Декларация по налогу на прибыль за 2011г

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Валюша с писав:Девочьки подскажите в 1с8 я вводила в експлуатацию МНМА документом "Передача малоценных активов в экслуатацию" все вроде бы заполнила правильно, но в деку в додаток АМ все мои МНМА не попадают, что может быть не так?
Все - нашла, пределываю документы в 1с. МНМА надо вводить доком "Ввод в эксплуатацию ОС"!

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

і в мене питання: в понеділок хочу подати уточнення за 2-3 кв., а за ним і річну деку. Як в м.є. док правильно вибрати період створення уточнюючої деки, бо якщо вибираю 2-3, то програма мені переносить дані з уже поданої деки і виправити не дає

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Я уже ответила в др. теме. Уточненку вы подаете за 1-й квар. 2012

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

VLASTENA писав:Я уже ответила в др. теме. Уточненку вы подаете за 1-й квар. 2012
так податкова звіт не приймає - прийшла квітанція звіт не прийнято - період 1 кв. 2012 року не наступив

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Inna Medvetska писав:
VLASTENA писав:Я уже ответила в др. теме. Уточненку вы подаете за 1-й квар. 2012
так податкова звіт не приймає - прийшла квітанція звіт не прийнято - період 1 кв. 2012 року не наступив
пробуйте 4кв.2011

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Evelina писав:
Inna Medvetska писав:
VLASTENA писав:Я уже ответила в др. теме. Уточненку вы подаете за 1-й квар. 2012
так податкова звіт не приймає - прийшла квітанція звіт не прийнято - період 1 кв. 2012 року не наступив
пробуйте 4кв.2011
спробувала, але програма не дає переставити період декларації, тобто автоматом ставить 2-4 кв. - звітна, а мені потрібно 2-3 кв. - уточнююча. Коли створюю в періоді 3 кв., то в уточнюючу декларацію переносяться деякі дані з уже зданої декларації за 2-3 кв і програма не дає виправити. а мені без уточнення ніяк

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Inna Medvetska писав:і в мене питання: в понеділок хочу подати уточнення за 2-3 кв., а за ним і річну деку. Як в м.є. док правильно вибрати період створення уточнюючої деки, бо якщо вибираю 2-3, то програма мені переносить дані з уже поданої деки і виправити не дає
А откуда она переносит данные. В какой программе вы ее создаете. Это действительно будет 3 кв уточнюючий

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Еще вопрос, у Вас такие большие цифры уточняются? Может в текущей исправить. через ВП. Или вообще не исправлять, т.к. штрафы отменены, а за исправления потребуют и штраф3(5)% и пеню

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

VLASTENA писав:Еще вопрос, у Вас такие большие цифры уточняются? Может в текущей исправить. через ВП. Или вообще не исправлять, т.к. штрафы отменены, а за исправления потребуют и штраф3(5)% и пеню
я звітну за 2-3 кв. робила в 1с, а потім імпортувала в медок. Коли вибрала період 3 кв. і почала створювати декларацію в самій м.є. док, то дані з додатків уже поданої декларації перенеслися в уточнюючу і програма не дає їх виправити
в мене недоїмки немає, просто частина витрат була включена не в той додаток. От я і хочу це уточнити щоб за рік вірно було. Роблю в медок.

NATASAV
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 10 грудня 2011, 05:15
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення NATASAV »

Inna Medvetska писав:
VLASTENA писав:Еще вопрос, у Вас такие большие цифры уточняются? Может в текущей исправить. через ВП. Или вообще не исправлять, т.к. штрафы отменены, а за исправления потребуют и штраф3(5)% и пеню
я звітну за 2-3 кв. робила в 1с, а потім імпортувала в медок. Коли вибрала період 3 кв. і почала створювати декларацію в самій м.є. док, то дані з додатків уже поданої декларації перенеслися в уточнюючу і програма не дає їх виправити
в мене недоїмки немає, просто частина витрат була включена не в той додаток. От я і хочу це уточнити щоб за рік вірно було. Роблю в медок.
Попробуйте скопировать отправленную декларацию и додатки какие вам надо за 2-3 кв. И уже в скопированных делайте изменения и поставьте уточненка. А дальше как обычно.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”