Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
IZZI
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 20 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення IZZI »

asv писав:здала з рядком 16, бо в опз інакше не заповнюэться (( прийшли поки шо перші квитанції. вже є і №2. прийнято
все як є так є з рядком 16...

У меня в ОПЗ не проходит камер.пров. при заполнении стр.23, в чем проблема?

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

я річні (( цей рядок не заповнювався

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

Ир4ик писав:
Наталья__1982 писав:ну я бы по факту заполняла, тупо 39 - в "нараховані" и оплату по 631 в "перечислено"
Наташа, я думаю, что сч.39 к слову "начислено" в додатке не имеет отношения. По-моему, страховики сразу всю сумму оплаты по полису начисляют в доход. То, что мы относим на расходы равными частями - это нюансы БУ и НУ. Что думаешь?
Розяснення В ЛІГА

У графі 2 зазначається повне найменування страхової компанії

У графі 3 вказується код страхової компанії за ЄДРПОУ

У графі 4 вказується сума нарахованих страхових платежів, що припадає на звітний період.
Показник графи 4 може не збігатися із показником графи 5 у разі, якщо страхові платежі було перераховано авансом

У графі 5 відображається сума фактично перерахованих у звітному періоді страхових платежів.
Показник графи 5 може не збігатися із показником графи 4 у разі, якщо страхові платежі перераховано авансом

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Ир4ик писав:
Наталья__1982 писав:ну я бы по факту заполняла, тупо 39 - в "нараховані" и оплату по 631 в "перечислено"
Наташа, я думаю, что сч.39 к слову "начислено" в додатке не имеет отношения. По-моему, страховики сразу всю сумму оплаты по полису начисляют в доход. То, что мы относим на расходы равными частями - это нюансы БУ и НУ. Что думаешь?
логика в этом есть. Так ты считаешь всю сумму поставить и в 2014 уже вообще не отображать? У меня 50 на 50 - не знаю даже

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Ин писав:
Ир4ик писав:
Наталья__1982 писав:ну я бы по факту заполняла, тупо 39 - в "нараховані" и оплату по 631 в "перечислено"
Наташа, я думаю, что сч.39 к слову "начислено" в додатке не имеет отношения. По-моему, страховики сразу всю сумму оплаты по полису начисляют в доход. То, что мы относим на расходы равными частями - это нюансы БУ и НУ. Что думаешь?
Розяснення В ЛІГА

У графі 2 зазначається повне найменування страхової компанії

У графі 3 вказується код страхової компанії за ЄДРПОУ

У графі 4 вказується сума нарахованих страхових платежів, що припадає на звітний період.
Показник графи 4 може не збігатися із показником графи 5 у разі, якщо страхові платежі було перераховано авансом

У графі 5 відображається сума фактично перерахованих у звітному періоді страхових платежів.
Показник графи 5 може не збігатися із показником графи 4 у разі, якщо страхові платежі перераховано авансом

о, это я так понимаю все-таки подтверждает наш 39 счет? Все-таки показывать фактическое списание в "нараховано"

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1916
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 870 разів
Подякували: 670 разів

Повідомлення Аллусик »

Victoria ♥♥♥ писав:звонила по номеру 0 800 501 007 сказали, что это для квартальщиков... что это ошибка в декларации, но заполнять стр. 16 не надо пожалуйста наберите кто-то, что вам скажут!!!#wall#
Мне сказали что не ставить в стр. 16 ни в коем случае- будет ошибка!!!

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Ин писав: Розяснення В ЛІГА

У графі 2 зазначається повне найменування страхової компанії

У графі 3 вказується код страхової компанії за ЄДРПОУ

У графі 4 вказується сума нарахованих страхових платежів, що припадає на звітний період.
Показник графи 4 може не збігатися із показником графи 5 у разі, якщо страхові платежі було перераховано авансом

У графі 5 відображається сума фактично перерахованих у звітному періоді страхових платежів.
Показник графи 5 може не збігатися із показником графи 4 у разі, якщо страхові платежі перераховано авансом
Что значит, нарахованих? Вся страховка оплачивается авансом, автогражданка, КАСКО, страховка людей и т.д. По БУ я начисляю ее днем оплаты Дт6552-Кт311, Дт39-Кт6552. А списываю на расходы, т.е. Дт949-Кт39 ежемесячно. Какой счет подразумевает под собой сума нарахованих страхових платежів?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

сдала деку и баланс-за 20 минут прилетели все квитанции.Принято.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Тюша писав:сдала деку и баланс-за 20 минут прилетели все квитанции.Принято.
Поздравляю, нам бы еще со страховиками разобраться.

Victoria ♥♥♥
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 20 лютого 2013, 02:33
Дякував (ла): 140 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Victoria ♥♥♥ »

Тюша писав:сдала деку и баланс-за 20 минут прилетели все квитанции.Принято.
а балансе в шапке там где территория что указываете?

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”