Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
summer2015
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 23 січня 2017, 15:14
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення summer2015 »

Лариса М писав:
dsrdsr4 писав:
Тюша писав:
Так может перезвонить и уточнить, почему надо сдавать именно такой фин.отчет? А в єл.кабинете отчет виден?
Уже звонила, налоговая сказала, что этот отчет S0110011 у них не виден, он для статистики, а из Медка надо брать отчет из их папки ДФС, а не из единого окна. Теперь думаю, как по другому предприятию подавать. За такую же проблему написал buhgalter2 на предыдущей странице. Электронный кабинет не работает, старые ключи, не могу посмотреть.
Девочки, кто-нибудь еще звонил в налоговую сам, как сел у них финзвит 1м-2м и видят ли они его. Спасибо за отзывы.
Я тоже сдавала через единое окно. Но мне никто не звонил. Может одни видят, а другие нет?

А Вы справку S0200702, подавали?
Медок предложил вместе с балансом оформить справку : "Пропонуємо заповнти Довідку S0200702, якщо Ви надаєте згоду на надання органами державної статистики даних з фінансової звітності Вашого підприємства органам державної влади"

levva
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 20 грудня 2011, 09:27
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення levva »

Извините за дурацкий вопрос, сбило заполнение деки в программе 1 с, видать глюк. Заполняем в грн, то есть просто выкидываем копейки, а то в программе почему то округляет/ напроимер 8776 грн, округляет 8800 грн, совсем запуталась)

*TT*
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 18 листопада 2015, 13:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення *TT* »

levva писав:Извините за дурацкий вопрос, сбило заполнение деки в программе 1 с, видать глюк. Заполняем в грн, то есть просто выкидываем копейки, а то в программе почему то округляет/ напроимер 8776 грн, округляет 8800 грн, совсем запуталась)
я думаю в 1с округляет, потому что берет данные из финотчета. я писала без округлений и без копеек (в Вашем случае 8776).

Оли4ка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 12 грудня 2016, 15:12
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Оли4ка »

Тюша писав:
Оли4ка писав:
buhgalter2 писав:Добрый день! Подскажите к Деке на прибыль подала фин отчет через Единое окно. Звонят из налоговой говорят, что не видят его, что нужно только для них через ДФ подавать. Но я не могу найти такой фин отчет в медке, может код кто-то подскажет?
Поясните, пожалуйста. В ОПЗ фин. отчет (для малышей) "втратив чинність". Медка у меня нет. И ради одного отчета я должна устанавливать Единое окно? Или есть еще какие варианты?
В такой же ситуации мне посоветовали установит Фрее-звит. Уже установила.
Большое спасибо#thank2#

liona19881
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 25 січня 2013, 12:59
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення liona19881 »

*TT* писав:
levva писав:Извините за дурацкий вопрос, сбило заполнение деки в программе 1 с, видать глюк. Заполняем в грн, то есть просто выкидываем копейки, а то в программе почему то округляет/ напроимер 8776 грн, округляет 8800 грн, совсем запуталась)
я думаю в 1с округляет, потому что берет данные из финотчета. я писала без округлений и без копеек (в Вашем случае 8776).
Так ведь деку по прибыли заполняем на основании данных из фин.отчета, т.е. суммы будут округленными....

"Оскільки йдеться про бухдохід, то показник розраховують на основі даних Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід) за формою № 2. Суб’єкти малого підприємництва використовують для цих цілей «дохідні» показники Звіту про фінансові результати (за формою № 2-м або № 2-мс — рядок 2280)."

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Тюша писав:
dsrdsr4 писав:
Rifma писав: Такой вообще есть в Медке, наз.Форма №2-К Консолідований звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)
Уже звонила, налоговая сказала, что этот отчет S0110011 у них не виден, он для статистики, а из Медка надо брать отчет из их папки ДФС,
а не из единого окна.
Дело в том, что отметка стоит в деке про подачу 1мс (например), а не консолидированного или какого-то другого отчета.
Поделитесь инфой те, кто уже сдал деку+финотчет? Есть ли звонки из ДФС по этому поводу?
Я вчера сдала прибыль и через единое окно форму S0110011, так как
в папке ДФС нет отчета 1-м, 2-м Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва.
То есть сдать этот отчет в ДФС - невозможно.
Я считаю, что форма J0901801 не подходит под декларацию о прибыли.
Квитанция №2 гласит:
Звіт: 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва.
За період: Рік,2016 р.
Звiт доставлено до Центру обробки електронних звітів Держстату України 25.01.2017 у 13:18:27
Реєстраційний номер звіту: ----
Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України.
Електронні цифрові підписи перевірено.
Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах
державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково.
По-моему, эта квитанция ни о чем.
Какой-то бред. Звонков пока не было.


Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Любослава писав:
Тюша писав:
dsrdsr4 писав: Уже звонила, налоговая сказала, что этот отчет S0110011 у них не виден, он для статистики, а из Медка надо брать отчет из их папки ДФС,
а не из единого окна.
Дело в том, что отметка стоит в деке про подачу 1мс (например), а не консолидированного или какого-то другого отчета.
Поделитесь инфой те, кто уже сдал деку+финотчет? Есть ли звонки из ДФС по этому поводу?
Я вчера сдала прибыль и через единое окно форму S0110011, так как
в папке ДФС нет отчета 1-м, 2-м Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва.
То есть сдать этот отчет в ДФС - невозможно.
Я считаю, что форма J0901801 не подходит под декларацию о прибыли.
Квитанция №2 гласит:
Звіт: 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва.
За період: Рік,2016 р.
Звiт доставлено до Центру обробки електронних звітів Держстату України 25.01.2017 у 13:18:27
Реєстраційний номер звіту: ----
Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України.
Електронні цифрові підписи перевірено.
Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах
державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково.
По-моему, эта квитанция ни о чем.
Какой-то бред. Звонков пока не было.
Девочки, в прошлом году так же было. По балансу кв.2-только из статистики. Посмотрите свои отчеты за 2015г. И то же шла волна, что какие-то инспектора балансы не видят. Но как-то разрешилось. И сейчас разрулится.

Anna.Z
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 04 грудня 2015, 22:34
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Anna.Z »

Всем-Всем-Всем хорошего дня!
Подскажите, пожалуйста, предприятие новое, малыш, в убытке , но есть ОС и начислялась амортизация
1) Как сдавать деку по прибыли: как пустышку или надо в какие-то графы заполнить значение «-» ??
2) АМ нужно заполнять ?
3) И буду прописать что «прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» . Т. е. я этот минуть тянуть не буду. ТАК???

selenna
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 22 серпня 2011, 03:36
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення selenna »

Сдала "Звіт: 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва" с кодом S0110011 через Едионе окно, в Медке. Пришла квитанция №2: "Звiт доставлено до Центру обробки електронних звітів Держстату України ", т.е я так понимаю, это подтверждение того, что статистика отчет получила.
В то же время в квитанции №1 этого же отчета "Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України " и есть еще "Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України", т.е. отчет попал в налоговую тоже, по крайней мере в центральную налоговую. Я так понимаю

summer2015
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 23 січня 2017, 15:14
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення summer2015 »

Anna.Z писав:Всем-Всем-Всем хорошего дня!
Подскажите, пожалуйста, предприятие новое, малыш, в убытке , но есть ОС и начислялась амортизация
1) Как сдавать деку по прибыли: как пустышку или надо в какие-то графы заполнить значение «-» ??
2) АМ нужно заполнять ?
3) И буду прописать что «прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» . Т. е. я этот минуть тянуть не буду. ТАК???

В ЗИР есть ответ на такой вопрос:
102.02 Чи може платник податку на прибуток визначати об’єкт оподаткування без коригування фінансового результату до оподаткування (прибутку) на різниці, визначені р. ІІІ ПКУ, якщо його річний дохід за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень?

Коротка та повна відповіді ідентичні:
Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року
№ 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, об’єкт оподаткування може визначатися без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу. Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
Якщо у платника, який прийняв рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, в будь-якому наступному році річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період перевищує двадцять мільйонів гривень, такий платник визначає об’єкт оподаткування починаючи з такого року шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ.
Для цілей п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПКУ до річного доходу від будь-якої діяльності, визначеного за правилами бухгалтерського обліку, включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.

1. Строчка 1
Для цілей п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПКУ до річного доходу від будь-якої діяльності, визначеного за правилами бухгалтерського обліку, включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.
В строчке 2 в самой декларации написано фин.результат до налогообложения, определенный в фин.отчете (+/-)
2. Если укажете, что приняли решения - не надо.
3.
Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років
По поводу отрицательного значения, приложения РИ и неприменения разниц посмотрите на предыдущих страницах. Вопрос уже подымался.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”