Авансовые платежи по прибыли на 2013 год

Розділ III ПКУ
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

У мене за той період була планова перевірка, якщо я подам уточнюючу прийде позапланова, а адмінки не повино бути , бо при плановій по прибутку адмінку написали, а два рази вони нібито не вправі.

svetlana.str
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 25 липня 2012, 05:08
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення svetlana.str »

Альона1 писав:
Люлик писав:
Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо не заповнений рядочок 33 та 34 декларації про прибуток, розрахунок авансу , штрафні санкції , якісь передбачені чи ні????
а вы должны их платить?
Так, я їх і плачу . а мені звонять , що у мене велика переплата по особовому рахунку, і вимагають подати уточнюючу декларацію.
Вы должны платить, так как за прошлый год вал.доход больше 10 млн? Или вы их платите добровольно?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Можно попробовать оставить как есть - по идее штрафных санкций быть не должно, в том числе если налоговая сама начислит авансовые взносы. Но, конечно, доказывать это будете сами знаете где.

svetlana.str
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 25 липня 2012, 05:08
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення svetlana.str »

Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо не заповнений рядочок 33 та 34 декларації про прибуток, розрахунок авансу , штрафні санкції , якісь передбачені чи ні????
Скорее всего, у Вас все правильно отражено в декларации, и уточненку просят подать- т.к. сами (налоговая) не могут ничего по камералке доначислить.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

svetlana.str писав:
Альона1 писав:
Люлик писав: а вы должны их платить?
Так, я їх і плачу . а мені звонять , що у мене велика переплата по особовому рахунку, і вимагають подати уточнюючу декларацію.
Вы должны платить, так как за прошлый год вал.доход больше 10 млн? Или вы их платите добровольно?
Я зобовязана платити , Дохід більше 10 млн. Я памятаю я не показала зобовязання у рядочку по екологічному податку , коли подала уточнюючу , то відразу штрафи і пеню мені накатали.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Таааак прийшов лист. Де написано що визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобовязань, тобто має бути нарахована по картці особового рахунку (КОР).

Оскільки в декларації з податку на прибуток за 2012 рік по "Підприємство" не зазначено розрахунок щомісячних авансових внесків , які мають сплачуватись у наступні дванадцять місяців, відповідно відсутні нарахування по даному виду , чим порушуються вимоги ст 57. ПКУ і Наказу 1171 від 21.12.2012 р. У звязку з вищевикладеним для приведення у відповідність КОР, пропонуємо вам подати уточнюючу декларацію з податку на прибуток за 2012 р. із значенням рядка 33 в сумі ....... та рядка 34 в сумі........

Заздалегідь дякуємо за розуміння і співпрацю.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

svetlana.str писав:
Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо не заповнений рядочок 33 та 34 декларації про прибуток, розрахунок авансу , штрафні санкції , якісь передбачені чи ні????
Скорее всего, у Вас все правильно отражено в декларации, и уточненку просят подать- т.к. сами (налоговая) не могут ничего по камералке доначислить.

Цікаво, а камералка на протязі якого періоду проводиться після здачі деки.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Альона1 писав:Таааак прийшов лист. Де написано що визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобовязань, тобто має бути нарахована по картці особового рахунку (КОР).
....
Заздалегідь дякуємо за розуміння і співпрацю.
Что только лишний раз подтверждает - вынести НУР, в котором самостоятельно начисляют авансовые они не могут.
Интересная коллизия получается #g_crazy#

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 669 разів

Повідомлення Аллусик »

Вчера звонили с налоговой и просили авансом оплатить прибыль. Мы ответили, что деку мы не сдаем (меньше 10млн.) и платить в воздух и не понятно за что не хотим, так как не известно что они там еще наваяют и куда потом в деке эту оплату всунуть. На что ответили, что все же очень просят войти в их положение, так как с них требуют#swoon# Дир был в шоке и так как он у нас с юморцой, то предложил съездить в налоговую и посмотреть воочию на их положение#g_crazy#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Marlboro писав:
Альона1 писав:Таааак прийшов лист. Де написано що визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобовязань, тобто має бути нарахована по картці особового рахунку (КОР).
....
Заздалегідь дякуємо за розуміння і співпрацю.
Что только лишний раз подтверждает - вынести НУР, в котором самостоятельно начисляют авансовые они не могут.
Интересная коллизия получается #g_crazy#
Це означає, що якщо я подам уточнюючу, то вони мені штраф і пеню впаяють чи що??????

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”