Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
syrova
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 січня 2016, 17:13
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення syrova »

Помогите, пожалуйста, будет ли доход от передачи основных средств в уставный фонд другого предприятия? Как нужно (и нужно ли) эту операцию отразить в декларации по налогу на прибыль за 2015 год?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Ksushka писав:
Postpred писав:
Ksushka писав: Я закривала доходи і витрати без використанн 44 рахунку і звісно в мене було сальдо по 79 рахунку, а тепер не знаю як мені бути?
Закрытие счета 79 на 44 делается один раз в год 31.12.
То есть у Вас 79 счет никогда не закрывался на 44? А что в балансе, который сдавался в статистику?
Уявіть собі я цього навіть не знала, мене так навчили закривати на 79, так я і робила. А зараз в шоці. В балансі в стр.1420 на кінець періоду брала " Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 79 + Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 44 -Сальдо на конец периода по дебету субсчетов счета 44, в минулому році в мене був збиток 16,7 тис. грн. Порадьте що мені зараз робити? Як бути?
Не варто так хвилюватись. #smile3# Закриваєте 31.12.2015 сальдо рахунку 79 на 44 і все.
2016 рік починається з нуля на рахунку 79.

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Татьяна ТС писав:
Ksushka писав:
Postpred писав: Закрытие счета 79 на 44 делается один раз в год 31.12.
То есть у Вас 79 счет никогда не закрывался на 44? А что в балансе, который сдавался в статистику?
Уявіть собі я цього навіть не знала, мене так навчили закривати на 79, так я і робила. А зараз в шоці. В балансі в стр.1420 на кінець періоду брала " Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 79 + Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 44 -Сальдо на конец периода по дебету субсчетов счета 44, в минулому році в мене був збиток 16,7 тис. грн. Порадьте що мені зараз робити? Як бути?
Не варто так хвилюватись. #smile3# Закриваєте 31.12.2015 сальдо рахунку 79 на 44 і все.
2016 рік починається з нуля на рахунку 79.
Ви знаете, я тільки , що перепровела все, рахунок 79 закрився і зявилось сальдо 44 рахунку. Дякую Вам. А як ви думаєте в попередньому році, якщо я в кінці року не закривала 79 рахунок, дані в балансі були не достовірні?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Ksushka писав:
Татьяна ТС писав:
Ksushka писав: Уявіть собі я цього навіть не знала, мене так навчили закривати на 79, так я і робила. А зараз в шоці. В балансі в стр.1420 на кінець періоду брала " Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 79 + Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 44 -Сальдо на конец периода по дебету субсчетов счета 44, в минулому році в мене був збиток 16,7 тис. грн. Порадьте що мені зараз робити? Як бути?
Не варто так хвилюватись. #smile3# Закриваєте 31.12.2015 сальдо рахунку 79 на 44 і все.
2016 рік починається з нуля на рахунку 79.
Ви знаете, я тільки , що перепровела все, рахунок 79 закрився і зявилось сальдо 44 рахунку. Дякую Вам. А як ви думаєте в попередньому році, якщо я в кінці року не закривала 79 рахунок, дані в балансі були не достовірні?
А в какой строке баланса вы показывали данные с 79 счета? Если в 1420-то все ок.

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Тюша писав:
Ksushka писав:
Татьяна ТС писав: Не варто так хвилюватись. #smile3# Закриваєте 31.12.2015 сальдо рахунку 79 на 44 і все.
2016 рік починається з нуля на рахунку 79.
Ви знаете, я тільки , що перепровела все, рахунок 79 закрився і зявилось сальдо 44 рахунку. Дякую Вам. А як ви думаєте в попередньому році, якщо я в кінці року не закривала 79 рахунок, дані в балансі були не достовірні?
А в какой строке баланса вы показывали данные с 79 счета? Если в 1420-то все ок.
Показувала в балансі в стр. 1420 : " Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 79 + Сальдо на конец периода по кредиту субсчетов счета 44 -Сальдо на конец периода по дебету субсчетов счета 44"

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Тогда все ок.

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Pimulia писав:
Ksushka писав:
Pimulia писав:Если за минусом всех затрат + затраты не хоз деятельности получается убыток, как быть?
Така ж сама ситуація виходить збиток, як сховати витрати, щоб показати хоч мінімальний прибуток? А якщо я припустимо по опаченому авансу за послуги не покажу надходження послуг в 2015 році, щоб зменшити витрати, а перенесу їх на 2016 рік... Хто як робить? Які ваші думки з приводу цього?
в принципе, это единственный выход #smile3#
В кого ще така ситуація? Відгукніться?

gerda22
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 18 лютого 2013, 01:24
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення gerda22 »

Здравствуйте, у нас доход до 20 млн.... Я могу не делать резерв отпусков и просто брать эти суммы на расходы, как часть зарплаты? Не могу понять, обязателен ли этот резерв....

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

gerda22 писав:Здравствуйте, у нас доход до 20 млн.... Я могу не делать резерв отпусков и просто брать эти суммы на расходы, как часть зарплаты? Не могу понять, обязателен ли этот резерв....
Если вы субъект микропредпринимательства, т.е. доход до 2 млн. евро и количество сотрудников до 10 человек-то да, можно не создавать резервов.

Pimulia
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 137
З нами з: 12 січня 2015, 17:25
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення Pimulia »

Ksushka писав:
Pimulia писав:
Ksushka писав: Така ж сама ситуація виходить збиток, як сховати витрати, щоб показати хоч мінімальний прибуток? А якщо я припустимо по опаченому авансу за послуги не покажу надходження послуг в 2015 році, щоб зменшити витрати, а перенесу їх на 2016 рік... Хто як робить? Які ваші думки з приводу цього?
в принципе, это единственный выход #smile3#
В кого ще така ситуація? Відгукніться?
Звонила на консультацию газеты, вопрос выяснила.
Есть два решения:
1) подать убыточную декларацию
2) перенести затраты на "затраты майбутних периодов", если конечно это возможно.

Консультант говорит, что по поводу затрат не хоз деятельности придраться налоговики не могут, так как мы защищены налоговым кодексом. А таковых налоговых нагрузок уже нет.

Страна делает сама себе хуже... Я хотела честно заплатить налог на приб. в 20 раз больше, чем заплачу#wall#

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”