазначити первинні документи, на підставі яких вчинено записи у податковому та бухгалтерському обліку, навести регістри бухгалтерського обліку, кореспонденцію рахунків операцій та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, та докази, що підтверджують наявність факту порушення.
Обратите внимание на последние два абзаца - для того, что-бы говорить вообще о чем то, они должны обосновать свои выводы на основании первичных документов в соответствии с нормативно-правовыми актами. Они это сделали?))

Ну, а относительно незавершенки и прочего, все это есть в кодексе (статья 138) и так же в ПСБУ 16.

aruba
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 25 червня 2012, 08:26
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення aruba »

дОБРЫЙ ДЕНЬ!
У меня вопросик.
аудиторы снимают с расходов оплаченные авиабилеты, ссылаясь на то, что нет посадочных талонов, скажите, я где то читала, что это не обязательно, главное. чтоб был электронный билет...
Подскажите . плиз.

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

aruba писав:дОБРЫЙ ДЕНЬ!
У меня вопросик.
аудиторы снимают с расходов оплаченные авиабилеты, ссылаясь на то, что нет посадочных талонов, скажите, я где то читала, что это не обязательно, главное. чтоб был электронный билет...
Подскажите . плиз.
http://www.pspaudit.com.ua/ru/pressroom ... e/169.html

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Добрий день! У мене в 2012 році була отримана фін.допомога від директора. Коли проводила її по бухгалтерії, то не змогла знайти точних роз'яснень, провела як від засновника. Тепер перечитала всі розмови на цю тему, і розумію, що потрібно було віднести на доходи. Як мені правильно вчинити, подавати уточнені декларації за 2012 рік, чи коли буду здавати за 2013 внести виправлення помилки? Підкажіть, будь ласка, хто щось знає по цьому поводу!

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Іріша писав:Добрий день! У мене в 2012 році була отримана фін.допомога від директора. Коли проводила її по бухгалтерії, то не змогла знайти точних роз'яснень, провела як від засновника. Тепер перечитала всі розмови на цю тему, і розумію, що потрібно було віднести на доходи. Як мені правильно вчинити, подавати уточнені декларації за 2012 рік, чи коли буду здавати за 2013 внести виправлення помилки? Підкажіть, будь ласка, хто щось знає по цьому поводу!
Дело в том, что как только вы подадите уточненку, у вас возникнет недоимка (податковий борг)+штраф+пеня.
Чем позже вы уточнитесь, тем больше будет сумма к уплате.

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Elisa писав:
Іріша писав:Добрий день! У мене в 2012 році була отримана фін.допомога від директора. Коли проводила її по бухгалтерії, то не змогла знайти точних роз'яснень, провела як від засновника. Тепер перечитала всі розмови на цю тему, і розумію, що потрібно було віднести на доходи. Як мені правильно вчинити, подавати уточнені декларації за 2012 рік, чи коли буду здавати за 2013 внести виправлення помилки? Підкажіть, будь ласка, хто щось знає по цьому поводу!
Дело в том, что как только вы подадите уточненку, у вас возникнет недоимка (податковий борг)+штраф+пеня.
Чем позже вы уточнитесь, тем больше будет сумма к уплате.
а не скажете які проценти штрафу, пені

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Іріша писав:Добрий день! У мене в 2012 році була отримана фін.допомога від директора. Коли проводила її по бухгалтерії, то не змогла знайти точних роз'яснень, провела як від засновника. Тепер перечитала всі розмови на цю тему, і розумію, що потрібно було віднести на доходи. Як мені правильно вчинити, подавати уточнені декларації за 2012 рік, чи коли буду здавати за 2013 внести виправлення помилки? Підкажіть, будь ласка, хто щось знає по цьому поводу!
Я все зі своїм самим-наболілим. Сиджу і ломаю голову. Справа в тому, що весь 2012 рік ми були збитковим підприємством, не отримували навіть з-ту, бо не було чим платити. Саме тому, директорами ( а вони у нас мінялись) вносилась пов.фін.доп. для виплати з-ти. У кінці року ми виконали роботи, і по актах в нас був прибуток, але цих коштів не було. Я заплатила в бюджет 200 грн. На даний момент ми знову не отримуємо доходу, і виправлену помилку, тобто недоплату, у мене не має чим заплатити. Може є якісь обставини, які дозволяють не включати у дохід пов.ф.доп. від директора? Допоможіть, будь ласка!!!

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Но ведь можно же внести виртуальную фин.пом от учредителя новую и выплатить по старым долгам учредителю, чтобы не включать в деку по прибыли. Или я не права? Поправьте.

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Директор - фіз.особа, а не засновник

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”