Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
СветланаД
Оракул
Оракул
Повідомлень: 232
З нами з: 14 жовтня 2015, 13:18
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення СветланаД »

Дарция писав:
СветланаД писав:
СветланаД писав:коллеги, скажите, если у меня по вновь открытому предприятию пока были только затраты в размере 5 тысяч, значит я в Декларации на прибыль (бланк утвержден Приказом №897 от 20.10.15) заполняю только две строки: строка 02 и 04.Там ставлю минус 5,0. Верно? А Баланс и Форму 2 сдавать надо?
дайте ответ пожалуйста
По поводу фин.отчетности:
Если п-я относится к малым то нужно в статистику отнести письмо ( ранее коллеги делились текстом)
И фин.отчетность сдается раз в год в статистику ,и с декой о прибыли в налоговую

Текст письма

Керуючись нормами Постанови Кабінету Міністрів України та нормами Господарського Кодексу України, а саме:

Про затвердження Порядку подання фінансової звітності
N 419, 28.02.2000, Постанова, Кабінет Міністрів України

(ВИТЯГ)
Платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають органові державної податкової служби у порядку, передбаченому Податковим кодексом України для подання податкової декларації:
( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ
N 433 від 20.04.2011; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 1223 від 30.11.2011,
N 29 від 16.01.2013 )
квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів малого підприємництва, у тому числі до суб’єктів мікропідприємництва);
( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ
N 433 від 20.04.2011; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 29 від 16.01.2013 )
річну фінансову звітність.
( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ
N 433 від 20.04.2011 )
Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають відповідним органам річну фінансову звітність, передбачену для суб'єктів малого підприємництва.
( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ
N 433 від 20.04.2011; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 29 від 16.01.2013 )

Господарський кодекс України
N 436-IV, 16.01.2003, Кодекс України, Верховна Рада України


Суб’єктами малого підприємництва є:
фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.


ПрАТ «ХХХХХХХХ» повідомляє Вас про те, що підприємство відноситься до суб’єкта малого підприємництва і буде подавати фінансову звітність один раз на рік (річну).


ССылка: на форум наш http://buhgalter911.com/yaf/framehelper ... 17191&p=19
а в декларацию по прибыли заполнять так, как я написала? И вопрос: что значит "сдать Баланс и Форму 2 в статистику и ГНИ". Я с Медка отправляю, мне что, два раза их сдавать?

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

СветланаД писав:
Дарция писав:
СветланаД писав: дайте ответ пожалуйста
ССылка: на форум наш http://buhgalter911.com/yaf/framehelper ... 17191&p=19
а в декларацию по прибыли заполнять так, как я написала? И вопрос: что значит "сдать Баланс и Форму 2 в статистику и ГНИ". Я с Медка отправляю, мне что, два раза их сдавать?
Не 2 рази, а через "Єдине вікно" в Медку.

СветланаД
Оракул
Оракул
Повідомлень: 232
З нами з: 14 жовтня 2015, 13:18
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення СветланаД »

Helga_R писав:
СветланаД писав:
Дарция писав: ССылка: на форум наш http://buhgalter911.com/yaf/framehelper ... 17191&p=19
а в декларацию по прибыли заполнять так, как я написала? И вопрос: что значит "сдать Баланс и Форму 2 в статистику и ГНИ". Я с Медка отправляю, мне что, два раза их сдавать?
Не 2 рази, а через "Єдине вікно" в Медку.
ага, я так и собиралась. Слава Богу, а то я уж подумала, два раза сдавать надо. С нашим законодательством я уже ничему не удивлюсь.

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

кто уже разобрался : может подскажет что заполнять в Приложении АВ : в 2015 выплачены дивиденды физлицам - учредит.2 чел) за текущий 2015 год; какие строки заполняем :(?

караул
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 21 жовтня 2011, 04:07
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення караул »

barash_vn писав:
Tasa писав:
Vlad000 писав:Подскажите пожалуйста какой бланк нужно использовать для подачи декларации?
Новий. http://buhgalter911.com/Res/Blanks/GNI/prib911.aspx
А в ОПЗ нового бланку ще немає?????
И я не могу найти нового бланка в опз... И еще вопрос к тем, кто сдает ножками в бумажном виде в налоговую - вместе с бум формой деки надо нести электронную, сгенерированную из опз? И финотчет тоже должен быть в электронном виде? Спасибо!

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

nikosbud писав:кто уже разобрался : может подскажет что заполнять в Приложении АВ : в 2015 выплачены дивиденды физлицам - учредит.2 чел) за текущий 2015 год; какие строки заполняем :(?
стр1 и 1.1.

СветланаД
Оракул
Оракул
Повідомлень: 232
З нами з: 14 жовтня 2015, 13:18
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення СветланаД »

коллеги, скажите, если у меня по вновь открытому предприятию пока были только затраты в размере 5 тысяч, значит я в Декларации на прибыль (бланк утвержден Приказом №897 от 20.10.15) заполняю только две строки: строка 02 и 04.Там ставлю минус 5,0. Верно?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3155
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2385 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

СветланаД писав:коллеги, скажите, если у меня по вновь открытому предприятию пока были только затраты в размере 5 тысяч, значит я в Декларации на прибыль (бланк утвержден Приказом №897 от 20.10.15) заполняю только две строки: строка 02 и 04.Там ставлю минус 5,0. Верно?
Похоже, что так
если есть ОС, то еще дод. АМ, и др. тоже просмотрите согласно своей специфики
Сейчас народ занят НДС+ЕСВ, на прибыль мало кто смотрит, я сам задавал вопросы-глухо
после 20 надеюсь эта тема поднимется

AElena
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 07 листопада 2013, 15:43
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення AElena »

Подскажите, буду сдавать деку впервые!
Фінансовий результат до оподаткування (стр 02) доллжен совпадать с Фін. рез. до оподаткування (стр. 2290 из звіта про фін. результати)?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

AElena писав:Подскажите, буду сдавать деку впервые!
Фінансовий результат до оподаткування (стр 02) доллжен совпадать с Фін. рез. до оподаткування (стр. 2290 из звіта про фін. результати)?
Да, если вы "малыш" без налоговых разниц.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”