Уплата налога на прибыль 2013г.

Розділ III ПКУ
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

пдв і прибуток не пов"язані.
поки підприємство не вибрало якусь іншу систему опопдаткування - воно є на загальній по замовчуванню. а отже, є платником податку на прибуток на загальних підствах.
платником ПДВ підприємство може стати у двох випадках - добровільно( так розумію Ваш випадок), або після тоді, коли досягне 300 тис.
Дозволю собі зауважити: судячи з Ваших запитань, Ви є починаючим бухгалтером, і мабуть таки "плаваєте". знайдіть або хорошого бухгалтера для консультацій на початок, або вивчайте послідовно самі. Вам потрібні системні знання, які не можна буде отримати, наскоками запитуючи на форумі.

kristina19
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 29 липня 2013, 12:34
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення kristina19 »

оляля писав: судячи з Ваших запитань, Ви є починаючим бухгалтером, і мабуть таки "плаваєте"..
Я не бухгалтер вообще, бухгалтер у нас есть пока в плане аутсорсинга, и временно нет с ней связи. Я просто хотела еще уточнить, счета мы выписываем без НДС? Т.к. мы не плательщики НДС, верно? Спасибо.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

kristina19 писав:
оляля писав: судячи з Ваших запитань, Ви є починаючим бухгалтером, і мабуть таки "плаваєте"..
Я не бухгалтер вообще, бухгалтер у нас есть пока в плане аутсорсинга, и временно нет с ней связи. Я просто хотела еще уточнить, счета мы выписываем без НДС? Т.к. мы не плательщики НДС, верно? Спасибо.
да без НДС потому что вы не плательщики НДС!!!

LenaT
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 21 січня 2013, 03:40
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення LenaT »

http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst23951.aspx - вам сюда, возможно все поменяется....ждем разъяснений

NIKII
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 25 березня 2011, 06:16
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення NIKII »

Доброго дня! Ніде не можу знайти відповідь, прошу допомоги у вас. Підприємство до 10млн. грн: за 2012р. - збиток, Ікв. 2013 - збиток, Іпівріччя 2013 р. - виліз прибуток. Податок зобов"язані сплатити за Іпівріччя 2013 (граничний термін - сьогодні, 19.08), чи можна платити за результатами уже 2013 року (впевнена, що ІІІ-ІV квартали потягнуть в збиток і перекриють прибуток)?

NIKII
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 25 березня 2011, 06:16
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення NIKII »

NIKII писав:Доброго дня! Ніде не можу знайти відповідь, прошу допомоги у вас. Підприємство до 10млн. грн: за 2012р. - збиток, Ікв. 2013 - збиток, Іпівріччя 2013 р. - виліз прибуток. Податок зобов"язані сплатити за Іпівріччя 2013 (граничний термін - сьогодні, 19.08), чи можна платити за результатами уже 2013 року (впевнена, що ІІІ-ІV квартали потягнуть в збиток і перекриють прибуток)?
ст 57.1 ПКУ - у моєму випадку нічого зараз можемо не платити, вірно?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

NIKII писав:
NIKII писав:Доброго дня! Ніде не можу знайти відповідь, прошу допомоги у вас. Підприємство до 10млн. грн: за 2012р. - збиток, Ікв. 2013 - збиток, Іпівріччя 2013 р. - виліз прибуток. Податок зобов"язані сплатити за Іпівріччя 2013 (граничний термін - сьогодні, 19.08), чи можна платити за результатами уже 2013 року (впевнена, що ІІІ-ІV квартали потягнуть в збиток і перекриють прибуток)?
ст 57.1 ПКУ - у моєму випадку нічого зараз можемо не платити, вірно?
если у вас доході до 10 млн. грн, то авансовые платежи по прибыли не платите

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”