Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Irina777 »

FyDD писав:С какой даты критерий ОС стал 6000,00 ?

С 01.09.2015г.

vk08
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 17 вересня 2015, 12:02
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення vk08 »

подскажите, а то совсем запуталась
мы подавали нулевую деку раз в год, и ранее не работали. в этом квартале у нас прибыль.
насколько разобралась мы и дальше подаем деку раз в год и платим так же?
прибыль оч маленькая))

Барбариска
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 136
З нами з: 01 квітня 2015, 12:42
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Барбариска »

vk08 писав:подскажите, а то совсем запуталась
мы подавали нулевую деку раз в год, и ранее не работали. в этом квартале у нас прибыль.
насколько разобралась мы и дальше подаем деку раз в год и платим так же?
прибыль оч маленькая))


Правильно

cerf
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 16 жовтня 2015, 09:59

Повідомлення cerf »

Маруся10 писав:
MorozovaNata писав:Подскажите, если предприятие сдало за 2014 годовую декларацию с прибылью.Доход был до 10млн.
В 2015 году уже в третьем квартале достигаем доход 20 млн. Сдавать надо годовую декларацию или квартальную за 9 месяцев?
годовую
ГОДОВУЮ

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

я не знаю в яку тему писати, тому спитаю тут.
в 2014 році наша тов перевищила 10 млн і відповідно на протязі 2015 року ми повинні платити авансові внески, за березень 2015 року ми заплатили в строк, а з 01.04.15 перейшли на єп.
деку по прибутку я за 1 кв здала і податкове зобов*язання заплатила.
десь на початку вересня зателефонували з податкової з питанням чому ми не платимо авансові внески по податку на прибуток, але ми і не повинні їх платити, бо на єп.
почали виясняти, якийсь у них там пішов збій і наша дека по прибутку лягла по карточці не вірно і ці внески не припинили нам автомат нараховуватися. сказали, що напишуть доповідну на ім*я начальника району і щоб з нас це все зняли. але пройшов місяць і все на місці. а зараз мені потрібна довідка про відсутність заборгованості по податках, а мені її не дають, бо висить ці 60 тис. як можна це все прискорити, хто що порадить.
дякую

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Inna Medvetska писав:я не знаю в яку тему писати, тому спитаю тут.
в 2014 році наша тов перевищила 10 млн і відповідно на протязі 2015 року ми повинні платити авансові внески, за березень 2015 року ми заплатили в строк, а з 01.04.15 перейшли на єп.
деку по прибутку я за 1 кв здала і податкове зобов*язання заплатила.
десь на початку вересня зателефонували з податкової з питанням чому ми не платимо авансові внески по податку на прибуток, але ми і не повинні їх платити, бо на єп.
почали виясняти, якийсь у них там пішов збій і наша дека по прибутку лягла по карточці не вірно і ці внески не припинили нам автомат нараховуватися. сказали, що напишуть доповідну на ім*я начальника району і щоб з нас це все зняли. але пройшов місяць і все на місці. а зараз мені потрібна довідка про відсутність заборгованості по податках, а мені її не дають, бо висить ці 60 тис. як можна це все прискорити, хто що порадить.
дякую
Порядок видачі довідки http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1842-13
Разом з заявою можна написати окремий лист, в якому описати ситуацію.
Написати лист на акт звірки.
У мене було таке по ФОПу, але бистро виправили

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Татьяна ТС писав:
Inna Medvetska писав:я не знаю в яку тему писати, тому спитаю тут.
в 2014 році наша тов перевищила 10 млн і відповідно на протязі 2015 року ми повинні платити авансові внески, за березень 2015 року ми заплатили в строк, а з 01.04.15 перейшли на єп.
деку по прибутку я за 1 кв здала і податкове зобов*язання заплатила.
десь на початку вересня зателефонували з податкової з питанням чому ми не платимо авансові внески по податку на прибуток, але ми і не повинні їх платити, бо на єп.
почали виясняти, якийсь у них там пішов збій і наша дека по прибутку лягла по карточці не вірно і ці внески не припинили нам автомат нараховуватися. сказали, що напишуть доповідну на ім*я начальника району і щоб з нас це все зняли. але пройшов місяць і все на місці. а зараз мені потрібна довідка про відсутність заборгованості по податках, а мені її не дають, бо висить ці 60 тис. як можна це все прискорити, хто що порадить.
дякую
Порядок видачі довідки http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1842-13
Разом з заявою можна написати окремий лист, в якому описати ситуацію.
Написати лист на акт звірки.
У мене було таке по ФОПу, але бистро виправили
акт звірки вони зараз дають типу усно у нас в районі. якщо мене щось не влаштовує по залишках, то відразу відправляють до начальника району.
ви ж розумієте, що це їх помилка, а за неї їх по голові не погладять.
а так у них ліва рука не знає, що робить права, то так і виходить.
у мене така ситуація по фопу тягнеться з єсв уже десь пів року.
завтра проконсультуюся з юристом, а там видно буде

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

і ще питання може хто знає чи існує електронний якийсь сервіс в податковій де за єдрпоу можна дізнатися є в мене борги по податках чи ні.
бо сьогодні одна велика фірма, у якої ми виграли тендер відмовилася підписувати з нами договір мотивуючи це тим, що в нас є податковий борг.
от я і думаю, як вони дізналися

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Inna Medvetska писав:і ще питання може хто знає чи існує електронний якийсь сервіс в податковій де за єдрпоу можна дізнатися є в мене борги по податках чи ні.
бо сьогодні одна велика фірма, у якої ми виграли тендер відмовилася підписувати з нами договір мотивуючи це тим, що в нас є податковий борг.
от я і думаю, як вони дізналися
сервіс http://sfs.gov.ua/businesspartner
і ще, можете відправити електронний запит 1300304 на довідку, по таких електр запитах вони в обов"язковому порядку надають відповідь з сумою боргу(тому просять щоб електр запити не подавати)

cerf
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 16 жовтня 2015, 09:59

Повідомлення cerf »

Подскажите пожалуйста буду делать первый раз декларацию по прибыли за год.В стр 05.1 "собівартість придбаних та реалізованих товарів" мы включаем именно приобретенных и реализованных товаров по сч 902 бух учета за минусов товара которые остались нереализованые на складе. например купили на 100000,00 продали 70000,00. надо показывать 70000,00?

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”