дивіденди

Розділ III ПКУ
matador
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 17 жовтня 2011, 04:21
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення matador »

Добрий день
153.3.7. Виплата дивідендів на користь фізичних осіб (у тому числі нерезидентів) за акціями або іншими корпоративними правами, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку, прирівнюється з метою оподаткування до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням та включенням суми виплат до складу витрат платника податку.
При цьому така виплата не підлягає оподаткуванню як дивіденди згідно з нормами розділу IV цього Кодексу.

Підскажіть, будь ласка, чи бувають в ТОВ привілейовані корпоративні права чи це стосується тільки АТ.
Якщо так, то як це має бути сформульовано в статуті (приклад).

1рина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 510
З нами з: 21 лютого 2013, 06:40
Дякував (ла): 1798 разів
Подякували: 598 разів

Повідомлення 1рина »

Закон Украины "Об акционерных обществах".

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

На скільки я розумію за п. 57.1 ПКУ у разі неперевищення межі 10 млн. под.оп.доходу декларацію з ПНП подають за підсумками року, те саме стосується і авансів з дивідентів... Я правильно розумію, якщо ми сплачуємо органу місцевого самоврядування дивіденди у розмірі 10% від чис.прибутку, то сплата авансових внесків автоматично відпадає?

Tanchik L
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 15 лютого 2013, 04:25
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Tanchik L »

Если я не ошибаюсь, у Вас наверное коммунальное предприятие. Я по этому поводу уже ходила к своему инспектору с вопросом о перечислении дивидендов, расчёте чистой прибыли и балансе за 1 квартал , сказали пока разэяснений нет, подойти позже, как всегда к предельному сроку сдачи.

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

Tanchik L писав:Если я не ошибаюсь, у Вас наверное коммунальное предприятие.
Так, ви праві... Тобто, ніяких дій не приймати, поки що...

Tanchik L
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 15 лютого 2013, 04:25
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Tanchik L »

Получила устную консультацию в налоговой: 1) Сдать за 1 квартал Расчёт чистой прибыли + Баланс и отчёт о фин. результате; 2) Начислить и перечислить авансовый взнос по налогу на прибыль на сумму перечисленных дивидендов, данная сумма отразиться и уменьшит сумму налога в годовой декларации на прибыль; 3) Перечислить дивиденды учредителю; 4) Налог на прибыль начислить в конце года и подать годовую декларацию, т. е. в течение года чистая прибыль будет расчитываться без учёта налога на прибыль и и только в конце года мы начислим налог на прибыль и отразим при расчёте чистой прибыли.

Виктория Ода
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 травня 2013, 04:09

Повідомлення Виктория Ода »

Совершенно верно! авансы на дивиденды платить надо поквартально...

Akss
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 504
З нами з: 09 квітня 2013, 07:51
Дякував (ла): 1107 разів
Подякували: 1595 разів

Повідомлення Akss »


Musa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 02 лютого 2011, 06:13
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Musa »

Akss, спасибо за ссылку.
Юр. особа на едином налоге. Выплачиваем дивиденды. Удерживаем и платим только 5%. Какой аванс по налогу на прибыль??? Неужели я такой лох???

Elaguila
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 122
З нами з: 16 лютого 2012, 11:16
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Elaguila »

Точно не помню, если устроит-на вскидку. О налоге на прибыль пойдет речь, если один из получателей дивидендов-плательщик этого налога (читай юр. лицо на общей стстеме)

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”