Налог на прибыль

Розділ III ПКУ
Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Metka писав:ну, спасибо!!!! Порадовали!!!! В принципе ошибка старого бухгалтера, но неприятно!!!! Может и вправду не заметят!!!!
Якщо подасте зараз, то адмін. випишуть на Вас.

Metka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 05 грудня 2011, 08:34
Дякував (ла): 77 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Metka »

это я уже поняла!!!!

liraril
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 24 лютого 2011, 15:03
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення liraril »

Marlboro писав:
Metka писав:Подскажите, предприятие зарегестрировалось в июле 2012г, но работу начали в декабре 2012г....я так понимаю мне вообще ненадо подавать декларацию по прибыли за 2012г, а декабрь 2012г, внести в декларацию 2013г.
Прийміть поздоровлення Ви попали на штраф. "Июль" це другий квартал, а отже першу декларацію Ви мали подати за 2-3 квартал, а тепер ще річну, тобто за 2012 рік дві декларації. Оскільки з першою пропустили - то хоч з другою такого не зробіть. А деку за 2-3 не подавайте, може не помітять, або строки пройдуть.
Вообще июль это 7ой месяц, и следовательно 3ий квартал.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

152.9.2. у разі якщо особа ставиться на облік органом державної податкової служби як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду;

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Marlboro пишет:
Gella, а як Ви дивитесь на приведене з урахуванням положень ст.152.9, 49.18 і 57.1?
як я дивлюсь на статті податкового кодексу,
ДИВЛЮСЬ І ПЛАЧУ, ПОТІМ СМІЮСЬ.

ПКУ КОЛИ ПИСАЛИ НАШІ ПРОФФЕССОРРИ ТО АБО ЗАБАГОТО ВИПИЛИ, АБО ЗАБАГАТО ОБКУРИЛИСЬ.#hi#

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Marlboro писав:
Metka писав:Подскажите, предприятие зарегестрировалось в июле 2012г, но работу начали в декабре 2012г....я так понимаю мне вообще ненадо подавать декларацию по прибыли за 2012г, а декабрь 2012г, внести в декларацию 2013г.
Прийміть поздоровлення Ви попали на штраф. "Июль" це другий квартал, а отже першу декларацію Ви мали подати за 2-3 квартал, а тепер ще річну, тобто за 2012 рік дві декларації. Оскільки з першою пропустили - то хоч з другою такого не зробіть. А деку за 2-3 не подавайте, може не помітять, або строки пройдуть.
- июль - это 7-й месяц - т.е. 3-й квартал,
т.е первую декларацию по прибыли сдавать за период с момента регистрации юрлица до 31.12.2012г. + баланс в налоговую

Metka, так что нарушений пока нет , а не сдадите - то это уже на Вас штрафы...

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Metka, прийміть вибачення, через погане знання російської ввів Вас в оману, чомусь думав, що мова про червень#blush#
Gella писав:
Marlboro пишет:
Gella, а як Ви дивитесь на приведене з урахуванням положень ст.152.9, 49.18 і 57.1?
як я дивлюсь на статті податкового кодексу,
ДИВЛЮСЬ І ПЛАЧУ, ПОТІМ СМІЮСЬ.

ПКУ КОЛИ ПИСАЛИ НАШІ ПРОФФЕССОРРИ ТО АБО ЗАБАГОТО ВИПИЛИ, АБО ЗАБАГАТО ОБКУРИЛИСЬ.#hi#
Це я про те, що згідно згаданих статей звітуємось все одно поквартально, але платимо по річній деці (якщо не платимо авансові). Це, однозначно, ляп, але ним вже хочуть скористатись, почитайте - http://lv.sts.gov.ua/media-ark/local-ne ... 82843.html

Lyuda77
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 20 березня 2012, 03:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lyuda77 »

инина писав:
Rfnthbyf писав:То есть я правильно поняла в 2013 году декларация подается раз в год? Мы ООО на общей системе, наш доход меньше 10 млн. нам не нужно платить авансовые платежи? И скажите как заполнить декларацию за 2012 год????
Как обычно, только на новом бланке, в стр \где авансы\ 33,34 прочерки
но дека за 2013 год будет только ГОДОВАЯ???

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Marlboro писав:Metka, прийміть вибачення, через погане знання російської ввів Вас в оману, чомусь думав, що мова про червень#blush#
Gella писав:
Marlboro пишет:
Gella, а як Ви дивитесь на приведене з урахуванням положень ст.152.9, 49.18 і 57.1?
як я дивлюсь на статті податкового кодексу,
ДИВЛЮСЬ І ПЛАЧУ, ПОТІМ СМІЮСЬ.

ПКУ КОЛИ ПИСАЛИ НАШІ ПРОФФЕССОРРИ ТО АБО ЗАБАГОТО ВИПИЛИ, АБО ЗАБАГАТО ОБКУРИЛИСЬ.#hi#
Це я про те, що згідно згаданих статей звітуємось все одно поквартально, але платимо по річній деці (якщо не платимо авансові). Це, однозначно, ляп, але ним вже хочуть скористатись, почитайте - http://lv.sts.gov.ua/media-ark/local-ne ... 82843.html

не указанно в этих статьях ПКУ про квартальную деу по прибыли, про сроки отчетов указано для каждого отчетного периода, а вот отчетный период для деки по прибили устанавливает как раз принятый закон, о кот. говорилось в самом начале темы. Львовяне (в смысле Львовская ДПС) чего-то недочитали, так что дека по прибыли за 2013год - годовая (по крайней мере пока...)

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Где-то там, в глубине души, мне кажется, что Marlboro окажется прав.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”