податок на прибуток в розстрочку

Розділ III ПКУ
Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Колеги, допоможіть порадою, фермерське господарство, платник податку на прибуток, декларацію за 2016 рік здали, до сплати 20тис податку на прибуток, але в зв"язку з непередбачуваними обставинами (хвороба власника) всі кошти витрачені на лікування і заплатить податок в повному обсязі#help# зараз немаємо можливості, можливо якось розсточити сплату з найменшими втратами?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ророчка писав:Колеги, допоможіть порадою, фермерське господарство, платник податку на прибуток, декларацію за 2016 рік здали, до сплати 20тис податку на прибуток, але в зв"язку з непередбачуваними обставинами (хвороба власника) всі кошти витрачені на лікування і заплатить податок в повному обсязі#help# зараз немаємо можливості, можливо якось розсточити сплату з найменшими втратами?
Гляньте тут, може допоможе.
http://chp.com.ua/all-news/item/22449-c ... ozstrochku

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Хочу запитати, можливо хтось таке робив, чи діє це на практиці? Взагалі я так зрозуміла, що хвороба - це не форс-мажор і не є підгрунтям для відсторочення, а на основі цієї проблеми зробити економічне обгрунтування теж якось не виходить... Дуже прикро, я дуже співчуваю родині і хотілось якось допомогти хоча б уникнути штрафів...

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”