Авансовые платежи по прибыли на 2013 год

Розділ III ПКУ
офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Аллусик писав:Вчера звонили с налоговой и просили авансом оплатить прибыль. Мы ответили, что деку мы не сдаем (меньше 10млн.) и платить в воздух и не понятно за что не хотим, так как не известно что они там еще наваяют и куда потом в деке эту оплату всунуть. На что ответили, что все же очень просят войти в их положение, так как с них требуют#swoon# Дир был в шоке и так как он у нас с юморцой, то предложил съездить в налоговую и посмотреть воочию на их положение#g_crazy#
Спасибо за подсказку! Я тоже беспощадна в плане "юморца".....теперь буду ждать звонка, правда у меня авансы, но и их просят оплатить пораньше.....ну все, они попались!

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Альона1 писав:Це означає, що якщо я подам уточнюючу, то вони мені штраф і пеню впаяють чи що??????
Если подадите УР, то все как всегда - самоштраф, пеня, внеплановая.
А вот могут ли они сами доначислить авансовые платежи по НУР по результатам камеральной или документальной проверки - сомнительный вопрос.
Надо будет на досуге посмотреть суд.практику.

StasN
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 18 вересня 2012, 03:51
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення StasN »

Подадите уточненку с доначислениями авансовых +3% ШС или они после подачи уточненки добавят 5%?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

StasN писав:Подадите уточненку с доначислениями авансовых +3% ШС или они после подачи уточненки добавят 5%?
Ви мене так порадували#g_crazy# Начальниця звонила казала на позапланову не прийде. Тільки уточненку подайте, а от за самоштрафи і пеню я не запитала сума прилічна получиться , Капут мені. а 3 % від якого рядочку 33 чи 34 по терміну на сьогоднішній день . І цікаво як це в уточнюючій показати.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Вчора звонила до знайомої з податкової районної, то вона мені сказала, якщо дружу з податковою то можу подати уточнюючу і самоштраф нарахувати і сплатити. Камералку можуть провести на протязі звітного періоду , зараз це рік , але чомусь вони не хочуть її провести . Щось тут не так при плановій за 2013 р. хіба будуть перевіряти деку за 2012 рік і нараховувати авансові платежі., Казала що можуть ініціювати позапланову , щоб перевірити ще раз деку за 2012 рік , хіба таке буває. А звонила у свою податкову , то кажуть що у них ці уточнюючі приносять поголовно, бо вони не можуть залізти у київську програму і виправити нарахування авансових платежів і ніяких штрафів вони нікому не нараховують. я просто боюся , якщо подам уточнюючу , то при плановій за 2013 р. якщо я ненанарахую самоштраф 3% нарахують штраф 25 %. От кому вірити. Називається нате вам готове на блюдечку.#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# я тепер незнаю що робити.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Если Вы подадите УР без самоштрафов, то максимум что они смогут получить это:
120.2. Невиконання платником податків вимог, передбачених абзацом другим пункту 50.1 статті 50 цього Кодексу, щодо умов самостійного внесення змін до податкової звітності -

- тягне за собою накладення штрафу у розмірі 5 відсотків від суми самостійно нарахованого заниження податкового зобов'язання (недоплати).

При самостійному донарахуванні суми податкових зобов'язань інші штрафи, передбачені цією главою Кодексу, не застосовуються.
То-есть речи о 25% не будет. Если подаете сами, то платите штраф 3%, а если не платите 3% то платите 5% #ok#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А взагалі це штраф накладають інспектора при подачі уточнюючої зразу чи можуть при планові його застосувати. Бо якщо я не подам уточнюючої то і перевіряти не буде що і штраф застосовувати не буде до чого бо 2012 рік аудитори вже перевірили. Так чи ні.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Ну если обобщить то дела обстоят так:
- Если подадите УР то платите самоштраф 3%;
- Если подадите УР но без самоштрафа, то по результатам камеральной или следующей вне/плановой документальной платите 5%;
- Если не подаете УР, то тут все тяжелее. По идее не должны платить штрафов, так как они технически не могут доначислить авансовые взносы. Но! Они обязательно это попробуют сделать с доначислением 25% штрафов, отбиваться придется сами знаете где с непредсказуемым результатом.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

До подачи УР следует уплатить недоплату и штрафные санкции в размере 3
% от суммы недоплаты;

Подробнее: http://www.buhforum.com/viewtopic.php?f ... &start=345

так від суми недоплати чи від суми не показаного авансового внеску.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Самоштраф считается от непоказанного НО и не зависит от его уплаты.
То-есть, например, если в декларации мы налог не показали, но уплатили, то штраф будет все равно.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”