Сдача Деки по прибыли по НОВОМУ предприятию СРОЧНО!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я вже написала вище , що інспектор у мене декларації не приняла за 2012 рік, бо не потрібно здавати сказала. я боюсь , щоб потім вона не передумала і штраф мені не впаяла. Сказала , щоб я принесла деку за 1- ий квартал. А на підставі чого податковий період по новому закону рік по декларації.#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Для більшої доступності матеріалу, давайте введемо деякі умовні скорочення:

- загальники - платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 млн. грн. (так звані, "малюки"));

- новостворені - платники податку, які зареєстровані протягом звітного року;

- інші платники – "малюки" (платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 млн. грн.) та неприбуткові установи (організації).

Групи платників

Порядок звітування

Порядок сплати

Загальники

Декларацію подають раз у рік

щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації

Новостворені

Вперше подають декларацію за результатами року, у якому підприємство стало платником податку на прибуток

сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев'ять місяців) та не сплачують авансового внеску

Інші платники

Декларацію подають раз у рік

сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:Я вже написала вище , що інспектор у мене декларації не приняла за 2012 рік, бо не потрібно здавати сказала. я боюсь , щоб потім вона не передумала і штраф мені не впаяла. Сказала , щоб я принесла деку за 1- ий квартал. А на підставі чого податковий період по новому закону рік по декларації.#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#
Вот и я об этом подумала ... Сейчас гляну кодекс.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:
Новостворені

Вперше подають декларацію за результатами року, у якому підприємство стало платником податку на прибуток

сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев'ять місяців) та не сплачують авансового внеску
Вот вам и ответ .

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Ален , я , если успею , отвечу по кодексу сегодня , если нет , то утром .

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Лилия-НИКА писав:Вероніка, - я стою на позиции что не принять не могут - потому что обязаны принимать все что подаем... (+ есть сроки взять "до відома")

В данном случае прав nachfin , я абсолютно согласна - см.его ответ выше -
за квартал, в кот зарегистрированы дека не подается (исключение - регистрация в 4кв-ле - деку за год сдавать)
Альона1. Вы пишете : "Фірма зареєстрована 27.11.12 р."

Выше и nachfin и я отвечали, и я привела Вам повторно ответ.
Вам правильно написали и Королева в пальто , и Дакота - объясняя приведенную Вами длинную цитату из ЕБНЗ.
Обязательно сдайте деку за год .
У меня в каждом году появляется фирма-новичок, я уверена на все 100%.

Теперь объясню далее - Вы описываете правила сдачи загальниками, малюками.... - эти правила начинают действовать только с подачи дек за 2013 г. К декам 2012г. не относятся авансы и годовые периоды (те новшества, которые мы сейчас активно обсуждаем в теме налога на прибыль).

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

На рахунок загальників і малюків на 2013 р. я і приводжу приклад, що мені не потрібно здавати деки за 1-ий квартал, так як мене заставляє інспектор, а тільки за рік . Тепер скажіть як здати деку, як без підпису інспектора не приймають, а інспектор не підписує , бо каже, що не треба здавати. Що мені ій показати, прочитати , що мені їй зробити???? Відправити поштою, зараз буде дзвонити казати , що я не сповна розуму, вона мені сказала не здавати, а я поштою відправила, от і попробуй тут розберись.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

nachfin писав: про тех кто регистрируется в середине 4го квартала налоговая разъясняет, что они подают и за квартал регистрации, но это объясняется разными ставками налога в этом квартале и в следуующем году.
Поэтому, были обороты, не было оборотов, декларация в квартале регистрации не подается!!!
Де це податкова написала.??????

І останнє речення подається декларація в кварталі реєстрації чи не подається????


Тим більше я навпвки хочу здати за 2012 рік , щоб потім здати тільки за 2013, а не так як в мене вимагають за квартал.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:На рахунок загальників і малюків на 2013 р. я і приводжу приклад, що мені не потрібно здавати деки за 1-ий квартал, так як мене заставляє інспектор, а тільки за рік . Тепер скажіть як здати деку, як без підпису інспектора не приймають, а інспектор не підписує , бо каже, що не треба здавати. Що мені ій показати, прочитати , що мені їй зробити???? Відправити поштою, зараз буде дзвонити казати , що я не сповна розуму, вона мені сказала не здавати, а я поштою відправила, от і попробуй тут розберись.
- не принять не могут , а нам- бухгалтерам нужно уметь настаивать на своем - такова жизнь.
Обязательно отметку берете о принятии на своем экз. деки.
Тем, кто принимают в крайнем случае упоминаете о коррупции ..., и не идете к инспектору визировать или разбираетесь с нач. отдела. Все аргументы выше : и статьи НКУ и ответ ЕБНЗ.

с 1-м кв.2013 - отдельно потом нужно разбираться не путайте все в кучу.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:
nachfin писав: про тех кто регистрируется в середине 4го квартала налоговая разъясняет, что они подают и за квартал регистрации, но это объясняется разными ставками налога в этом квартале и в следуующем году.
Поэтому, были обороты, не было оборотов, декларация в квартале регистрации не подается!!!
Де це податкова написала.??????

І останнє речення подається декларація в кварталі реєстрації чи не подається????


Тим більше я навпвки хочу здати за 2012 рік , щоб потім здати тільки за 2013, а не так як в мене вимагають за квартал.
письмо было еще присдаче дек за 2011год - но уже правила НКУ действовали.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”