Налог на прибыль- оплата

Розділ III ПКУ
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Irina_P писав:
mixalna писав:Я что-то не пойму, везде написана информация, что последний день оплаты 11.03. Но я прочитала, что оплата осуществляется в течение 10 календарных дней, наступающих за последним днем предельного срока подачи Декларации. Получается, что предельный срок подачи декларации был 02.03. - значит и последний день оплаты должен быть 12.03?
Предельный срок оплаты 11.03.2015. Оплата осуществляется в течение 10 календарных дней, наступающих за последним днем предельного срока подачи Декларации. А предельный срок для годовой декларации 60 кал.дней после окончания отчетного периода, т.е. был 1-го марта 2015 года. От 1-го марта и отсчитываются 10 календарных дней для оплаты.
А у нас не понятная ситуация со сроками упалаты авансового взноса за февраль. Мы опалтили 2-го марта (10 календарных дней от 20-го февраля 2015). Сегодня налоговая заявляет, что у нас недоимка и предельный срок был 27-е февраля. Такая же информация сейчас и на сайте ДФС. Т.е. для НДС предльный срок был 2-е марат, для авансовых взносов, что отдельные сроки уплаты? Что-то не понимаю как они считают. Кто-то сталкиваолся с таким?
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Законом України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) в частині сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток підприємств.
Водночас п. 9 підр. 4 р. ХХ «Перехідні положення» ПКУ визначено, що у січні - грудні 2015 року та січні - травні 2016 року платники зобов’язані сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПКУ у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року.


Явно это связано с условие (не позднее 30 числа месяца).
Никак не могу найти чем конкретно это было когда-то предусмотрено (в поисковиках вечно попадается Налоговое разъяснение еще о 2013 годе), но из последнего есть вот это:
http://www.vobu.com.ua/ukr/legislations/view/591

Выдержка из Налогового разъяснения:
http://buhgalter911.com/yaf/framehelper ... s&m=535556

ZELENEC
Оракул
Оракул
Повідомлень: 280
З нами з: 21 жовтня 2011, 03:43
Дякував (ла): 387 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення ZELENEC »

Сегодня звонят из налоговой
говороят просрочка по оплате налога на прибыль,
Вчера заплатила 28306 грн., деньги списались с р.с, но на счет налоговой не попали,(реквизиты указали правильно звонила уточняла)
соответственно сегодня штраф,
не могу понять что за дурдом, девочки из налоговой говорят что через приват банка не пришло около 600 000грн.,
и я в этом числе ,, звонила в банк, они говорят если деньги не возвращались значит провелись,
но начали расказывать мне такие басни, якобы все платежи идут через НБУ, и в связи с этим могут проводиться в течении 3-х роб. дней, бред какой-то...

что делать посоветуйте....,
печатать платежку и ити в банк чтоб поставили подпись и печать банка, а потом в налоговую?? или что??

откликнитесь пож. у кого похож. ситуация.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ZELENEC писав:Сегодня звонят из налоговой
говороят просрочка по оплате налога на прибыль,
Вчера заплатила 28306 грн., деньги списались с р.с, но на счет налоговой не попали,(реквизиты указали правильно звонила уточняла)
соответственно сегодня штраф,
не могу понять что за дурдом, девочки из налоговой говорят что через приват банка не пришло около 600 000грн.,
и я в этом числе ,, звонила в банк, они говорят если деньги не возвращались значит провелись,
но начали расказывать мне такие басни, якобы все платежи идут через НБУ, и в связи с этим могут проводиться в течении 3-х роб. дней, бред какой-то...

что делать посоветуйте....,
печатать платежку и ити в банк чтоб поставили подпись и печать банка, а потом в налоговую?? или что??

откликнитесь пож. у кого похож. ситуация.
у мене ситуація така: в ел. кабінеті стоїть мінус на суму оплати. дзвонила сьогодні у податкову - у них програма висить, нічого сказати не можуть, в кінці дня дзвонила - не брали трубку. ,Платила так як і ви 11 березня. Завтра дзвонитиму знову, буду виясняти. Гроші списалися із поточного рахунку, платила по нових реквізитах.
не люблю платити в останній день, але такі вже обставини виникли...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalenna писав:
ZELENEC писав:Сегодня звонят из налоговой
говороят просрочка по оплате налога на прибыль,
Вчера заплатила 28306 грн., деньги списались с р.с, но на счет налоговой не попали,(реквизиты указали правильно звонила уточняла)
соответственно сегодня штраф,
не могу понять что за дурдом, девочки из налоговой говорят что через приват банка не пришло около 600 000грн.,
и я в этом числе ,, звонила в банк, они говорят если деньги не возвращались значит провелись,
но начали расказывать мне такие басни, якобы все платежи идут через НБУ, и в связи с этим могут проводиться в течении 3-х роб. дней, бред какой-то...

что делать посоветуйте....,
печатать платежку и ити в банк чтоб поставили подпись и печать банка, а потом в налоговую?? или что??

откликнитесь пож. у кого похож. ситуация.
у мене ситуація така: в ел. кабінеті стоїть мінус на суму оплати. дзвонила сьогодні у податкову - у них програма висить, нічого сказати не можуть, в кінці дня дзвонила - не брали трубку. ,Платила так як і ви 11 березня. Завтра дзвонитиму знову, буду виясняти. Гроші списалися із поточного рахунку, платила по нових реквізитах.
не люблю платити в останній день, але такі вже обставини виникли...
відписуюся. у мене гроші прийшли, але я слала не з привату. нехай не розказують казки - гроші йдуть за 2-3 години. У нас на сусідній фірмі під час кризи у 2008 р. була така ситуація: відправили податки, все гуд податки пішли, але не дійшли до податкової. судилисяроки 4, але толку "нуль". А суми були "ой-ой-ой".
електронний кабінет видно творіння рук якигось мудаків, тому я не спала 2 ночі нормально.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ulya
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2014, 16:02
Подякували: 1 раз

Повідомлення ulya »

Мені також вчора позвонили з податкової і сказали що на рахунок не пройшли кошти. Я платила також з ПРиватбанку 11.03.2015, кошти списались 11.03.2015., а їм надійшли кошти 12.03.2015. Буду писати їм заяву і надавати разом з платіжкою. Ще чекаю від Приватбанку пояснення, чому затримали платіж майже на сутки.

Nadunya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 19 липня 2011, 07:38
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Nadunya »

У меня така ж ситуація з оплатою прибутку 11.03.15р. через Приват, списання 11, а зарахування 12.03.15., телефонували з податкової, буде адмін штраф. В Приваті пояснень вони не надають, можуть тільки поставити штамп про проведення платіжки. Буду писати лист до податкової з оригіналом платіжного доручення. Тільки чи допоможе це відбитися від штрафу?

ulya
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2014, 16:02
Подякували: 1 раз

Повідомлення ulya »

А за що адмін штраф?. Мені звонили з Приватбанку і сказали, що направили на податкову листа, про те, що там якісь проблеми були в Нацбанку. Так що платники податку не винні і вони не мають права накладати на нас штрафи. Це навіть вказано в податковому кодексі ст. 129.6,129.7

Nadunya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 19 липня 2011, 07:38
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Nadunya »

ulya писав:А за що адмін штраф?. Мені звонили з Приватбанку і сказали, що направили на податкову листа, про те, що там якісь проблеми були в Нацбанку. Так що платники податку не винні і вони не мають права накладати на нас штрафи. Це навіть вказано в податковому кодексі ст. 129.6,129.7


В якому Ви районі Києва? У мене Подільський. А у відділенні банку нормальної відповіді не отримали...

ulya
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2014, 16:02
Подякували: 1 раз

Повідомлення ulya »

я не з Києва, а з Черкас. Така проблема як у нас виникла по всій Україні. Я січас чекаю від Приватбанку офіційного листа, який прийде мені на почту на Приват 24, я напишу заяву, роздрукую платіжне доручення і цей лист від Приватбанку і віднесу податковій. Вони не мають права нараховувати нам ніякі ні штрафи ні пені, адже затримка платежу виникла не з нашої вини. Це не правомірно.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

ulya писав:А за що адмін штраф?. Мені звонили з Приватбанку і сказали, що направили на податкову листа, про те, що там якісь проблеми були в Нацбанку. Так що платники податку не винні і вони не мають права накладати на нас штрафи. Це навіть вказано в податковому кодексі ст. 129.6,129.7
К сожалению в этих пунктах есть "подводные камни", не самые хорошие для налогоплательщика...(((
Банк может начать доказывать, что ЕГО вины нет...


129.6. За порушення строку зарахування податків до бюджетів або державних цільових фондів, установлених Законом України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", з вини банку або органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, такий банк/орган сплачує пеню за кожний день прострочення, включаючи день сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених цим Кодексом, а також несе іншу відповідальність, встановлену цим Кодексом, за порушення порядку своєчасного та повного внесення податків, зборів, платежів до бюджету або державного цільового фонду. При цьому платник податків звільняється від відповідальності за несвоєчасне або перерахування не в повному обсязі таких податків, зборів та інших платежів до бюджетів та державних цільових фондів, включаючи нараховану пеню або штрафні санкції.

129.7. Не вважається порушенням строку перерахування податків, зборів, платежів з вини банку порушення, вчинене внаслідок регулювання Національним банком України економічних нормативів такого банку, що призводить до нестачі вільного залишку коштів на такому кореспондентському рахунку.

Якщо у майбутньому банк або його правонаступники відновлюють платоспроможність, відлік строку зарахування податків, зборів та інших платежів розпочинається з моменту такого відновлення.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”