Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Nataly Iscar UA
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 22 серпня 2012, 05:34
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 33 рази

Повідомлення Nataly Iscar UA »

nikosbud писав:
fin_o писав:
Tasa писав: Обороти за 2014 до 20 млн.грн ? Тоді до 29.02
Я не могу найти где это в ПКУ написано ?
Згідно з п. 49.18 ст. 49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18. ст. 49 ПКУ - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.3 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).
календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18. ст. 49 ПКУ);

т.е. если вы до 20 млн- 60 кд; есди больше-40 кд.
Мне по-другому эту статью в налоговой разъяснили....Касательно прибыли 2015 - тут с точностью до наоборот. Кто по итогам 2015 года подавать должен только годовую деку - тем срок до 29/02/2016. У кого отчетные период был квартальный/полугодовой - те должны сдать до 09/02/2016

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

nikosbud писав:
fin_o писав:
Tasa писав: Обороти за 2014 до 20 млн.грн ? Тоді до 29.02
Я не могу найти где это в ПКУ написано ?
Згідно з п. 49.18 ст. 49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18. ст. 49 ПКУ - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.3 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).
календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18. ст. 49 ПКУ);

т.е. если вы до 20 млн- 60 кд; есди больше-40 кд.
Спасибо!

Вот систематизировала:

Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України


Стаття 137. Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств

137.5. Річний податковий (звітний) період встановлюється для таких платників податку:

в) платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), за попередній річний звітний (податковий) період, не перевищує 20 мільйонів гривень. При цьому до річного доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначеного за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.


Стаття 49. Подання податкової декларації до контролюючих органів


49.18. Податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

49.18.3. календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

49.18.4. календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу;

( Підпункт 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4661-VI від 24.04.2012 )
49.18.5. календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

49.20. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.


Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nataly Iscar UA писав:Мне по-другому эту статью в налоговой разъяснили....Касательно прибыли 2015 - тут с точностью до наоборот. Кто по итогам 2015 года подавать должен только годовую деку - тем срок до 29/02/2016. У кого отчетные период был квартальный/полугодовой - те должны сдать до 09/02/2016
Так все ж сходиться з ПКУ ! Шо ж вам такого податкова наговорила ?

Небо над Дніпром
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 03 червня 2015, 12:47
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Небо над Дніпром »

fin_o писав:
люда5 писав:Девочки, а что писать в графе:"Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"? просто писать "так"?
Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?

ИРИНА_ОК
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 29 січня 2013, 06:25
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення ИРИНА_ОК »

Подскажите! Куда отнести программы эл. отчетности в расходы или немат актив:

Программа Арт-Звіт В Акте выполн. работ написано " Ліцензія на КП "Арт-Звіт Плюс" з правом використання протягом 1 року для юридичних осіб"

Программа Соната -В акте:" Придбання програмного забезпечення "Соната" (1 рік)"

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Небо над Дніпром писав:
fin_o писав:
люда5 писав:Девочки, а что писать в графе:"Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"? просто писать "так"?
Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
А я написала прото "так" (еще не сдала)
Если отчет принят, то вы написали все правильно.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Небо над Дніпром писав:
fin_o писав:
люда5 писав:Девочки, а что писать в графе:"Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"? просто писать "так"?
Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
Я вот хотела написать так:

Так. Підстава: підпункт 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України “ Для платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, об’єкт оподаткування може визначатися без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці.”

но не получается, обрезает текст. Много букв... )))

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Небо над Дніпром писав:
fin_o писав:
люда5 писав:Девочки, а что писать в графе:"Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"? просто писать "так"?
Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
Вы додаток АМ не подавали?

Nataly Iscar UA
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 22 серпня 2012, 05:34
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 33 рази

Повідомлення Nataly Iscar UA »

fin_o писав:
nikosbud писав:
fin_o писав: Я не могу найти где это в ПКУ написано ?
Згідно з п. 49.18 ст. 49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18. ст. 49 ПКУ - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.3 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).
календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18. ст. 49 ПКУ);

т.е. если вы до 20 млн- 60 кд; есди больше-40 кд.
Спасибо!

Вот систематизировала:

Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України


Стаття 137. Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств

137.5. Річний податковий (звітний) період встановлюється для таких платників податку:

в) платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), за попередній річний звітний (податковий) період, не перевищує 20 мільйонів гривень. При цьому до річного доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначеного за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.


Стаття 49. Подання податкової декларації до контролюючих органів


49.18. Податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

49.18.3. календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

49.18.4. календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу;

( Підпункт 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4661-VI від 24.04.2012 )
49.18.5. календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

49.20. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
Мне кажется, что это применимо к 2016 году... МОжет, конечно, я ошибаюсь... Буду разираться!

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

fin_o писав:
Небо над Дніпром писав:
fin_o писав: Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
Вы додаток АМ не подавали?
я не подавала

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”