АВАНСОВЫЕ платежи по налогу на прибыль

Розділ III ПКУ
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6483 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

halasky писав:Поясніть хтось дохідливо хто сплачує авансові внески у 2016році?
Починаючи із 1 січня 2016 року щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств не сплачуються. Платники лише сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого в податковій звітності за три квартали 2016 року. Постає запитання: усі платники податку на прибуток повинні будуть подати декларацію за три квартали та сплатити цей «перехідний» авансовий внесок чи лише ті, що звітуватимуть поквартально? Виходячи із формулювання — усі платники податку на прибуток змушені будуть подати декларацію за три квартали й на підставі неї сплатити авансовий внесок. Процитуємо:

«Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок із цього податку в розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого в податковій звітності за три квартали 2016 року.

Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку в податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань».

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

от я не можу зрозуміти за 2015 рік у мене дохід менше 20 млн.,то надалі я подаю раз у рік декларацію,але при цьому повинна подати за 9 місяців?нічого не розумію#wall#

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

halasky писав:от я не можу зрозуміти за 2015 рік у мене дохід менше 20 млн.,то надалі я подаю раз у рік декларацію,
але при цьому повинна подати за 9 місяців?нічого не розумію#wall#
Я тоже не могу вникнуть в этот ...
Стаття 57. Строки сплати податкового зобов'язання
57.1. Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування,
за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 20 мільйонів гривень,... сплачують податок на прибуток
на підставі податкової декларації, яку подають до контролюючих органів
за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Вот нашла на сайте налоговой, как бы авансовые платежи касаются не всех.

Податок на прибуток підприємств

Так, для платників податку на прибуток у 2016 році повертається квартальний звітний період для тих, хто має доходи більш ніж 20 млн грн
(п. 137.4-137.5 Податкового кодексу України (ПКУ)).
Скасовано авансові платежі з податку на прибуток, проте є виняток для сплати авансового внеску у розмірі 2/9 суми податку,
визначеного до сплати у декларації за 9 місяців 2016 року.
Цей авансовий внесок слід сплатити до 31.12.2016 р.,
і сплачуватимуть його відповідно лише ті, хто подаватимуть декларацію поквартально.

http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/ ... 33586.html

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Подскажите пож-та, в 2016 отменили авансовые платежи, а если не оплатили за декабрь 2015г, то сейчас нужно оплачивать??

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

julia.shundiak1992 писав:Подскажите пож-та, в 2016 отменили авансовые платежи, а если не оплатили за декабрь 2015г, то сейчас нужно оплачивать??
якщо немає переплати на особовому, то потрібно - так як нарахування зобов'язань податкова в грудні проводила. Ще й на штраф попадете.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Подскажите, пожалуйста, нужно ли писать письмо в налоговую, чтобы зачислили авансовые платежи по налогу на прибыль в счет уплаты налога на прибыль за 2015 год?

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Ребекка писав:Подскажите, пожалуйста, нужно ли писать письмо в налоговую, чтобы зачислили авансовые платежи по налогу на прибыль в счет уплаты налога на прибыль за 2015 год?
Якщо одна ДПІ (не філії) то не потрібно, рахунки ж об'єднали.
Хоча, не мішало би звіритись перед подачею деки навіть для того щоб правильну суму авансових в декларації поставити ;)

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

У кого то получилось вернуть переплаты по авансовым платежам?

наталиpn
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 09 червня 2015, 09:39
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення наталиpn »

Я звонила в свою налоговую интерисоваль, сказали, что в феврале были возвраты, на март возвратов не будет, т. к. у них в плане пополнение бюджета а не расходы

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”