Основные средства.

Розділ III ПКУ
Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

краще непридатність до подальшого використання

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А як краще написати причину списання основного засобу , якщо ми його переводимо на малоцінку на позабалансовий рахунок , бо первісна вартість 300,00 грн, чи 500,00 грн. і підпадає під визначення малоцінки, але обліковуватись буде більше одного року , але не більше опреаційного циклу. Основний засіб повністю замортизований , залишкова балансова вартість дорівнює нулю.,

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Зробіть спочатку виведення з експлуатації ОС. Згідно облікової політики до Ос відносяться сума яких перевищує 3000 грн. Наказ на введення в експлуатацію ІНМА для господарської діяльності.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Если ценности уже были оприходованы как ОС в связи с тем, что ранее критерии оценки были иные, то в дальнейшем в связи с такой оценкой переводить их к МНМА не нужно (сказал бы даже неправильно). Если покупаете и вводите в эксплуатацию сейчас, то на общих основаниях.

Если же речь идет о полученных ценностях в связи со списанием ОС, то причина зависит от полета фантазии, лучше конечно если будет какой-то дефектный или оценочный акт сторонней профильной организации, но можно составить и самим, типо "в связи с моральным, физическим износом и имеющимися физическими повреждениями... списать.... полученное в результате списания барахло оприходовать". И почему на забаланс? И еще, чисто для интереса - как определили, что операционный цикл больше года?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А я поробила акти на списання основних засобів . там хочу написати причину списання , а потрібно писати виведення з експлуатації. А в результатах списання пишу оприбуткувати як малоціннку , потрібно написати ввести вексплуатацію , як малоцінку.

21.02.2013
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 20 лютого 2013, 23:18
Подякували: 6 разів

Повідомлення 21.02.2013 »


Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Marlboro писав:Если ценности уже были оприходованы как ОС в связи с тем, что ранее критерии оценки были иные, то в дальнейшем в связи с такой оценкой переводить их к МНМА не нужно (сказал бы даже неправильно). Если покупаете и вводите в эксплуатацию сейчас, то на общих основаниях.

Если же речь идет о полученных ценностях в связи со списанием ОС, то причина зависит от полета фантазии, лучше конечно если будет какой-то дефектный или оценочный акт сторонней профильной организации, но можно составить и самим, типо "в связи с моральным, физическим износом и имеющимися физическими повреждениями... списать.... полученное в результате списания барахло оприходовать". И почему на забаланс? И еще, чисто для интереса - как определили, что операционный цикл больше года?
Як правильно то я знаю. Але якщо потрібно зняти з основних і перевести на малоцінку . І які цікаво у 1977 році критерії були оцінки основних засобів . сто літ їм вони їх там лампічать. і далі використовують так само і інструменти.

21.02.2013
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 20 лютого 2013, 23:18
Подякували: 6 разів

Повідомлення 21.02.2013 »

Альона1 писав: Як правильно то я знаю. Але якщо потрібно зняти з основних і перевести на малоцінку . І які цікаво у 1977 році критерії були оцінки основних засобів . сто літ їм вони їх там лампічать. і далі використовують так само і інструменти.
раз как правильно Вы знаете, то технически вопрос решается проводками
11/10 на первоначальную стоимость
131/132 на износ

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Добре , а списати з балансу і обліковувати на позабалансовому на мат зберіганні можна. Суть в чому були списані основні , адеталі не оприбутковані , бо не було що там оприбутковувати , по деяким оприбуткувала металобрухт , поставила з потолка суму на доходи, а воени ж скажуть що мала сума , як ви оцінювали. Я раніше деталі після списання основних завжди обліковувала на позабалансовому щоб не путати , бо хтож його зразу розбирию, поступово, як деталь коли знадобиться тоді і викручують.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Якщо це почитати , то означає ,що пять актів я зіпсувала , треба переписувати причину списання.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”